استاد طراحی (معماری داخلی)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

مروری درجه

 • مطالعه تخصصی که به طور مستقیم به منافع شما متکی است.
 • فارغ التحصیل با مهارت های حرفه ای و فنی پیشرفته که فراتر از دانش و مهارت های آموخته شده در سطح مقطع کارشناسی است.
 • یادگیری از معلمان که طراحان را تاسیس می کنند، ارائه بینش به آنچه که برای ایجاد ظاهر، منسجم، بصری جذاب داخلی.
 • مهارت های پیشرفته طراحی و تحقیق را به دست آورید.
 • در کلاس های کلاس جهانی در کارگاه های آموزشی و استودیو های پیشرفته ای که در سطح دانشگاه وجود دارد، یاد بگیرید.
 • کار بر روی پروژه های واقعی، به دست آوردن تجربه عملی ارزشمند است.
 • از شبکه های ما و روابط با صنعت از شبکه محلی، ملی و بین المللی بهره مند شوید.
 • از این صلاحیت به عنوان یک Pathway برای مطالعه بیشتر استفاده کنید.

عکس فوری

با تمرکز بر روی تحقیقات طراحی، نظریه و عمل، این درجه شما را برای حرفه ای به عنوان معمار داخلی یا طراح داخلی آماده خواهد کرد. این همچنین شما را با درک پیشرفته نوآورانه و در حال تغییر دنیای طراحی ارائه می دهد.

تمرکز اصلی این درجه بر روی تحقیقات طراحی است و شما یک پروژه مبتنی بر تحقیقاتی کامل را در اختیار خواهید داشت که در آن شما نیاز به بررسی و تحلیل، شناسایی و پیشنهاد راه حل برای چالش های طراحی پیچیده را دارد. از طریق ارتباطات صنعتی ما، به شما فرصتی برای کار بر روی پروژه های خلاق داده می شود، مهارت های لازم در نوشتن طرح های پروژه و ارائه اطلاعات ارائه می شود.

تمرکز بر یادگیری عملی و عملی، بدین معنی است که شما نه تنها مهارت ها و دانش لازم را برای طراحی در محیط های تحریک پذیر، پایدار و بصری جذاب، بلکه اعتماد به نفس برای راه اندازی پروژه های دنیای واقعی خواهید برد. شما همچنین یک بخش صنعتی را به عنوان بخشی از مطالعات خود خواهید کامل کرد.

ایستاده پیشرفته

متقاضیانی که مدرک کارشناسی (رشته) را در رشته مرتبط با رشته تحصیلی تکمیل کرده اند واجد شرایط ورود به این برنامه با 1.0 EFTSL Advanced Standing می باشند و این برنامه را در یک سال تحصیلی تمام وقت و یا دوره نیمه وقت معادل آن کامل کنید. متقاضیان همچنین باید مجموعه نمونه ای از کار، برنامه درسی و یک اظهارات کتبی از قصد ارائه دهند.

آنچه را یاد می گیرید

با مطالعه استاد طراحی (معماری داخلی) شما یک درک پیشرفته و جامع از اصول و شیوه های طراحی و نگهداری محیط های داخلی که سازگار با محیط زیست و سازگاری اجتماعی هستند را توسعه خواهید داد. شما همچنین با دانش صحیح از روش های تحقیقاتی فارغ التحصیل خواهید شد.

در طول سال اول شما، شما تعدادی از دوره های اصلی طراحی، و همچنین برخی از دوره هایی که به طور خاص به معماری داخلی متمرکز است. در طول سال دوم شما، هنگامی که تعدادی از دوره های تمرکز پژوهشی را تکمیل می کنید، مهارت های تحقیقاتی خود را توسعه خواهید داد. این جزء از مطالعه خود را فراهم می کند محدوده برای تحقیق در مورد پروژه های پیچیده پروژه های فردی.

