حرفه شما در فن آوری اطلاعات

با کمبود مداوم مهارت های ICT و تقاضا برای فارغ التحصیلان سالانه در حال رشد، شما می توانید به خوبی در جهت حفظ نقش های پاداش در سراسر جهان، هر چه تخصص های تخصصی خود را.

چرا در RMIT تحصیل می کنید؟

با کمبود مداوم مهارت های فناوری اطلاعات و رشد شغلی، کارکنان تکنسین ماهر مانند هرگز پیش نیاز نیستند. یکی از تخصص های IT ما را انتخاب کنید و حرفه ای خود را برای موفقیت به کار ببرید.

مهارت های تمرکز بر صنعت در زمینه های کلیدی فناوری اطلاعات

این برنامه با شرکای تجاری طراحی شده است و به شما مهارت های فنی ضروری را می دهد که به انتخاب شما متخصص است: مدیریت داده های بزرگ، محاسبات ابری، محاسبات تلفن همراه، امنیت، معماری نرم افزار و یا سیستم های وب و تکنولوژی جستجو.

به نیازهای شما، هرچه تجربه شما بستگی دارد

استاد فناوری اطلاعات دانش و مهارت های برنامه نویسی حرفه ای را برای ایجاد مهارت های نرم افزاری خود با قابلیت های رهبری به شما می دهد.

فناوری بالا است: مشاغل بیشتر، دستمزد بالاتر

ICT یکی از 5 بالاترین بخش پرداخت در استرالیا است که بر اساس SEEK است و درآمد متوسط ​​آن بیش از 100،000 دلار در سال است.

اداره اشتغال استرالیا انتظار دارد تعداد مشاغل برنامه ریزی شده در سال 2020 به میزان 18.3 درصد افزایش یابد تا 116،300.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

هر چه پس زمینه برنامه نویسی شما، استاد فناوری اطلاعات سریعترین و بهترین Pathway برای حرفه ای فناوری است.

این به شما می دهد که مهارت فنی و مبانی نظری را با تغییرات سریع در فن آوری و کسب و کار هماهنگ کنید.

شما مهارت های فنی ضروری را فرا می گیرید، آنها را به طیف وسیعی از سیستم عامل ها و مهارت های خود در مبانی فناوری اطلاعات مانند الگوریتم، تجزیه و تحلیل، داده کاوی، محاسبات ابری و برنامه نویسی یاد خواهید گرفت.

تخصص در یکی از زمینه های اصلی رانندگی رشد تکنولوژی:

 • مدیریت داده های بزرگ
 • پردازش ابری
 • محاسبات همراه
 • امنیت
 • معماری نرم افزار
 • سیستم های وب و تکنولوژی جستجو

چگونه یاد بگیریم

شما از طریق ترکیب گسترده ای از حالت های مطالعه از جمله سخنرانی ها، آموزش ها، کلاس های عملی، کار پروژه و سمینارها با استفاده از چهره به چهره، آنلاین و سایر مکانیزم های تحویل انعطاف پذیر یاد خواهید گرفت.

اینجا یاد بگیرید، هر جا موفق شوید

این صنعت در قلب استاد فناوری اطلاعات قرار دارد و طراحی و تدریس این برنامه توسط متخصصان فنی حرفه ای صورت می گیرد.

این شرکای صنعت با ما کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای برنامه مطابق با آخرین الزامات کارفرمایان و روندهای بازار است.

دوره ها همچنین دارای معلمان جلسه ای و سخنرانان مهمان در حال حاضر در صنعت کار می کنند.

چنین روابط حرفه ای تعبیه شده، علاوه بر پروژه صنعت سال گذشته شما، فرصتی برای کارآموزی فراهم می کند.

جزئیات

گزینه های انعطاف پذیر در استاد فن آوری اطلاعات به شما مهارت های فنی و برنامه نویسی قدرت برای تقویت حرفه ای خود را.

