استاد طراحی (MDes) طراحی محیط های شهری

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد طراحی (طراحی محیط شهری) از تجربیات معاصر شهری هنگ کنگ / چین استفاده می کند تا یک آموزش کارشناسی ارشد منحصر به فرد را در طراحی فضای شهری ارائه دهد. در راستای رویکرد انتقادی محور دانشکده به طراحی محیط ، این تخصص مبتنی بر استودیو ، طراحی مقیاسهای متعدد و نوع شناسی های محیط های شهری را در بر می گیرد.

طراحی محیط های شهری بر تحلیل و طراحی محیط های ترکیبی و ترکیبی داخلی ، فضاهای عمومی شهری و سیستم ها و استراتژی های شهری متمرکز است.

جدول زمانبندی برنامه - ورود سپتامبر 2020

 • دوره برنامه ها: 26 سپتامبر 2019 - 30 آوریل 2020
 • مهلت بررسی:
  • اوایل دور: 13 دسامبر 2019
  • دور 1: 24 ژانویه 2020
  • دور 2: 6 مارس 2020
  • دور 3: 30 آوریل 2020
 • مهلت درخواست: 30 آوریل 2020
این برنامه، میزبانی شده در مدرسه طراحی، در مقایسه با آموزش معماری است. / PolyU Design


اهداف برنامه

این برنامه کارشناسی ارشد بین المللی تمام وقت به تغییرات شهری بی سابقه در چند دهه گذشته در هنگ کنگ و چین پاسخ می دهد. طراحی محیط های شهری با هدف توسعه یک سطح بالایی از مهارت های فکری و عملی تجزیه و تحلیل و طراحی محیط های متنوع شهری در منطقه با مفاهیم گسترده تر در زمینه های شهری در سراسر جهان است. رویکرد طراحی محیط های شهری بر پایه درک پویایی های اجتماعی-فرهنگی از زمینه های منطقه ای است که به استراتژی های جدید طراحی و مداخلات طراحی منتقل می شود.

هنگ کنگ: یک مکان برای کشف یکپارچه سازی طرح های مقیاس های متعدد و نوع شناسی محیط های شهری / ماتیلد گاتگنو (کلاس 2018)


اهداف برنامه

این تخصص گرایی به دنبال پیوستن رویکردهای عملی برای نوآوری در استراتژی های شهری با ابعاد رسمی طراحی محیط شهری است:

 • توسعه پروژه در دنیای واقعی
 • کار تیمی رویکرد به حل مسئله است
 • ملاحظات اجتماعی و فرهنگی و زیبایی شناختی
 • منعکس کننده انتقاد و تحلیلی در ایجاد ارزش محیط زیست شهری با طراحی در محیط شهری
 • فهم انتقادی از تحولات معاصر شهری در چین
 • تعریف رویکرد راهبردی به طراحی محیط زیست شهری
دانشجویان در تحقیق و نقشه برداری یک پروژه نمایشگاهی شرکت کردند. موزه هنرهای مدرن (MoMA) / PolyU Design / Map Office


ساختار برنامه

پس از یک سمینار مقدماتی که دانشجویان را در رویکرد و رویکردهای محیط شهری آغاز می کند، اولین دوره این برنامه در حدود سه جلسه استودیوی نیم نیمه ای تشکیل شده است که هر کدام با یک سمینار مرتبط می شوند که پایگاه دانش را برای استودیوی مربوطه فراهم می کند . هر پروژه در همکاری با یک شریک عمومی یا بخش خصوصی انجام می شود، که با چالش های طراحی فضایی که از عملیات واقعی و شغل های سازمانی شریک می آیند، صورت می گیرد. ترم نهایی متمرکز بر یک پروژه طراحی قلعه شناسی دانشجویی است که یادگیری برنامه را دربر می گیرد.

دانش آموز با استفاده از یک مدل برای ارائه امنیت غذایی در مدل های اقتصادی و جهانی مبتنی بر بازار / PolyU Design

مدت زمان تحویل کلاس و مدت زمان

کلاسها به طور معمول در روز در روزهای هفته، به جز سه نفر، که در آخر هفته ها تحویل می شوند، برگزار می شود. هر یک از این افراد آخر هفته نیاز به سه هفته تعطیل در عرض 4 تا 5 هفته دارد.

به طور معمول 1.5 سال طول می کشد تا تخصص گرایی کامل شود.

