رشته 21 ماهه مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات (مدیریت فناوری اطلاعات) برای دانش آموزانی که قصد دارند مهارت های مدیریت فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات را پایه گذاری کنند یا کار خود را در فناوری اطلاعات آغاز کنند، طراحی شده است. MSIT-ITM ترکیبی از یک فن آوری اطلاعات جامع و برنامه درسی مدیریت با 400 ساعت کارآموزی و صنعت بر اساس پروژه سیستم های اطلاعات، ارائه تجربه شغلی ارزشمند و جامع، تئوری و دانش است.

تحصیل در سنت دانشگاه کارنگی ملون میان رشته ای و آموزش دیده به عنوان حل کننده مشکل تحلیلی، به شما خواهد شد با ادغام فن آوری اطلاعات و مهارت های مدیریتی به طور خاص طراحی شده برای شما آماده شدن برای نقش رهبری صنعت IT و شما را قادر به شروع و یا پیشبرد کار خود را در IT مجهز و صنایع مرتبط.

این برنامه MSIT-ITM دارای اساتیدی مجرب و حرفه ای است که درک نیازهای دانش آموزان و به ارائه یک تجربه آموزشی با کیفیت برای همه دانش آموزان اختصاص یافته است. رویکرد عملی ما به آموزش و پرورش دانش آموزان را قادر می سازد تا بلافاصله در کار آنها چه در کلاس درس یاد بگیرند اعمال می شود.

سفارشی برای دانش آموزان با یا بدون پس زمینه IT، کار و یا دانش، این برنامه دانش آموزان با آگاهی از فن آوری های فعلی اطلاعات و برنامه های کاربردی کسب و کار خود، و مهارت های مدیریت ضروری به موفقیت منجر شود دگرگونی های دیجیتال در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و سازمان فراهم می کند.

این برنامه MSIT-ITM همچنین شامل یک اجباری، صنعت بر اساس، 400 ساعت کارآموزی و پروژه سیستم های اطلاعات. این اجزا در دنیای واقعی از برنامه شما را با دانش صنعت کار تجربه و ارائه به تقویت حرفه ای شما و تمایز شما در بازار جهانی رقابتی است.

برنامه درسی MSIT-ITM با دوره های چالش برانگیز طراحی شده به استفاده از پتانسیل نوآوری خود را غوطه ور است. شما قدرت را به سفارشی کردن درجه خود را با انتخاب از انواع انتخابی البته از طریق درسی و مطالعه مستقل انجام شده است. اندازه کلاس کوچک نگه داشته و محتوای دوره حرفه ای مربوط است به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان حمایت مورد نیاز به اکسل در کلاس درس دریافت خواهید کرد.

هایلایت

  • یک مدرک آمریکایی از دانشگاه Carnegie Mellon، شماره 1 در مدارس علوم کامپیوتر (اخبار ایالات متحده و جهان 2010) و شماره 3 در منطقه موضوع سیستم های علوم کامپیوتر و اطلاعات (دانشگاه های جهان رتبه بندی QS 2014)
  • ایده آل برنامه مطالعه برای دانش آموزان شروع و یا پیشبرد حرفه خود.
  • این برنامه واجد شرایط بودن فراهم می کند برای مطالعه پست ویزای کار در استرالیا
  • 12 هفته قرار دادن صنعت کارآموزی، بنابراین شما می توانید مهارت های خود را در استرالیا و یا خارج از کشور توسعه
  • برنامه با کیفیت بالا است که ادغام مدیریت و IT تئوری، دانش و مهارت
  • تجربه عملی را از طریق پروژه سیستم های اطلاعاتی در بر می گیرد

برنامه تحصیلی

برنامه MSIT-ITM ما ویژگی های یک برنامه آموزشی میان رشته ای منحصر به فرد از مطالعات تحلیلی و کمی. دانش آموزان توانمند برای سفارشی کردن مدرک خود را با انتخاب از انواع انتخابی البته از طریق درسی و مطالعه مستقل انجام شده است. ما به طور گسترده ای برای محیط زیست بین رشته ای منحصر به فرد ما به رسمیت شناخته شده، تشویق کار در سراسر خطوط دپارتمان. در نتیجه، MSIT ما فارغ التحصیلان جهان با توانایی حل مشکلات پیچیده را وارد کنید.

مسیر 21 ماهه MSIT-ITM نیاز به مطالعه 168 واحد در مجموع شامل 138 واحد ارزش های دوره های اصلی، یک سیستم اطلاعاتی 12 واحد و 60 واحد دوره های انتخابی و 12 دوره کارشناسی است. ترکیبی از دوره ها و تجربه در دنیای واقعی از طریق پروژه سیستم های اطلاعات و کارآموزی، اجازه می دهد تا شما را به خیاط برنامه به زندگی حرفه ای و علاقه خود را نیازهای با انتخاب دوره انتخابی مربوطه در حالی که مطالعه دوره های هسته ای که ارائه یک پایه هسته از مهارت ها و دانش است.

دانش آموزان تمام وقت برنامه بیش از پنج دوره مطالعه کامل است. دانش آموزان ممکن است در ژانویه یا اوت مصرف آغاز شود. هر دوره مورد مطالعه معادل 12-13 هفته مطالعه است و معمولا از 48 واحد به ارزش دوره شامل. هر دوره اعطا یا 6 یا 12 واحد وزن است که در حدود 1 هفته از مطالعه معادل بنابراین شما می توانید ترکیبی از 6 و 12 دوره های واحد برای دیدار با الزامات برنامه خود را مطالعه کنید.

پاره وقت دانش آموزان را تا پنج سال برای تکمیل برنامه خود با این حال، یکی از کامل ترین برنامه در دو تا سه سال.

برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه MSIT-ITM، شما باید 168 واحد کل را تکمیل کنید:

هزینه

شهریه در هر دوره مورد مطالعه بر اساس عنوان. هزینه هر دوره مطالعه می توانید هر سال تحصیلی را تغییر دهید. دسفرال از پذیرش خواهد شهریه در نرخ غالب متحمل می شوند. دوره مطالعه کارآموزی متحمل هیچ هزینه کمک درسی.

کمک های مالی و بورس های تحصیلی

ما ارائه طیف وسیعی از بورس های تحصیلی اساس شایستگی علمی برای دانش آموزان که به دنبال حمایت مالی در مطالعات خود.

کمک های مالی برای دانشجویان آمریکایی است که توسط هاینز کالج دفتر کمک های مالی در پیتسبورگ اداره می شود.

آن
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Carnegie Mellon University in Australia »

این دوره واقع در پردیس
Duration
21 
پاره وقت
تمام وقت