هر چه پس زمینه برنامه نویسی شما، استاد فناوری اطلاعات سریعترین و بهترین Pathway برای حرفه ای فناوری است.

این به شما می دهد که مهارت فنی و مبانی نظری را با تغییرات سریع در فن آوری و کسب و کار هماهنگ کنید.

شما مهارت های فنی ضروری را فرا می گیرید، آنها را به طیف وسیعی از سیستم عامل ها و مهارت های خود در مبانی فناوری اطلاعات مانند الگوریتم، تجزیه و تحلیل، داده کاوی، محاسبات ابری و برنامه نویسی یاد خواهید گرفت.

تخصص شما را از این قسمت های کلیدی انتخاب می کنید:

 • مدیریت داده های بزرگ
 • پردازش ابری
 • محاسبات همراه
 • امنیت
 • معماری نرم افزار
 • سیستم های وب و تکنولوژی جستجو

شرکای صنعتی به طراحی برنامه کمک می کنند، بنابراین با روند بازار و نیازهای کارفرمایان منطبق است و شما یک پروژه مهندسی نرم افزار صنعت را در پیشروی نوآوری های تکنولوژیکی قرار می دهید.

فارغ التحصیل شدن به عنوان حل کننده خلاق خلاق، شما می توانید با استفاده از آخرین تکنولوژی برای پیدا کردن راه حل های کسب و کار در هر زمینه از بانکداری به سلامتی، به دولت و بیشتر، متخصص باشید.

چگونه یاد بگیریم

RMIT متعهد به ارائه دانش آموزان به آموزش است که به شدت پیوند رسمی با تجربه کار در محل کار است.

شما از طریق ترکیب گسترده ای از حالت های مطالعه از جمله سخنرانی ها، آموزش ها، کلاس های عملی، کار پروژه و سمینارها با استفاده از چهره به چهره، آنلاین و سایر مکانیزم های تحویل انعطاف پذیر یاد خواهید گرفت.

شما به آزمایشگاه های کامپیوتری تخصصی برای استفاده در کلاس های برنامه ریزی شده و زمان های کلاس های برنامه ریزی نشده دسترسی خواهید داشت. این آزمایشگاه ها دسترسی به طیف وسیعی از محاسبات محیط ها از جمله انواع محصولات پایگاه داده تحت سیستم عامل های مختلف را فراهم می کند.

اتصالات صنعت

این صنعت در قلب استاد فناوری اطلاعات قرار دارد. این برنامه پیوندهای قابل توجهی را با کسب و کار، دولت و دیگر سازمان های مرتبط با فناوری در استرالیا و بین المللی برقرار می کند.

کارفرمایان و متخصصان صنعت با آکادمی های ما کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که محتوای برنامه و دوره مطابق با آخرین الزامات کارفرمایان و روندهای بازار است.

در حالی که برنامه توسط دانشگاهیان با رشته تحقیقاتی قوی و ارتباط با صنعت رهبری می شود، دوره های نیز توسط معلمان جلسه ای و استادان مهمان در حال حاضر در صنعت کار می کنند.

چنین روابط حرفه ای تعبیه شده به این معنی است که فرصت هایی برای انجام کارآموزی در یک محیط حرفه ای وجود دارد و شما همچنین قادر به انجام یک پروژه مرتبط با صنعت هستید.

انتخابی و ساختار برنامه

این برنامه شامل 192 امتیاز اعتبار است که معادل دو سال تحصیلی تمام وقت است.

این شامل چهار دوره پایه، چهار دوره پیشرفته فناوری اطلاعات پیشرفته، چهار دوره از منطقه یا حوزه های تخصصی، یک برنامه انتخابی (یا یک دوره تخصصی تخصصی) و یک پروژه مهندسی نرم افزار است.