واجد شرایط بودن: دانش آموزان با پس زمینه در طراحی فضایی و یا رشته مربوط / PolyU Design

کاربرد

نیاز ورودی

مدرک کارشناسی در طراحی و یا معادل آن در رشته مرتبط و تجربه حرفه ای در طراحی ترجیح داده می شود.

یک برنامه کامل شامل
 • فرم درخواست
 • نامه ای از قصد
 • سه توصیه نامه (علمی / حرفه ای)
 • مدارک تحصیلات تکمیلی، یعنی رونوشت کامل رسمی و مدارک تحصیلی
 • نمونه کارها (مراجعه به پرسش های متداول برای شرایط و ارائه)
 • گزارش آیلتس / تافل ^

^ به استثنای انگلیسی زبانان بومی که مدرک لیسانس (یا مدرک معادل آن) توسط یک دانشگاه شناخته شده اعطا می شود که مدرک زبان انگلیسی باشد. در غیر این صورت ، از شما انتظار می رود حداقل مورد نیاز زبان انگلیسی زیر را برای هدف پذیرش انجام دهید: آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) 80 برای آزمون مبتنی بر اینترنت یا 550 برای آزمون مبتنی بر مقاله. یا نمره کلی گروه حداقل در سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) حداقل 6. کلیه نمرات آزمون زبان انگلیسی به مدت دو سال از تاریخ برگزاری آزمون معتبر در نظر گرفته می شود.

مصاحبه

تمام پذیرش ها باید از طریق مصاحبه انجام شود. متقاضیان منتخب از دعوت به شرکت در مصاحبه دعوت می شوند (برای متقاضیان محلی) و یا از طریق تماس های ویدئویی اینترنتی (برای متقاضیان غیر محلی).

دانش آموزان محلی و غیر محلی از سرزمین اصلی، سایر نقاط آسیا و سایر نقاط جهان / PolyU Design

کمک مالی

فارغ التحصیلان دوره BA PolyU Design می توانند هنگام پذیرش در یکی از برنامه های MDes در سال 2020/21 ، برای فارغ التحصیلان فارغ التحصیل (مشروط به تأیید) اقدام کنند. این کمک مالی به نوعی بازپرداخت مبلغ معادل 15٪ شهریه پرداخت شده خواهد بود.

دانش آموزان محلی که دارندگان کارت HKID (دائمی) مراجعه کننده به یکی از برنامه های MDes در 2020/21 ممکن است برای یارانه پوش در هنگ کنگ 120000 $ ارائه شده توسط کمیته کمک های مالی دانشگاه (UGC) 'اعمال S هستند هدفمند تدریس کارشناسی ارشد برنامه بورسیه طرح برای تسویه شهریه. هدف اصلی برنامه کمک هزینه تحصیلی جذب دانشجویان محترم محلی برای پیگیری آموزش های بین رشته ای و عمیق کارشناسی ارشد در مناطق دارای اولویت با اهمیت استراتژیک برای هنگ کنگ و برآورده کردن نیازهای سریع جامعه برای استعدادها است.

سایر انواع کمک های مالی برای دانشجویان محلی از طریق دفتر امور دارایی دانشجویی دولت در دسترس است: صندوق آموزش مداوم (CEF) و طرح وام تمدید شده بدون معنی (ENLS) .

هیچ بورسیه ای برای دانشجویان غیر محلی در دسترس نیست.

 • نکته: PolyU حق تغییر شرایط را دارد و یا بورس های تحصیلی فوقالعاده یا کارشناسی را پس می گیرد. در صورت بروز اختلاف و اختلاف نظر ، تصمیم پلی یو نهایی است.

  نوع VISA (برای دانشجویان بین المللی)

  جمهوری خلق چین و اتباع خارجی و افرادی که دارای ویزای اشتغال معتبر یا ویزای تعطیلات کار معتبر هستند ، می توانند به عنوان افراد غیر محلی از این برنامه استفاده کنند. برای اتخاذ این برنامه تمام وقت ، افراد غیر محلی به ویزای دانشجویی احتیاج دارند. دارندگان ویزای وابسته یا ویزای تحت IANG نیز به عنوان افراد غیر محلی در نظر گرفته می شوند اما به ویزای دانشجویی احتیاج ندارند. برنامه های ویزا توسط اداره مهاجرت دولت HK SAR پردازش و تعیین می شوند. این روند بطور معمول 8 تا 10 هفته پس از دریافت کلیه اسناد لازم انجام می شود.

سفر مطالعه: Triennale معماری اسلو / PolyU Design / عکس توسط ماتیلد گاتگنو
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... اطلاعات بیشتر

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. اطلاعات محدود