چرا استاد طراحی (معماری داخلی)

این سطح دینامیکی و خلاقانه، ترکیبی منحصر به فرد از تجربیات عملی و دانش نظری جامع است که شما را با وسایل مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای در این زمینه رقابت، فارغ التحصیل می کند.

دانشکده هنر، معماری و طراحی دارای فضاهای استودیویی برنده جایزه، و همچنین پنج طبقه کارگاه های قابل توجه است که از تجهیزات پیشرفته دیجیتال استفاده می کنند. علاوه بر این امکانات دانشگاهی در سطح جهانی، شما نیز از این مزیت بهره مند خواهید شد:

 • هنگامی که شما در محل های صنعتی قرار می گیرید، صنعت قوی صنعت ما را می پیوندد
 • برندگان جایزه تدریس و دانشگاهیان - کارکنان تدریس شده ما رتبه های برتر در راهنمای 2017 Good Universities برای تدریس و مدارک کارکنان دریافت کردند
 • کلاس های کارشناسی صنایع توسط متخصصین ملی و بین المللی برگزار می شود. ما همچنین یکی از تنها دو دانشگاه در استرالیا هستیم تا هنر، معماری، طراحی و برنامه ریزی اصول را ترکیب کنیم، و ما را به یک انتخاب عالی برای دانش آموزانی که علاقه خاصی به این زمینه دارند، می دهد.
این یک درجه بند ناف است، به این معنی که اگر به هر دلیلی تصمیم بگیرید که می خواهید قبل از اتمام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، شما مجاز به فارغ التحصیل شدن با دیپلم فارغ التحصیل در طراحی هستید.

شغل شما

این مدرک کارشناسی ارشد به طور مداوم ثبت اشتغال بالا فارغ التحصیل می شود. شما می توانید کار را در شیوه های معماری، شیوه های طراحی داخلی، شرکت های ساختمانی، سازمان های دیگر که طرح طراحی و ساخت و ساز را ارائه می دهند، از قبیل تامین کنندگان مبلمان شرکت های بزرگ و شیوه های معماری، یا روابط عمومی و سازمان های بازاریابی پیدا کنید.

فرصت های شغلی:

 • طراح داخلی: طراحی، پیاده سازی و احیاء فضاهای داخلی
 • مشاور طراحی: برای کمک به مشتریان برای بهترین استفاده از فضاهای زندگی با مشاوره در مورد چگونگی ترتیب نورپردازی، مبلمان و وسایل دیگر کمک کنید
 • طراح رویداد: نظارت و هدایت کلی نگاه و تجسم بصری یک رویداد
 • طراح مبلمان: طراحی مفاهیم طراحی، آزمایش مواد مختلف، ارتباط با مشتریان و ساخت مدل نمونه برای هر نمونه تولید شده از تولیدات انبوه و یا یکپارچه

ارتباطات واقعی در جهان

کارکنان تدریس ما متخصصان صنعت بسیار آموزش دیده هستند که سالها تجربه را با آنها به ارمغان می آورند. آنها دارای پیوندهای صنعت قوی هستند و بسیاری از آنها دارای موقعیت های حرفه ای با سازمان های ملی و بین المللی هستند. برای دانش آموزان این به معنای پیوند به صنعت و فرصت ایجاد شبکه های مهم است.

ما همچنین بیش از 2500 مشارکت صنعتی ملی و بین المللی در سراسر جهان داریم - ارائه فرصت های بیشتری برای شما برای ایجاد روابط صنعتی مهم است.

به عنوان بخشی از مطالعات شما، شما همچنین می توانید در یک قرار دادن صنعت شرکت کنید و فرصت حضور در کلاس های استاد برگزار شده توسط متخصصان صنعت را خواهید داشت. علاوه بر این، میزبان کارشناسی کارشناسی کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد و فعالیتهای تحصیلی و رویدادهای فارغ التحصیلان در استرالیا و خارج از کشور را میزبانی می کنیم.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... اطلاعات بیشتر

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings اطلاعات محدود
آدلاید , آدلاید , آدلاید + 2 بیشتر کمتر