شما می توانید تخصص خود را انتخاب کنید:

مدیریت داده های بزرگ

غلبه بر داده های تولید شده توسط منابع دیجیتال، ایجاد یک بیش از حد اطلاعات جهانی است، اما شما می توانید ببینید که چگونه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ حل چالش های واقعی در جهان مانند مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و مبارزه با جرم و جنایت است.

یاد بگیرید برای مدیریت داده های بزرگ و بهره برداری از پتانسیل آن - ضبط، curation، ذخیره سازی، جستجو، به اشتراک گذاری، انتقال، تجزیه و تحلیل و تجسم.

پردازش ابری

کشف چگونگی انجام وظایف محاسباتی مانند برنامه های در حال اجرا و ذخیره داده ها را می توان از راه دور انجام داد، ایجاد کارایی و صرفه جویی در هزینه.

شما در مورد سیستم های محاسبات ابری، از جمله Google AppEngine، مایکروسافت لاورو، یاهو Hadoop، Google MapReduce، آمازون EC2 و S3s، به اطلاعات دست خواهید یافت.

محاسبات همراه

فن آوری های تلفن همراه، نوآوری در ارتباطات، مالی و اشتراک گذاری اطلاعات را به وجود می آورند، و تقاضا برای سازندگان ماهر برنامه ها برای صنعت، دولت و تجارت افزایش می یابد.

شما مهارت ها در زمینه های کلیدی در محاسبات تلفن همراه، از جمله نرم افزار تلفن همراه، سخت افزار تلفن همراه و ارتباطات و امنیت تلفن همراه را توسعه خواهید داد.

امنیت

امنیت اطلاعات جمع آوری شده، ذخیره و مبادله شده مربوط به سازمان ها در بسیاری از بخش ها، از جمله بانکداری، بهداشت، خدمات آب، دولت و غیره است.

شما یاد خواهید گرفت که امنیت سیستم های کامپیوتری را افزایش دهید و پایه ریاضی امنیت شبکه را درک کنید، از جمله رمزنگاری، کد گذاری برای ارتباطات قابل اعتماد و جبر برای امنیت اطلاعات.

معماری نرم افزار

طراحان نرم افزار، طراحی و مدیریت زیرساخت های ICT را برای کارایی مطلوب، بیشتر از آخرین برنامه ها، سیستم ها و فن آوری های جدید استفاده می کنند.

شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از تکنیک های پیشرفته توسعه نرم افزار و با بهره گیری از آخرین محیط ها و زبان های توسعه، در حالی که متعادل کردن مسائل مربوط به قابلیت استفاده، طراحی می کنید.

سیستم های وب و تکنولوژی جستجو

با فراغت از خدمات وب و برنامه های کاربردی، رونق داده ها و نیاز به تکنولوژی های جستجوی پیشرفته، فرصت هایی برای کسانی که دارای مهارت های تخصصی وب هستند، برای توسعه و مدیریت سیستم ها و خدماتی که ما نیاز داریم، زیاد است.

شما تخصص در توسعه وب و برنامه های کاربردی پایگاه داده وب، تجارت الکترونیک و سیستم های سازمانی، امنیت وب و زبان های نشانه گذاری وب را خواهید ساخت.

شما همچنین در مورد طراحی و پیاده سازی موتورهای جستجو، بهینه سازی موتورهای جستجو، مدیریت اطلاعات ساخت یافته و غیرمتمرکز و خدمات وب یاد خواهید گرفت.

حرفه

با کمبود مداوم مهارت های ICT و تقاضا برای فارغ التحصیلان سالانه در حال رشد، شما می توانید به خوبی در جهت حفظ نقش های پاداش در سراسر جهان، هر چه تخصص های تخصصی خود را.

با ترکیب مهارت های فنی قابل انتقال با پایه قوی دانش نظری، کارفرمایان کسب و کار، دولت و سازمان های دیگر بیشتر به دنبال آن هستند.

گزینه های کاری شما شامل حوزه هایی مانند رایانه محاسبات ابری، توسعه وب و برنامه های تلفن همراه، سلامت الکترونیک، خدمات اورژانسی، تکنولوژی GPS و غیره است.

چشم انداز شغلی

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یکی از 5 بالا ترین بخش های پرداخت شده در استرالیا است که بر اساس SEEK است و درآمد متوسط ​​آن بیش از 100،000 دلار در سال است.

بر اساس گزارش وزارت اشتغال استرالیا، تعداد مشاغل برنامه ریزی شده تا سال 2020 به میزان 18.3 درصد افزایش خواهد یافت و به 116.300 دلار خواهد رسید.

فارغ التحصیلان ما در طیف گسترده ای از نقش های مرتبط با فناوری در بخش های مختلف، از جمله کسب و کار، بانکداری، دولت، بهداشت، و غیره، به پایان می رسد.

بسته به تخصص شما، مشاغل ممکن عبارتند از:

مدیریت داده های بزرگ: تحلیلگر داده؛ متخصص داده کاوی؛ مدیر مرکز داده؛ مهندس کیفیت داده؛ مهندس دانش؛ اطلاعات بزرگ فناوری سرب؛ متخصص پایگاه داده؛ تحليلگر تحقيق؛ معمار اطلاعات معمار Hadoop / توسعه دهنده؛ کارشناس هوش کسب و کار

ابر رایانه: معمار راه حل ابر؛ معمار IaaS / توسعه دهنده؛ معمار SaaS / توسعه دهنده؛ متخصص Hadoop؛ ابر و بزرگ داده متخصص.

محاسبات موبایل: توسعه اندروید، آی فون، ویندوز موبایل؛ بازی موبایل / معمار / توسعه دهنده؛ معمار تلفن همراه / نرم افزار موبایل معمار پلت فرم؛ متخصص امنیت تلفن همراه؛ تلفن همراه برنامه کاربردی تکنولوژی؛ مدیر زیرساخت IT

امنیت: متخصص امنیت اطلاعات؛ اطمینان اطمینان حرفه ای؛ حسابرس سیستم های کامپیوتری؛ مشاور اطلاعات مدیر اطلاعات، با پتانسیل پیشرفت به عنوان یک پژوهشگر در امنیت اطلاعات.

معماری نرم افزار: تحلیلگر تجاری؛ توسعه دهنده تجارت الکترونیک؛ حرفه ای اینترنتی؛ طراحی چند رسانه ای؛ طراحی سیستم ها؛ طراحی نرم افزار؛ مدیریت سیستم؛ برنامه های کاربردی و برنامه نویسی تحلیلگر؛ برنامه نویس ارشد؛ مهندس نرم افزار؛ برنامه نویس سیستم؛ معمار سیستم؛ معمار IT معمار نرم افزاری یا معمار سازمانی

سیستم های وب و تکنولوژی جستجو: معمار اطلاعات وب؛ تحلیلگر وب امنیت؛ معمار وب / سرآغاز فناوری، توسعه دهنده؛ مدیر محتوای وب؛ وب مستر

تشخیص حرفه ای و اعتباربخشی

این برنامه در سطح حرفه ای توسط انجمن کامپیوتر استرالیا تایید شده است که برنامه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات را که توسط دانشگاه های استرالیا ارائه می شود، هم در ساحل و هم در خارج از کشور، تأیید می کند.

کمیته مشورتی کمیته ما، پیوند اصلی بین برنامه و صنعت است که عضو آن شامل کارمندان از شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات با حضور جهانی و محلی است.

این کمیته به صورت سه ماهه برگزار می شود و بازخوردی درباره ارز برنامه های ما، نیازهای متغیر صنعت و بازخورد در طرح برنامه های جدید ارائه می دهد.

این همکاری فعالانه در RMIT از طریق مشارکت در سمینارها، رویدادهای بازاریابی، جوایز صنعت و بورس تحصیلی درگیر است.

