در باره

برنامه MIM برای آماده سازی دانش آموزانی که قبلا دوره تحصیلی را در یک زمینه غیر کسب و کار به طور خاص برای موقعیت های مدیریت بین المللی آماده کرده اند طراحی شده است. کار این دوره شامل موضوعات مختلف مربوط به مدیریت کسب و کار، از جمله مدیریت، بازاریابی، ارتباطات حسابداری، قانون کسب و کار و اقتصاد است. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان پایه ای جامع از دانش را خواهند داشت که آنها را برای ورود به موقعیت های مدیریتی در گستره وسیعی از حرفه های بین المللی کسب خواهد کرد.

پذیرش

برنامه MIM برای متقاضیان واجد شرایط است که دارای مدرک کارشناسی یا معادل آن هستند. برای پذیرش در برنامه، تخصص خاصی برای دوره کارشناسی نیست، اما سالی است که ریاضیات کارشناسی را به شدت توصیه می شود.

110267_110203_SchillerParis_27Nov2014_BertrandOrsal_StageImage_53_6318.jpg

شرایط فارغ التحصیلی

علاوه بر الزامات فارغ التحصیلی برای تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی، نامزدهای مدرک کارشناسی ارشد مدرک بین المللی باید حداقل حداقل 36 اعتبار ترم (12 دوره) را در سطح تحصیلات تکمیلی تشکیل دهند که از دوره های ذکر شده به شرح زیر است: GPA 3.0 یا بالاتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید با موفقیت پایان نامه کارشناسی ارشد کامل را تکمیل کنند.

فارغ التحصیلان برنامه MIM قادر خواهند بود:

  1. نشان دادن دانش پایه در زمینه های کاربردی یک کسب و کار جهانی / بین المللی.
  2. بررسی و نشان دادن درک پیچیدگی های کسب و کار جهانی / بین المللی.
  3. استراتژی ها و ابزارها را برای حل مسائل پیچیده ای که توسط مدیریت کسب و کارهای جهانی مطرح می شود، انتخاب کنید و درک چالش های مرتبط را نشان دهید.

در کالج های زیر ارائه شده است:
تامپای خلیج، هایدلبرگ و آنلاین

110268_110187__MG_1255.jpg

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris »

آخرین به روز رسانی مارس 5, 2019
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا