برای دانش آموزانی که مایل به دنبال کردن یا پیشرفت شغل خود در زمینه های سریع در حال رشد بیوتکنولوژی هستند، علوم پایه و فارماکولوژی، استاد سلول و زیست شناسی مولکولی ایده آل است.

این برنامه دانش آموزان را با آموزش های پیشرفته ای که برای موفقیت در این زمینه های پیشگامانه نیاز دارند، فراهم می کند.

با ظهور تحقیقات جدید در زمینه زیست شناسی سلولی و مولکولی، برای یک مدرک کارشناسی دشوار است که در حرفه شما تغییر کند. این پروژه بر روی تکنیک های بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی تمرکز می کند و دانش آموزان را با آموزش های پیشرفته برای کمک به آنها در این زمینه های پیشگام موفق می کند.

این پروژه در هر دو مقاله و فرمت های غیر کاغذی موجود است. دانش آموزانی که فرم پایان نامه را انتخاب می کنند باید یک پروژه تحقیقاتی پایان نامه را تحت هدایت معلم گروه انجام دهند. برای دانشجویانی که در مقطع کارشناسی انتخاب نشده اند، علاوه بر دوره های آزمایشگاهی، باید یک معاینه جامع و کامل انجام دهند. امتحان جامع، درک دانش آموزان از کارهای آموزشی را ارزیابی می کند و توانایی آنها در اعمال تحقیقات و دانش نظری در زمینه زیست شناسی سلولی و مولکولی را ارزیابی می کند و این اطلاعات را در فرمت کتبی موثر ارائه می دهد.

دوره های مرکز تمرکز بر علم و فن آوری برخی از موضوعات زیر است، بنابراین شما می توانید برای آینده خوبی آماده کنید:

  • بیوشیمی
  • زیست شناسی سلولی
  • ژنومیکس
  • زیست شناسی مولکولی

علاوه بر کیفیت پروژه های دانشگاهی،

ما همچنین یک آزمایشگاه کاملا مجهز داریم که در آن شما می توانید طیف وسیعی از تخصص ها را بیاموزید و زمانی که از مدرسه خارج می شوید اعتماد به نفس و توانایی دانش آموز مستقل داشته باشید.

گواهی Bioinformatics

این گواهی برنامه بیوانفورماتیک شامل 15 اعتبار و یک رویکرد عملی برای برنامه های کامپیوتری در زیست شناسی مولکولی است.

استادان ما به شما کمک می کنند که به موفقیت و کمک به شما در آینده به شیوه ای ظریف.

معلمان ما رهبران و نوآوران در رشته های مربوطه هستند. آنها نه تنها تجربه حرفه ای و حرفه ای دارند، بلکه یک روح علمی دقیق در کلاس درس خواهند داشت.

مرکز توسعه حرفه ای شناخته شده در سطح ملی است

همه دانشجویان نیوهیون دسترسی به منابع ثروت از طریق مرکز توسعه حرفه ای دانشگاه، که یکی از بهترین مراکز توسعه حرفه ای کشور توسط Review Princeton نامگذاری شده است.

از طریق ارزیابی های حرفه ای، شبکه های اجتماعی، مصاحبه شغلی با مصاحبه های دانشگاه و مذاکرات بازنشستگی، مرکز توسعه فرصت های شغلی مهارت های مختلف و روابط مختلفی را برای کمک به شما در تعیین فرصت های شغلی و فرصت های شغلی برای باز شدن اشتیاق ارائه می دهد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of New Haven »

آخرین به روز رسانی مارس 27, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
915 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020

MSc in Cellular and Molecular Biology

MSc in Cellular and Molecular Biology