استاد علوم در شیمی زیست شناختی و سم شناسی آلاینده ها

عمومی

شرح برنامه

البته مدرک کارشناسی ارشد Bioorganic شیمی و سم شناسی آلاینده است برای دانش آموزان که علاقه مند به مطالعه گسترده تر از ترکیبات شیمیایی، بیولوژیک فعال هستند طراحی شده است. این مطالعه بر اساس دوره های کارشناسی شیمی و سم شناسی و تجزیه و تحلیل آلودگی ها است. این مطالعه به دو تمرکز موازی -Bioorganic شیمی، سم شناسی آلاینده ساختار. هر دو تمرکز دارای یک مبنای رایج در فرم های اجباری هستند و در زمینه های اختیاری اجباری، به ترتیب اختیارات، متفاوت هستند. در دوره های مورد نیاز، تاکید اصلی بر کسب دانش در مورد ساختاری، خواص فیزیکی و شیمیایی، تحلیلی، جنبه های مولکولی زیستی، بیوشیمیایی و سم شناسی از ترکیبات فعال بیولوژیکی متمرکز شده است. تمرکز شیمی بیولوژیک بر موارد اختیاری اجباری ساختار ترکیبات در روش های سیلیکونی ، روش های تحلیلی و روش های بیوشیمیایی متمرکز شده است. موضوعات اختیاری بر مسائل شیمیایی، بیولوژیکی و سمونی تمرکز دارند. این مطالعه با آزمون دولت در Bioorganic شیمی، شیمی تجزیه، بیوشیمی و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد به پایان رسید. تمرکز آلاينده هاي سم شناختي در زمينه شيمي تحليلي، بيوشيمي و سم شناسی تمرکز شده است. موضوعات اختیاری بر مسائل شیمیایی، بیولوژیکی و سمونی تمرکز دارند. این مطالعه با آزمون دولت در Bioorganic شیمی، شیمی تجزیه، سم شناسی و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد به پایان رسید.

مشخصات اعضا

Absolvent از مطالعات کارشناسی در شیمی، سم شناسی و تجزیه و تحلیل آلودگی ها یا مطالعات کارشناسی مرتبط، که در آن دانش شیمی حرفه ای به دست آمد.

آزمون ورودی

آزمون ورودی در شیمی در مقطع کارشناسی از طریق مصاحبه شفاهی انجام می شود.

مشخصات Absolvent

فارغ التحصیل مدرک کارشناسی ارشد در شیمی Bioorganic Chemistry شیمیدان تحصیل کرده با دانش پیشرفته از ترکیبات بیولوژیکی فعال است. فارغ التحصیل مدرک کارشناسی در مرکز توجه سم شناسی به عنوان یک شیمیدان با دانش پیشرفته از شیمی تجزیه و تحلیل و سم شناسی آموزش دیده است. دانستن ترکیبات شیمیایی و ساختار آنها، خواص فیزیکی و شیمیایی، فرایندهای تحلیلی، بیوشیمیایی، بیولوژیکی و سم شناسی، فارغ التحصیلان، فرصت های خوبی برای اشتغال آتی در زمینه علوم طبیعی است. فارغ التحصیل قادر به انجام عملیات آزمایشگاهی شیمیایی پایه و پیشرفته است، اعمال دانش نظری و عملی شیمی در عمل را انجام می دهد و دانش آموختن و ارزیابی داده های تجربی و تفسیر آن ها را به دست می دهد. فارغ التحصیلان طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در آزمایشگاه های شیمی در سراسر کشور و جامعه کسب و کار، از جمله موسسات تحقیقاتی، مراقبت های بهداشتی، صنایع غذایی، بلکه همچنین در تولید، پردازش، مدیریت، فروش و دفع مواد شیمیایی پیدا خواهد کرد. فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای تحصیلات تکمیلی در زمینه تمرکز شیمیایی یا بیولوژیکی درخواست دهند.

ادبیات مطالعه توصیه می شود

RAYNER-CANHAM، G.، OVERTON، T. شیمی معدنی توصیفی. نیویورک: فریمن و شرکت، 2006.
McMURRY، J. Organic Chemistry 8th Edition، Thomson Brooks / Cole 2011.
MERMET، JM: شیمی تحلیلی: رویکرد مدرن به علوم تحلیلی. نیویورک، ویلی 2004.
MOORE، WJ شیمی فیزیک 4th edition. کالج Prentice Hall سال 1972.
MURRAY، RK Harper Illustrated Biochemistry 29th edition. McGraw-Hill Medical 2012.

روش پذیرش:

مهلت درخواست: 30 ژوئن (برای شروع مطالعات در ماه سپتامبر)
متقاضیان باید ارسال کنند

  • پر در فرم درخواست
  • یک نسخه از دیپلم دانشگاه تایید که متقاضی تحصیلات لیسانس را تکمیل کرده است (این سند باید به زبان انگلیسی ترجمه و تایید شده توسط یک دفتر اسناد رسمی)

محدوده و محتوای آزمون ورودی:
مصاحبه ورودی

تمام اسناد باید ارسال شوند:
دفتر روابط بین الملل
دانشگاه هارده کرولو
دانشکده علوم
Rokitanskeho 62
500 03 Hradec Kralove
جمهوری چک

و به ایمیل: study@uhk.cz

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are ... اطلاعات بیشتر

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are being established and new study programmes are being accredited. اطلاعات محدود