استاد مدیریت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

استاد مدیریت بین المللی

فوریه مصرف می شود از 10 نوامبر 2018 تا 15 فوریه 2019

دانش آموزان علاوه بر دانش عمومی اقتصادی، جنبه های مختلف مدیریت را در زمینه فعالیت تجاری بین المللی فرا می گیرند. رویکرد خلاقانه به حل مسئله در کسب و کار توسعه یافته است. جنبه های دیگر شامل شرکت و محیط اقتصادی آن، مدیریت پتانسیل شرکت، تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد شرکت، فرایندهای تصمیم گیری کوتاه مدت و بلند مدت استراتژیک است.

یک رویکرد عملی برای تدریس در کارهای تمرینی گرا منعکس می شود: اقتصاد کلان اصول اساسی را با تجربه مطالعات موردی واقعی نشان می دهد، برنامه های کاربردی تحقیقات عملیاتی در زمینه یک معضل بازار واقعی در زمینه های مالی، بازاریابی و عملیات مورد بحث قرار می گیرد مدیریت، دوره آماری تعادل بین تئوری و کاربرد آماری را فراهم می کند، پیش بینی و شبیه سازی در زمینه استفاده از صنایع تولیدی، خرده فروشی و خدمات مورد بحث قرار می گیرد، اقتصاد ریاضی تأکید بر میزان قابل توجهی از تفسیر شاخص های عددی در زمینه اقتصادی، دوره مقدماتی علوم کامپیوتر با توجه به رویکردی که به نظر می رسد، سازماندهی می شود؛ سخنرانی ها توسط کارگاه های آموزشی در آزمایشگاه های کامپیوتر همراه است.

سیاست اجتماعی آموزش مهارت ها در تجزیه و تحلیل سیاست های اجتماعی با استفاده از یک چارچوب تحلیلی به برنامه های سیاست های موجود، برنامه کسب و کار مبتنی بر استفاده گسترده از مطالعات موردی در زمینه های مختلف کسب و کار است، مذاکرات فراهم می کند دانش آموزان با برنامه ها و سناریو های مذاکرات ویژه ، ائتلاف ها و تیم ها، مذاکرات بین فرهنگی، مذاکرات ضمنی و معضلات اجتماعی). دانش آموزان دوره های کارآموزی ارائه می دهند.

فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی را بدست می آورند و آمادگی دارند تا موقعیت های مدیریتی بالاتری را اشغال کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020