استاد علوم نانو

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در علوم نانو، کارشناسی ارشد (2 سال)

اعمال

دورۀ برنامه 15 نوامبر 2017 باز می شود و مهلت درخواست برای ثبت نام 10 ژانویه 2018 است.

درباره این برنامه در وب سایت دانشگاه بیشتر بخوانید.

اهداف مطالعه

به عنوان یک دانشجوی برنامه کارشناسی ارشد در علوم نانو، شما دانش های چند رشته ای را در زمینه های فیزیک، شیمی، و زیست شناسی سلولی و مولکولی جمع آوری خواهید کرد. این ترکیبی از فیزیک با شیمی و زیست شناسی ارائه شده توسط این برنامه در فنلاند و همچنین در خارج از کشور، جایی که به خصوص زیست شناسی اغلب از دست رفته منحصر به فرد است. این برنامه ایده آل برای کسانی است که علاقه مند به علوم طبیعی به معنای وسیع و کسانی هستند که مایل به درک طبیعت و پدیده های طبیعت از دیدگاه های مختلف از سطح اتمی تا موجودات هستند. این توانایی های عالی را برای پیروی از پیشرفت های جاری در زمینه علم و فناوری فراهم می کند و به عنوان یک متخصص در زمینه های سریع در حال توسعه علوم نانو و فناوری نانو، فارغ التحصیل می شود.

شما می توانید در شیمی (شیمی فیزیکی یا شیمی آلی)، فیزیک یا زیست شناسی (سلول و زیست شناسی مولکولی) با توجه به علاقه و مطالعات قبلی خود تخصص داشته باشید.

به عنوان یک استاد فارغ التحصیل فرم برنامه شما خواهد شد

 • درک اهمیت اندازه و شکل در مقیاس نانو
 • خواص نانو اشیا را در شیمی، زیست شناسی و فیزیک درک کنید
 • شیوه های ساخت و سازه های مشترک برای نانو اشیا را می دانید
 • کارشناسی ارشد روش های تجربی و یا / یا نظری در موضوع اصلی خود را برای مطالعه نانو اشیاء
 • قادر به برنامه ریزی و انجام پروژه تحقیقاتی
 • قادر به نوشتن گزارش علمی با زبان خوب است
 • قادر به انجام بحث علمی و تحویل نتایج علمی است.

محتویات مطالعه

علوم نانو به سرعت در حال تکامل است و تدریس بسیار محکم با تحقیقات مرتبط است:

 • طیف سنجی، شیمی محاسباتی و شیمی درمیان مولکولی،
 • نانوفیزیک و فیزیک نظری، و
 • ساختار سلولی و دینامیک، ویروس شناسی و نمایش زیستی.

مطالعات استاد شامل 120 ECTS اعتبار است که حدود 2/3 در منطقه تخصص شما است. بخش مهمی از این برنامه یک پروژه پژوهشی است که منجر به تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد شما می شود. پروژه های پایان نامه کارشناسی ارشد به عنوان بخشی از پروژه های تحقیقاتی در حال انجام است. هدف از پایاننامه کارشناسی ارشد، توسعه و نشان دادن توانایی استفاده از استراتژی ها و روش های تحقیق انتخاب شده در شناسایی و حل یک مشکل مرتبط با کار است. علاوه بر این، هدف این پایان نامه، ایجاد دانش آموزان در بازار کار جهانی است. اغلب پایان نامه کارشناسی ارشد بخشی از یک موضوع پژوهشی بزرگتر است و پایان نامه کارشناسی ارشد نیز می تواند در همکاری با شرکت ها و یا سایر موسسات تحقیقاتی انجام شود.

58797_JYU_Nanoscience.JPG

فرصت های شغلی

علوم نانو و تکنولوژی، زمینه های نسبتا جدیدی هستند که تمرکز زیادی بر فرصت های کاربردی و نوآوری دارند. بخش بزرگی از شرکت های موجود علاقه مند به علوم نانو و فناوری هستند و تعداد زیادی از آنها در حال استفاده از فناوری نانو در محصولات خود هستند. این نیاز به کارشناسان علوم انسانی را ایجاد می کند، بنابراین پتانسیل استخدام را ایجاد می کند. نانوساختار همچنین یک پلت فرم خوب برای ایجاد شرکت های راه اندازی است.

مدرک کارشناسی در علوم نانو همچنین یک پایگاه عالی برای مطالعات تحصیلات تکمیلی در شیمی، فیزیک و زیست شناسی است.

مرکز علوم نانو

مرکز تحقیقات علوم نانو (NSC) یک مرکز تحقیقاتی بین رشته ای است که توسط بخش های فیزیک، شیمی، و علوم زیست محیطی و محیط زیست مشترک است و یک محیط کار بین المللی است: حدود یک چهارم از کارکنان غیر فین. تمام گروه های تحقیقاتی در سطح بین المللی کار می کنند و زبان کار همه گروه ها انگلیسی است. تحقیقات بر روی نانوسیستم های مولکولی تمرکز می کنند، جایی که انتظار می رود رویکردهای متقابل انسانی به نوآوری های جدید دست یابند. این تحقیقات در زمینه اصلی عبارتند از:

 • نانوساختارهای زیستی
 • نانوکامپوزی ارگانیک
 • طیف سنجی از نانوساختارها
 • نانوفیزیک تجربی
 • علوم انسانی محاسباتی.

شهریه

در دانشگاه های فنلاند هیچ هزینه تحصیل برای شهروندان اتحادیه اروپا / EEA وجود ندارد. هزینه های تحصیلی مربوط به دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA می باشد که در ماه آگوست 2017 یا بعد از آن دوره های تحصیلات خود را در برنامه های تحصیلات عالی انگلستان آغاز کرده اند.

هزینه تحصیل 12000 یورو در سال تحصیلی است.

هزینه های مربوط به دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا نیستند

 • شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و یا اعضای خانواده خود (همسر / کودک) هستند
 • در حال حاضر در فنلاند و یا یک کشور دیگر اتحادیه اروپا ساکن را به صورت دائمی (یعنی معادل هستند به شهروندان اتحادیه اروپا *)

*) به طور مداوم (A) یا دائمی (P / P-EU) نوع اجازه اقامت

دانشگاه یوآشکیله دارای کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزانی است که به پرداخت هزینه تحصیل پرداخته اند. کمک هزینه تحصیلی برای درخواست پذیرش در برنامه اعمال می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The faculty was founded in 1965. It has four departments located in the Mattilanniemi and Ylistönrinne campuses. Roughly 2300 students are enrolled in the faculty. The number of staff is about 560.

The faculty was founded in 1965. It has four departments located in the Mattilanniemi and Ylistönrinne campuses. Roughly 2300 students are enrolled in the faculty. The number of staff is about 560. اطلاعات محدود