استاد عدالت کیفری

عمومی

شرح برنامه

در سپتامبر 2007، برنامه MCJ دانشگاه واشبن اولین برنامه فارغ التحصیل در کشور بود که تحت استاندارد ملی صدور آئین نامه ملی آئین دادرسی کیفری (ACJS) تأیید شد.

بیانیه ماموریت

این استاد عدالت کیفری (MCJ) طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای متخصصان حرفه ای جنایی و پیش حرفه ای که تمایل به ارتقاء دانش، مهارت ها و استعدادهای خود را در زمینه مدیریت عدالت کیفری دارند.

برنامه تحصیلی به منظور اطلاع رسانی از بهترین شیوه های حرفه ای، پیشرفت تحصیلی و ارتقای رهبری مسئولانه از طریق اجرای قانون، اصلاحات و دوره های مدیریت امنیتی اختصاص یافته است. به همین ترتیب، این برنامه دانش آموزان را با مهارت های علمی و اداری مورد نیاز برای طراحی سیاست ها، مدیریت برنامه ها، هدایت پژوهش های علمی، آماده شدن برای آموزش و هدایت با یکپارچگی فراهم می کند. ما یک جامعه جامع و مشارکتی از دانش آموزان و اعضای هیئت علمی می گذریم که تجربه های مختلف عملی و دانش آکادمیک را برای حمایت از عدالت و برابری در جوامع محلی و جهانی به اشتراک می گذارند.

اهداف برنامه

 • برای آماده سازی دانش آموزان برای ادامه کمک به زمینه های بین رشته ای در عدالت کیفری
 • برای آماده سازی دانش آموزان برای ارائه خدمات صالح و اخلاقی و رهبری در عرصه های عدلی کیفری
 • برای ارائه طیف گسترده ای از دانش آموزان به فرصت های آموزشی جامع، مرتبط و متنوع
 • برای پرورش یک محیط آموزشی که تئوری و عمل را برای دانشمند و متخصص تمرین می کند
 • برای ارائه یک برنامه که با جامعه هماهنگ شده است

نتایج برنامه آموزش دانش آموزان (PSLOs):

 • تفسیر اصول اداری و شیوه های استفاده شده در سازمان های عدلی کیفری
 • نظریه های مربوط به عدالت جرم و جنایت را تحلیل می کند
 • ماهیت بین رشته ای نظام عدالت کیفری را ارزیابی کنید
 • ایجاد مهارت برای انجام و ارزیابی تحقیقات مرتبط با عدالت کیفری
 • استفاده از مهارت های حل مسائل پیشرفته برای شناسایی، تجزیه و تحلیل، ترکیب و حل مسائل عملیاتی کیفری که بر ارائه خدمات مربوط به عدالت کیفری تأثیر می گذارد
 • توانایی اعمال تفکر انتقادی، نوشتن پیشرفته و مهارت های ارتباطی کلامی را نشان می دهد.

شرح برنامه

این کارشناسی ارشد عدالت کیفری (MCJ) در دانشگاه واشبن در ترم پاییز سال 1996 تأسیس شد و توسط انجمن مرکزی کالج ها و مدارس شمالی تأیید شده است. این برنامه فارغ التحصیلی طراحی شده است که به نیازهای متخصصان حرفه ای جنایی و پیش حرفه ای که مایل به ارتقای دانش، مهارت ها و استعدادهای خود در زمینه عدالت کیفری هستند، طراحی شده است. برای حرفه ای که در حال حاضر در این زمینه کار می کند، دانش و مهارت های پیشرفته در این برنامه می تواند فرصت های حرفه ای را افزایش دهد.

برنامه مدرک می تواند فارغ التحصیل پیش حرفه ای را برای انواع موقعیت های عدالت کیفری آماده کند. برنامه تحصیلات MCJ همچنین می تواند دانشجویان را برای تدریس موقعیت های کالج ها و آکادمی های آموزشی و همچنین پذیرش در برنامه های دکترا در زمینه های مربوط به عدالت کیفری آماده سازد. کار دوره بر تطبیق تئوری و تحقیق با روش های معاصر در اجرای قانون، دادگاه ها و اداره اصلاحات تاکید دارد. دانشگاه واشبرون در چندین دقیقه از چندین سازمان دولتی، فدرال و محلی در کانزاس قرار دارد. برنامه ریزی های دوره ای و روش های تحویل به منظور رفع نیازهای برنامه ریزی شده دانشجویان خدمات درمانی و پیش خدمات طراحی شده اند. دوره ها در یک محیط کاملا آنلاین (شروع سقوط 2017)، با قالب های 8 هفته ای (فشرده) و 16 هفته (سنتی) ارائه می شوند. بعضی از دوره ها در طول ترم تابستان ارائه می شود.

شرایط عمومی پذیرش:

 1. درخواست پذیرش تحصیلات تکمیلی Washburn را تکمیل کنید. * لطفا توجه داشته باشید این برنامه شامل مواد MCJ نرم افزار نیز هست.
 2. رونوشت های رسمی همه کارهای کارشناسی و فارغ التحصیل را به دفتر ثبت نام ارسال کنید
 3. متقاضیان برای پذیرش بدون قید و شرط باید در دو سال گذشته (60 ساعت) کار دوره کالج از مؤسسات معتبر بدست آورند که میانگین نمره متوسط ​​تجمعی 3.0 یا بالاتر باشد.
 4. متقاضیانی که دارای APA 3.0 نبوده اند باید مدارک را به اداره مطالعات عدلی و قضایی کیفری ارائه دهند که نمره تجمعی خود را از 290 در امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی (GRE) به دست آورده اند.
 5. متقاضیان باید یک بیانیه شخصی برای توضیح (الف) فلسفه شخصی سیستم عدالت کیفری و (ب) دلایل ورود به برنامه ارائه دهند.
 6. متقاضیان باید فرم کامل برنامه دوره ها را برای انتخاب درجه مناسب ارائه دهند که نشان دهنده هر اعتبار انتقالی است که به درجه اعمال می شود.
 7. متقاضیان باید توصیه مدیر / مشاور برنامه تحصیلات تکمیلی و کمیته پذیرش و رشته تحصیلات تکمیلی را کسب کنند.


برنامه ما به طور کامل توسط کمیسیون عالی آموزش عالی تأیید شده است.
دانشگاه Washburn می تواند برنامه های آموزش از راه دور را در تعدادی از ایالت ها از طریق عضویت ما در SARA - شورای ملی توافقنامه های متقابل مجوز دولتی ارائه دهد. SARA یک توافق داوطلبانه در میان کشورهای عضو و سرزمین های ایالات متحده است که استانداردهای ملی قابل مقایسه را برای ارائه بین ایالتی دوره ها و برنامه های تحصیلی از دوران تحصیلات عالی فراهم می کند. تحت موافقتنامه فعلی Washburn مجاز به ارائه برنامه ها در همه ایالت ها به جز کالیفرنیا، فلوریدا و ماساچوست نیست که عضو SARA نیستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bach ... اطلاعات بیشتر

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bachelor's, master's, doctor of nursing practice and juris doctor degrees. اطلاعات محدود