استاد علوم در سیستم های غذایی

عمومی

6 مکان موجود

شرح برنامه

استاد برجسته در سیستم های EIT Food ، پیشنهاد منحصر به فرد EIT Food برای توسعه استعدادهای برتر بخش غذا است. این برنامه بر مبنای ترکیبی از مهارت های ضروری برای تبدیل شدن به نوآوران و کارآفرینان موثر در بخش مواد غذایی همراه با مهارت های فنی فنی است که متناسب با Pathway شغلی فرد برای هر دانش آموز طراحی شده است.

رویکرد برنامه منحصر به فرد است، چرا که دانش آموزان می توانند Pathways از طیف گسترده ای از پروفایل ها در دانشگاه های مختلف اروپا به منظور جلب شغلی شان انتخاب کنند.

استاد یکپارچه در سیستم های غذایی نسل جدیدی از استعدادهای برتر را با مهارت ها، مهارت ها و دانش تجهیز خواهد کرد تا نوآوران و کارآفرینان در بخش غذا شوند. مدرک کارشناسی ارشد بهترین برنامه درسی در کلاس، برنامه آموزشی نوین را فراهم می کند که به تعدادی از چالش های موجود در این بخش برسد - همکاری صنعت در توسعه و اجرای برنامه، معیارهای کارآیی کلیدی را تضمین می کند و دانش آموزان به منابع و بینش ها دسترسی دارند شرکای صنعتی و سرمایه گذاری های کارآفرین به طور یکسان. با تحول جغرافیایی و سازمانی به عنوان یک ویژگی اصلی، دانش آموزان در سه دانشگاه مختلف تحصیل می کنند و در معرض تعدادی از تنظیمات سازمانی برای افزایش درک خود از بخش مواد غذایی هستند. پایداری با تمرکز بر تفکر سیستم ها برای ایجاد چالش های جاری و آینده و الهام بخشیدن به راه حل های بسیار خلاقانه ساخته شده است.

برای اولین بار دریافت دانشجو در پاییز سال 2020 ، پنج شریک آکادمیک (دانشگاه هوهنهایم ، دانشگاه تورین ، دانشگاه ورشو ، دانشگاه خودمختار مادرید و دانشگاه خواندن) آهنگ ترم جداگانه را ارائه می دهند.

تعدادی از هزینه های مشمول مالیات برای دانش آموزان در دسترس خواهد بود.

هدف از دوره

برنامه "استاد در سیستم های غذایی" ( MFS ) یک برنامه فارغ التحصیل یکپارچه است که توسط مؤسسات دانشگاهی و شرکای صنعتی از سراسر شبکه شریک اروپایی EIT Food سازمان یافته است. هدف آن آماده سازی دانش آموزان برای ایجاد تغییر در آینده سیستم غذا و افزایش رقابت شرکت های مشارکت کننده آینده خود است. برنامه MFS دانش آگاهانه از سیستم غذا را به عنوان زنجیره ارزش یکپارچه ارتقاء می بخشد و دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور پیوسته در سه مؤسسه تحصیلی که بلوک های متمایز متمایز را ارائه می دهند، هر کدام از آنها بر روی مناطق خاصی از سیستم غذا تمرکز کنند. این کار با کار پروژه / کار پایان نامه کارآفرینانه و فعالیت های غير دانشگاهی ارائه شده توسط شرکای صنعتی همراه است.

شش دانشگاه مشارکت کننده بلوک های عمیق متمایز را توسعه داده اند که مناطق خاصی از سیستم غذا را پوشش می دهند. با ترکیب این سه بلوک یا آهنگ، دانش آموزان از طریق ترکیب های مختلف آهنگ (مثلا علوم مصرف کننده مواد غذایی تولید اولیه یا دیجیتال سازی لجستیک تولید غذا) یک دانش یکپارچه را در سیستم غذا کسب می کنند. علاوه بر این، فعالیت های پان اروپایی در سایت های شریک های صنعتی، پیوستن گروه های بین المللی را تضمین می کند و ایجاد یک شبکه بین المللی فارغ التحصیلان را با فعالیت های فارغ التحصیل های ارائه شده توسط EIT Food تسهیل می کند. این برنامه یک کلاس دانشجویی را ایجاد می کند که سیستم غذا را به طور کامل پوشش می دهد، با فارغ التحصیلان دارای یک دانش سیستم جامع و مجموعه ای از مهارت ها، در عین حال، دانش های انتخابی در سیستم غذا، با فراهم کردن امکان سفارشی کردن آنها برنامه استاد خاص.

برای کی

برنامه هدف گروهی از نخبگان دانشجویان در سراسر اتحادیه اروپا است که قبلا در رشته مربوطه تحصیل کرده است، اما زمینه های مختلف انضباطی را فراهم می کند. با برنامه های فردی مطالعه، این اجازه می دهد تا یک ادغام منحصر به فرد از جنبه های مختلف سیستم غذا، تبدیل شدن به یک نژاد جدید از کارآفرینان مواد غذایی.

MFS دانش آموزان عالی را با طیف گسترده ای از زمینه های مختلف تحصیلی در بخش های غذایی به دانش آموزان و دانش آموزان دیگر منتقل می کند. انتظار می رود که دانش آموزان به رهبران خلاق و سازندگان تیم تبدیل شوند که بتوانند دیدگاه های متمایز را با راه حل های جدید برای مصرف کنندگان و شهروندان فردا به ارمغان بیاورد. این برنامه این کار را با اجازه دادن به دانش آموزان برای سفر "یادگیری و تجربی" از طریق شبکه مشارکت غذایی EIT انجام خواهد داد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and insti ... اطلاعات بیشتر

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and institutes across 13 countries in Europe and from the entire food value chain. اطلاعات محدود
لوون , ورشو , اشتوتگارت , تورین , خواندن , بلفاست , مادرید + 6 بیشتر کمتر