استاد عالی

عمومی

شرح برنامه

ما در دنیای شهرهای زندگی می کنیم و سیاره ما به طور فزاینده شهری است. شهرها موتورهای جدیدی از اقتصاد جهانی هستند و در عین حال می توانند نقش اصلی را به چالش های تغییر آب و هوا و مبارزه با نابرابری و فقر برسانند. اگر قبلا در مراحل مختلفی زندگی کردیم که در آن جهان توسط امپراتوری و سپس کشورهای مادری سازماندهی شده بود، در آینده ما به طور فزاینده ای در دنیای شهرها، در جهان از SuperCities زندگی خواهیم کرد.

ما یک انقلاب دیجیتالی بی سابقه ای با همکاری 4 مگاگرم که رایانه های ابری، دستگاه های تلفن همراه، شبکه های اجتماعی و اطلاعاتی را به «Big Data» اعمال می کنیم، زندگی می کنیم. ما هرگز ظرفیت رایانه ای یا دسترسی آسان تر به اطلاعات و یا گزینه های بهتر ارتباطات فیزیکی و دیجیتالی نداریم و این تغییر نحوه زندگی، کار، تفریح، یادگیری و ارتباط آن ها را تغییر می دهد. سیاست، اقتصاد، جامعه و البته شهرها هم تغییر می کنند، که امروز از فرصت هایی که قبلا وجود نداشت، لذت می برند.

ساختار برنامه

1 سال

با استفاده از این برنامه Supercities، ما نسل جدیدی از رهبران را آماده خواهیم کرد که جهان را از طریق شهرهای تبدیل کنند. رهبران که می توانند به پروژه های نوآوری که توسط شرکت های فناوری پیشرفته در زمینه شهرها ترویج می شوند و یا به عنوان کارآفرینان در محیط زیست مخرب توسعه داده شوند، در آن شرکت های خود را با همکاری چند رشته ای ایجاد می کنند.

آموزش و تجارب تحصیل شده توسط دانش آموزان برنامه Supercities نیز به آنها اجازه می دهد تا با بانک های توسعه، سازمان های چند ملیتی و سازمان های شهری که در زمینه طراحی و ساخت شهرهای آینده نقش دارند، همکاری کنند.

ماژول ها

  • مناطق هوشمند: FutureCities Megatrends
  • شهرستانها و قلمرو الماس
  • Streetwear: بازسازی مرکز شهرها
  • شهر دیجیتال و اکوسیستم نوآوری
  • راه حل هوشمندانه شهر
  • محیط زیست شهری
  • اتصال جهانی در شهرهای آینده
  • راه حل های تحرک هوشمند در شهرهای
  • "شهر راه حل LAB" @ Ecobox

رهبری برنامه

آلفونسو وگراا

رئيس جمهور بنیانگذار و افتخار Fundacion Metropoli

آلفونسو وگرا، بنیانگذار و رئیس افتخاری Fundacion Metropoli، مرکز بین المللی عالی برای تحقیق، طراحی و نوآوری در شهرهای سراسر جهان است. Fundacion Metropoli یک اتحاد با مایکروسافت برای کار در شهرهای مختلف دنیا در تقاطع بین قلمرو و فناوری دارد. در سال 2016 این موسسه پروژه "الماس کارائیب کلمبیا" را به پایان رساند که توسط کنگره جهانی نمایشگاه شهر هوشمند در بارسلونا در سال 2015 به عنوان "جایزه ایده های نوآورانه سال"، و همچنین با جایزه معتبر جهانی 2017 برای تعالی "توسط انجمن بین المللی شهر و برنامه ریزان منطقه ای.

تمرکز کار آلفونسو وایراا این است که ارزش های استراتژیک شهرها و فرصت های آینده خود را در یک جهان پیچیده و متقابل به ارمغان بیاورند. ایده ها و پروژه های او در کتاب هایی نوشته شده است: "Territorios Inteligentes" و اخیرا "Supercities". اطلاعات قلمروی "؛ این آخرین نشریه جایزه گرد آلبرز را برای بهترین کتاب سال 2016 توسط ISOCARP دریافت کرد.

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. اطلاعات محدود