استاد مدیریت برند و ارتباطات (در همکاری با Landor)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

مدیریت، نگرش طراحی، جهت کسب و کار و چشم انداز استراتژیک ویژگی های متمایز دوره استاد در مدیریت برند و ارتباطات است. توسعه پروژه های برند در IED صرفا در مورد اجرای پروژه ها نیست، در مورد پذیرش چالش، رعایت حالات، روند پیش بینی و ارتباط با شرکت های جالب بین المللی است.

به همین دلیل، دوره استاد در همکاری با Landor، یکی از مهمترین آژانس های تبلیغاتی در سطح بین المللی سازماندهی شده است. شرکت هایی نظیر Pomellato، Campari، Ducati، Diesel، KFC، Persol و Lemonsoda، فقط برای اشاره به تعداد کمی از آنها، می خواهند ارزش و تخصص خود را با دانش آموزان IED به اشتراک بگذارند تا دیدگاه تازه و چند رشته ای را بیابند و با هم یک پروژه استراتژیک برای نام تجاری خود.

کارشناسی ارشد در دو نسخه برگزار می شود، اولین نوامبر در ایتالیا و دوم در ماه فوریه به زبان انگلیسی است.

استاد در همکاری با Landor سازماندهی شده است

هدف - دوره کارشناسی ارشد در مدیریت برند و ارتباطات به فارغ التحصیلان در علوم انسانی، علوم اجتماعی، اقتصاد یا رشته های علمی، و همچنین فارغ التحصیلان در رشته های خلاق از مدارس طراحی و یا متخصصان با حداقل دو سال تجربه در زمینه نام تجاری است.

روش کار و ساختار - دوره کارشناسی ارشد، سخنرانی های پیشین، تمرینات، پرونده ها، کارگاه ها و پروژه هایی که در مشارکت با شرکت ها و سازمان ها درک شده اند و به صورت جداگانه یا در گروه ها توسعه می یابند، جایگزین می شود. Pathway به لطف همکاری بین همکاران و اعضای هیات علمی با دنیای حرفه ای ارتباط نزدیکی دارد. یک تیم هم افزایی که متشکل از حرفه ای ها از شرکت های اصلی، موسسات و شرکت های مشاوره ای است، از دانش آموزان در سراسر یک طرح تحقیقاتی شدید، تعاملی و به طور فزاینده ای پیچیده پشتیبانی می کند. دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای شناسایی هدف مرجع و رفتارهای معمول خود را توسعه می دهند. آنها به منظور تعریف استراتژی های نام تجاری یاد می گیرند که تعریف استراتژی های محصول و خرده فروشی، نوآوری و بازار را تعریف کنند. یک سفر جامع است که گام های مختلفی از روند را در نظر می گیرد: از تعریف ارزش های برند - با ایجاد ارزش های برند و موقعیت، و با برنامه ریزی فعالیت های بازاریابی استراتژیک - تا فعالیت هایی که با هدف توسعه و حمایت از برند است. در انتهای دوره، یک ماژول اختصاصی بر روی نام تجاری شخصی متمرکز است: از مشاوره و هدف شخصی به ابزار مورد نیاز برای تحقق بخشیدن خود به خود با بهترین ابزار (ویدئو، کاغذ، وب) تا استفاده از موفقیت در مقابل از یک مخاطب

فرصت های شغلی - مدیر برند، مدیر بازاریابی، مدیر محصول، مشاور، مدیر پروژه، مدیر Client، استراتژیست، مشاور برند. فرصت های دیگر تبلیغات و آژانس های ارتباطات به عنوان برنامه ریز استراتژیک، مدیر حساب.

در نسخه های قبلی، پروژه ها در همکاری با یکدیگر: Pomellato، Campari، Persol، Lemonsoda، Ducati، Diesel، KFC، در میان دیگران توسعه داده شده است.

در نسخه های قبلی، دانش آموزان از گول، Technogym، Campari، سامسونگ و دیگران بازدید کردند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2018

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر