برنامه فلسفه، سیاست و اقتصاد (PPE) در دانشگاه ویتن / هردکه در تقاطع علوم اجتماعی و فلسفه ارائه می دهد. بر خلاف دیگر برنامه اصلی در فلسفه، سیاست، اقتصاد و، تمرکز در ویتن (آلمان) در تجزیه و تحلیل علمی صدا از مشکلات زندگی واقعی در جهان به طور فزاینده به هم پیوسته است. این آدرس چالش های قرن 21 در دنیای جهانی شده. استاد PPE در ویتن یک برنامه سفارشی ساخته شده برای هر حرفه ای در موقعیت های پیشرو در رابط سیاست، اقتصاد و (مدنی) جامعه است. فارغ التحصیلان ما را پیدا کنید چشم انداز شغلی در طیف وسیعی از زمینه های سیاسی و اجتماعی، سازمان های غیر دولتی، مدیریت، آموزش و پرورش بیشتر، پرسنل و توسعه سازمان، مشاوره اقتصادی و سیاسی.
این برنامه در نیمسال زمستان آغاز می شود. برنامه های کاربردی باید تا تاریخ 30 ژوئن ارائه شود.

مدت زمان برنامه

  • 2 ترم (60 ECTS) و یا 4 ترم (120 ECTS)

هزینه

  • 13.980 یورو (2 ترم)
  • 21.480 یورو (4 ترم)

از حالت پرداخت

  1. مطالعه اول - پرداخت بعد: پرداخت (بسته به درآمد) پس از فارغ التحصیلی 2. پرداخت مستقیم نرخ ماهانه ثابت (مجموع ثابت) 3. پرداخت مستقیم 50٪، بازپرداخت مربوط به درآمد پس از فارغ التحصیلی 50٪

پذیرش مورد نیاز

  • کارشناسی در اقتصاد یا سیاست و یا فلسفه یا 60 ECTS در یک برنامه درجه بین رشته ای *
  • مهارت های پیشرفته زبان انگلیسی (به عنوان مثال TOEFL: 110)

اگر شما مطمئن نیستید در مورد ملاقات با شرایط پذیرش هستند، لطفا در تماس با ما.

اطلاعات دقیق

> اطلاعات دقیق در مورد ما PPE Master، شرایط پذیرش و نحوه پرداخت

دانشگاه ویتن هردکه

دیگو Tuzman، دانشجو PPE بین المللی، در مورد برنامه استاد در / دانشگاه ویتن هردکه: "پس از مطالعه اقتصاد در اروگوئه، من برای یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی است که از این فرصت برای گسترش دیدگاه من از طریق یک رویکرد چند رشته ای ارائه شده بود.

PPE MA ویتن / هردکه است که همه و بیشتر است. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در ویتن، نه تنها یک محیط آکادمیک عالی بلکه یک واقعا گرم و مهمان نواز را پیدا کنم. پس از نقل مکان از یک قاره های مختلف - و عملا با هیچ دانش زبان آلمانی - من احساس می کنم که مردم در اینجا قطعا از راه خود من را و همه از دانشجویان بین المللی احساس خوش آمدید. این دانشگاه باز فکر ارائه می دهد که آموزش و پرورش کثرت گرا در یک محیط بین المللی، در کنار ورزشگاه Fundamentale به عنوان یک جنبه واقعا نوآورانه از برنامه درسی آن است.

همانطور که برای زندگی روزمره، ویتن یک شهر است که در همان زمان آرام و پر از فعالیت، هر دو دانشگاهی و فرهنگی است. بسیاری از طرح های دانشجویی جالب و نزدیکی خود را به بوخوم و دورتموند تضمین می کنند که عدم گزینه هرگز یک مشکل خواهد بود.: "

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 4 
تمام وقت
Price
13,980 EUR
- 2 ترم؛ 21،480 EUR - 4 ترم