استاد شمال اروپا در nomazz جاز

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

استاد شمال اروپا در NOMAZZ جاز

استاد شمال اروپا در جاز (NOMAZZ) یک ابتکار عمل مشترک بین آکادمی سلطنتی موسیقی در آرهوس، آکادمی سیبلیوس در هلسینکی و کالج سلطنتی موسیقی در استکهلم است.

این برنامه منجر به استاد موسیقی درجه (MMus) با توجه به مقررات خاص هر موسسه است. هنگامی که یک دانش آموز است به برنامه پذیرفته شده است، او / او را تبدیل به یک دانش آموز از یکی از این چهار نهاد، که خواهد شد / "موسسه خانه" خود را، و جایی که او / او نیز از نهایت فارغ التحصیل شد.
9983
ساختار اولیه از مطالعات، با این حال، لازم است همین کار را برای همه دانش آموزان در برنامه و طراحی شده است و موفق در همکاری با تمام نهادهای درگیر.

زبان مشترک این برنامه به زبان انگلیسی است.

شما شهریه از برخی از نوازندگان شناخته شده از صحنه موسیقی جاز شمال اروپا دریافت خواهید کرد. با این حال، البته هیچ کنوانسیون سبک پیش تصور، و دانش آموزان در این دوره باید سلیقه گسترده در موسیقی، به این معنی که شما می توانید بر بیان شخصی خود تمرکز کنید.

مهمتر از همه، Nomazz است برای نوازندگان که سطح بالایی از توانایی عملکرد رسیده اند در نظر گرفته شده. متقاضیان باید حداقل یک لیسانس در رشته موسیقی به دست آمده.

ساختار برنامه

مدرسه ای که دانش آموز به قبول "موسسه خانه" می شود و از آنجا که دانش آموز را به درجه بر اتمام دوره دریافت خواهید کرد. همچنین به عنوان مرکز اداری برای دانش آموز در سراسر مطالعات عمل می کند.

کارشناسی ارشد شامل 120 اثرات اعتبارات، معادل دو سال تحصیل تمام وقت. در آکادمی سیبلیوس، طول برنامه 2.5 سال است، در مجموع 150 اثرات اعتبارات با توجه به قوانین فنلاندی.

این دوره 4 ترم (5 ترم برای دانشجویان آکادمی سیبلیوس) طول می کشد. دانش آموزان با هم به ترتیب در هر موسسه در طول ترم مطالعه است. دانش آموزان در آکادمی سیبلیوس ثبت نام خواهد به فنلاند برای ترم پنجم خود را باز می گرداند.

دانش آموزان یک بورس تحصیلی برای مطالعات Nordplus ارز خود را دریافت خواهید کرد.

در طول دوره ارز، در حالی که تحصیل در "نهادهای میزبان" خود، دانش آموزان NOMAZZ از همان حقوق و مسئولیت به عنوان دانش آموزان درجه از آن نهاد.

شهریه

هیچ شهریه برای دانشجویان اتحادیه اروپا در هر یک از موسسات وجود دارد. علاوه بر این، اگر مربوط به آکادمی سیبلیوس، هیچ شهریه برای دانشجویان از ایالات متحده آمریکا وجود دارد.

شایستگی

عمومی پیش شرط لازم برای پذیرش از اتمام موفقیت آمیز مدرک لیسانس در موسیقی است.

علاوه بر این، یک دستور خوبی از زبان انگلیسی مورد نیاز است و خواهد شد در مصاحبه در طول امتحانات ورودی ارزیابی شده است.

لطفا از دستورالعمل پذیرش خاص از موسسه ببینید که شما قصد ارائه درخواست شما. شرایط خاص ممکن است با توجه به قوانین ملی از کشورهای مختلف متفاوت است.

واجد شرایط بودن رسمی با توجه به مدارک ارائه شده با نرم افزار خود را ارزیابی شده است.

آخرین به روز رسانی اوت 2015

درباره این دانشگاه

The programmes have been given the highest status, both nationally and internationally. This means that they measure up to the best comparable courses on offer abroad. We train students for careers as ... اطلاعات بیشتر

The programmes have been given the highest status, both nationally and internationally. This means that they measure up to the best comparable courses on offer abroad. We train students for careers as professional musicians, and, depending on the course taken, students graduate either as solo performers or as music teachers. اطلاعات محدود
ارحوس , هلسینکی , استکهلم , مالمی + 3 بیشتر کمتر