استاد مدیریت برند و ارتباطات بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت اقتصاد و تجارت - مدیریت برند و ارتباطات بازاریابی (کارشناسی ارشد)

زمینه تمرکز نمایه، فرایند ارتباطات بازاریابی از شرکت ها به سطح برند با استفاده از دیدگاه های نظری پیشرفته، اجتماعی و فرهنگی در بازارهای مصرفی است. دانش آموزان در این پروفایل دانش بیشتری در موضوعاتی دارند که برای این موضوع و صلاحیت ها برای تجزیه و تحلیل اصول و منطق های اساسی اجتماعی و فرهنگی مطرح می شود که بر مبنای ارتباطات معاصر و چالش های نام تجاری، با استفاده از روش های پیشرفته قوم نگاری. دانش آموز در انجام مدیریت برند در هر دو سطح استراتژیک و تاکتیکی، توانایی های خود را به دست خواهد آورد.

در نهایت، دانشجویان در تجزیه و تحلیل روابط معاصر بین ارتباطات بازاریابی و مارکدار، بازار شرکت ها و مصرف کنندگان و نیز استفاده از اصول معاصر مدیریت برند فرهنگی و روش های تحقیق بازار قومیتی، توانایی های خود را به دست خواهند آورد.

116414_770x330_SDU_Esbjerg23.jpg

سخنرانی ها

روش های تدریس در این برنامه متفاوت است و شامل هر دو سخنرانی و تدریس در گروه های کوچکتر خواهد بود. بسیاری از دانشجویان گروه مطالعاتی را برای برنامه کل دو ساله یا شاید فقط برای یک دوره واحد تشکیل می دهند.

امتحان

امتحانات آزمون های شفاهی و کتبی با توجه به دوره های فردی خواهد بود. یک کارآموزی اغلب با نوعی گزارش تکمیل شده است و پایان نامه کارشناسی ارشد است که یک پروژه بزرگ نوشته شده است که تمام درجه را به اتمام می رساند.

در همه انواع گزارش ها و امتحانات، مهم است که شما بتوانید به مطالب اصلی به بحث و بررسی بپردازید. در غیر این صورت، شما ممکن است به سرقت ادبی متهم شوید.

امکانات

University of Southern Denmark دانشگاهی University of Southern Denmark دانشگاه ایدهآل دانشگاه مدرن با امکانات عالی برای سخنرانیها و اوقات فراغت است.

فرصت های شغلی


برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت برند و ارتباطات بازاریابی در پردیس Odense به شما یک پایه عالی همه کاره برای فرصت های شغلی آینده می دهد. دوره ها یک ترکیب منحصر به فرد از تئوری و عمل ارائه می دهند تا مبانی نظری و ابزار دقیق را در اولین کار خود به کار ببرند.

شایستگی های به دست آمده در مطالعات در Odense می تواند در توسعه برنامه های درسی، از تبدیل شدن به یک کارآفرین کسب و کار فردی، کار به عنوان یک متخصص در شرکت های بزرگ چند ملیتی و یا به عنوان یک مشاور در سطح بین المللی استفاده می شود.

این که آیا شما می خواهید حرفه ای به عنوان خود کارمند و یا به عنوان یک مدیر در شرکت های خصوصی و خصوصی این درجه حرفه ای آینده خود را افزایش دهد. برای مثال، شما می توانید در کشف و تحقیق از ایده های جدید برای برنامه ریزی، مدیریت و تحقق مفاهیم کسب و کار در شرکت های دانمارکی و بین المللی کار کنید.

شرایط ورود

برای درخواست یک برنامه کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت کسب و کار، نیاز به یک مدرک لیسانس مربوطه دارید. شما همچنین می توانید درخواست کنید اگر مدرک لیسانس مشابه خود را شامل حداقل 75 ECTS در زمینه مدیریت اقتصاد و بازرگانی داشته باشید.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... اطلاعات بیشتر

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. اطلاعات محدود
اودنسه , کولدینگ , Slagelse , Sønderborg , اسبیرگر , فلنسبورگ , کپنهاگ , لیوبلیانا , جیرونا , پکن + 9 بیشتر کمتر