پذیرش

یک مدرک لیسانس استرالیا در هر رشته یا معادل آن

یا

حداقل 5 سال تجربه کاری مرتبط در برنامه نویسی (وب، برنامه، پایگاه داده)؛ مهندسی نرم افزار؛ سیستم، تجزیه و تحلیل کارآمد یا کسب و کار؛ اطلاعات، سیستم یا معماری سازمانی؛ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ دولت (شبکه، سیستم)؛ پشتیبانی (دسکتاپ، سرویس دهنده، سیستم)؛ طراحی وب / رسانه سیستم های اطلاعات کسب و کار یا سیستم های اطلاعاتی

مدارک بین المللی بر اساس چارچوب صلاحیت استرالیا (AQF) ارزیابی می شود.

هزینه ها

هزینه های پیش بینی شده 2019

هزینه های کامل: AU $ 27،840 *

* مبلغ ذکر شده، هزینه سالیانه ی تحصیل در سال 2019 است و براساس یک سال استاندارد تحصیلی تمام وقت (96 امتیاز) است. هزینه مناسب برای بیشتر یا کمتر از بار تحصیل تمام وقت اعمال می شود.

هزینه های اضافی

 • هزینه خدمات دانشجویی و امکانات (SSAF): حداکثر 303 دلار AU برای 2019.
 • سایر موارد مربوط به برنامه شما، از جمله سفرهای زمینی، کتاب های درسی و تجهیزات.

این برنامه فقط با پرداخت هزینه کامل ارائه می شود. اگر شما یک مکان ارائه می کنید، شما باید تمام هزینه های تحصیل در برنامه خود را پرداخت کنید. با این حال، دانشجویان واجد شرایط (مانند شهروندان استرالیایی یا دارندگان ویزای دائمی بشر دوستانه استرالیا) می توانند درخواست پرداخت برخی از یا تمام هزینه های تحصیل خود را از طریق طرح وام FEE-HELP دولت مشترک المنافع به تعویق انداختن.

هزینه های نشان داده شده در بالا فقط برای سال 2019 اعمال می شود و براساس بارگیری روزانه روزانه 96 نمره از 96 امتیاز مگر آنکه ذکر شده باشد. هزینه مناسب برای بیشتر یا کمتر از بار تحصیل تمام وقت اعمال می شود. هزینه های تحصیلی به صورت سالانه تنظیم می شود و این هزینه ها فقط باید به عنوان یک راهنما استفاده شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری نحوه محاسبه هزینه های تحصیلی دقیق، هزینه های تحصیلات تکمیلی را ببینید.

این برنامه فقط با پرداخت هزینه کامل ارائه می شود. اگر شما یک مکان ارائه می کنید، شما باید تمام هزینه های تحصیل در برنامه خود را پرداخت کنید. با این حال، دانشجویان واجد شرایط (مانند شهروندان استرالیایی یا دارندگان ویزای دائمی بشر دوستانه استرالیا) می توانند درخواست پرداخت برخی از یا تمام هزینه های تحصیل خود را از طریق طرح وام FEE-HELP دولت مشترک المنافع به تعویق انداختن.

* هزینه های نشان داده شده در بالا فقط برای سال 2019 اعمال می شود و براساس بارگیری روزانه تمام وقت از 96 امتیاز اعتبار است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. هزینه مناسب برای بیشتر یا کمتر از بار تحصیل تمام وقت اعمال می شود. هزینه های تحصیلی به صورت سالانه تنظیم می شود و این هزینه ها فقط باید به عنوان یک راهنما استفاده شوند.

بورس تحصیلی

RMIT هر ساله بیش از 2000 بورس تحصیلی را به منظور شناختن پیشرفت تحصیلی و کمک به دانش آموزان از زمینه های مختلف، جایزه می دهد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology »

آخرین به روز رسانی نوامبر 19, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
27,840 AUD
شهریه نشان دهنده، در هر سال.