مروری درجه

 • منطقه انقلابی داده های بزرگ را وارد کنید که تقاضای قوی برای دانشمندان داده وجود دارد *.
 • از نقش رهبری UniSA در مرکز تحقیق تعاونی 88 میلیون دلاری برای تصمیم گیری ها بهره مند شوید.
 • یاد بگیرید برای تجزیه و تحلیل و تجسم منابع داده غنی، چگونه به روندهای داده ها و ایجاد استراتژی های مدیریت داده ها.
 • دوره های کامل برای صنعت شامل موسسه تحلیلگران حرفه ای استرالیا و رهبر در نرم افزار تجزیه و تحلیل کسب و کار - SAS طراحی شده است.
 • طبق برآوردهای سال 2015 در زمینه تحقیقات برای استرالیا (ERA)، 97 درصد از تحقیقات ارزیابی ما در سطح جهانی یا بالاتر قرار دارد.

* مک کینزی موسسه جهانی. اطلاعات بزرگ: مرز بعدی برای نوآوری، رقابت و بهره وری ، مه 2011.

عکس فوری

حجم داده ها در هر روز در سراسر جهان تولید می شود. نیاز به درک آن باعث شده است که منطقه انقلابی "اطلاعات بزرگ" و یک حرفه جدید "دانشمند داده" ایجاد شود. دانشمندان داده الگوهای را پیدا می کنند، معنی و ارزش را از هرج و مرج ظاهر می کنند.

شما توسط محققان برجسته تدریس می کنید، یاد می گیرید که منابع اطلاعاتی غنی را تجزیه و تحلیل کنید و تجسم کنید، چگونه می توانید روندهای داده ها را ردیابی کنید و برای ایجاد استراتژی های مدیریت اطلاعات.

این مدرک فوق لیسانس به عنوان بخشی از مجموعه ای از سه برنامه (گواهی فارغ التحصیل، دیپلم فارغ التحصیل و استاد) ارائه می شود. هر صلاحیت به مرحله بعدی می رسد، به طوری که شما به راحتی می توانید به سطح صلاحیت فوق العاده ای انتقال دهید.

اگر تصمیم بگیرید که این دوره را طی چهار دوره اول کامل کنید، گواهی کارشناسی در علوم داده دریافت خواهید کرد. اگر شما هشت دوره اول را کامل کرده اید دیپلم کارشناسی در علوم داده دریافت خواهید کرد.

آنچه را یاد می گیرید

شما با توسعه مهارت های پایه ای در داده ها و آمار هایی مانند اصول اولیه داده، برنامه ریزی آماری برای علوم داده ها و پایگاه های داده ها و انبارهای رابطه ای شروع خواهید کرد. پس از آن به بررسی دوره های تجزیه و تحلیل داده ها مانند:

 • تجزیه و تحلیل پیش بینی
 • روشهای نگهداری نشده در تجزیه و تحلیل
 • روش های پژوهش
 • تجسم داده

شما مدرک خود را با یک پروژه حرفه ای به پایان خواهید رساند که در آن شما در یک تیم پروژه ساخت یافته کار خواهید کرد، تجربه عملی در تکنیک های داده های علمی و عملیات جدید را تجربه خواهید کرد.

چرا استاد علوم داده

University of South Australia به شما دانش فعلی از تکنیک های داده ها و تحقیقات می دهد. برای دانش آموزان با ریاضیات یا فناوری اطلاعات برای دانشجویان آماده می شود، با دوره هایی که برای هر دوی آنها طراحی شده است.

شما یاد خواهید گرفت که برای تجزیه و تحلیل و تجسم منابع داده های غنی، نحوه ردیابی داده ها و ایجاد استراتژی های مدیریت اطلاعات یاد بگیرند. این دوره کار با صنعت شامل موسسه تحلیلگران حرفه ای استرالیا و رهبر نرم افزار تجزیه و تحلیل کسب و کار - SAS طراحی شده است. دانش آموزان نیز از نقش رهبری UniSA در مرکز تحقیقات تعاونی 88 میلیون دلاری برای تصمیم گیری ها بهره می گیرند.

شغل شما

زمینه رشته علوم اطلاعات با سرعت در حال تکامل است. این رشد همچنان ادامه خواهد یافت، به عنوان رهبران کسب و کار باهوش، تجزیه و تحلیل را به هر جنبه ای از سازمان خود متصل می کنند. تجزیه و تحلیل، علم، داده ها و استدلال در حال تبدیل شدن به فرایندهای تصمیم گیری، هر روز و هر جا در جهان کسب و کار *.

فرصت های شغلی:

 • ویژوالایزر داده های بزرگ: با استفاده از نرم افزار تجسم برای تجزیه و تحلیل داده ها، رسم کردن مفاهیم و اطلاع رساندن یافته ها؛ ارائه اطلاعات در مورد الزامات پایگاه داده برای گزارش / تجزیه و تحلیل؛ دستیابی، مدیریت و مستند سازی داده ها (به عنوان مثال جغرافیایی)؛ ایجاد تجسم از داده ها و یا تجزیه و تحلیل داده های GIS
 • دانشمند داده: درک رابط، مهاجرت داده ها، داده های بزرگ و پایگاه داده ها؛ گرفتن سرب در پردازش داده های خام و تعیین بهترین نوع تجزیه و تحلیل؛ معادن حجم زیادی داده برای درک رفتارهای کاربر و تعاملات؛ ارتباط دادن یافته های داده به رهبری فناوری اطلاعات و رهبران کسب و کار برای ترویج نوآوری
 • تحلیلگر داده های کسب و کار: کار با ذینفعان، تحلیلگران و مدیران ارشد برای درک استراتژی کسب و کار و سوالاتی که باید از آنها پرسید؛ شناسایی نیازهای تحقیقاتی؛ طراحی آزمایش ها و ایجاد توصیه های مبتنی بر نتایج؛ رانندگی پروژه های تجزیه و تحلیل پیچیده برای حمایت از کسب و کار
 • تحلیلگر امنیتی اطلاعات: گزارش و توصیه هایی برای جلوگیری از وقایع امنیتی؛ نظارت کنترل امنیتی؛ اجرای تکنولوژی امنیتی جدید، روش ها و تکنیک ها؛ دفاع از بهترین روش های امنیتی؛ بررسی سیستم ها برای خطرات امنیتی و مسائل مربوط به انطباق

* روند تحلیلی Deloitte 2016

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
University of South Australia

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of South Australia »

آخرین به روز رسانی ژوئن 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
33,100
هزینه های سال 2019، در هر سال (در هر EFTSL 1.0). 2020: 34،800 دلار AUD در سال (در هر 1.0 EFTSL)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

Data Science - University of South Australia