استاد روانشناسی یادگیری و عملکرد انسانی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه تحصیلی

اگر شما تعجب می کنید که چگونه مردم می توانند یاد بگیرند و به بهترین نحو انجام دهند، این برنامه کارشناسی ارشد برای شما مناسب است.

Erasmus University

برنامه درسی روانشناسی شامل مجموعه ای از ماژول ها یا دوره ها می باشد. هر درس یک موضوع خاص روانشناسی را پوشش می دهد. تمام فعالیت هایی که شما در طول این دوره انجام می دهید، به عنوان مثال سخنرانی، آموزش، جلسات عملی و تکالیف، مربوط به این موضوع است. برنامه کارشناسی ارشد شامل سه دوره است که در آن شما موضوعات تخصصی روانشناسی یادگیری و عملکرد انسانی و یک دوره در آمار را مطالعه خواهید کرد.

در نیمه دوم، از ماه فوریه، شما یک مطالعه تجربی را مطالعه خواهید کرد و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را بنویسید. در برخی موارد، در این ترم برنامه کارشناسی ارشد ممکن است یک کارآموزی انجام دهد.

برنامه تحصیلی

 • بلوک 1
  • نوآوری در آموزش و پرورش
  • تحقیق عملی در زمینه نوآوری های آموزشی
 • بلوک 2
 • ارزیابی در آموزش و پرورش
 • ارزیابی عملی در آموزش و پرورش
 • بلوک 3
 • تنوع در آموزش و پرورش
 • حساسیت بین فرهنگی و صلاحیت های بین فرهنگی
 • بلوک 4
 • تجزیه و تحلیل داده های چند متغیره کاربردی
 • تجزیه و تحلیل داده های چند متغیره کاربردی کاربردی
 • بلوک 5-8
 • کارآموزی کارشناسی (اختیاری)، پیشنهاد پژوهشی


روش تدریس

یادگیری بر پایه مشکلات

یادگیری مبتنی بر مشکالت (PBL) یک روش است که بر این ایده استوار است که دانشجو نقش فعال در فرآیند یادگیری (آموزش دانشجو محور) را ایفا می کند. این در مورد سخنرانی با هدف انتقال اطلاعات نیست (همانطور که در سیستم های آموزشی سنتی وجود دارد). در عوض، هدف این است که مشارکت فعال دانشجویی را در گروه های کوچک آموزشی تحریک کند. اغلب این معلم نیست که مواد مطالعه را توضیح دهد، بلکه خود دانش آموزان است.

این رویکرد دانشجو محور از دیدگاه سازنده گرا در یادگیری است که می گوید بهترین شیوه برای مقابله با اطلاعات، ایجاد دانش به جای آن است که به صورت منفعلانه آن را مصرف کند.

با یادگیری مبتنی بر مشکالت، چند سخنرانی جمعی وجود دارد که در آن دانش آموزان به سخنرانان خود گوش می دهند. آموزشها در هسته روش PBL قرار دارند. در طی آموزش، دانش آموزان اطلاعاتی را جستجو می کنند که بعدا در گروه های کوچک بحث می کنند. دانش آموز از دانش خود به عنوان مبنایی برای کسب دانش جدید استفاده می کند. به طور متوسط، 12 ساعت تماس در هفته وجود دارد. این بار بر روی سخنرانی ها، گروه های آموزشی و آموزش های عملی توزیع می شود. دانش آموزان بخش بزرگی از وقت خود را صرف مطالعه خود و حل مشکل می کنند، که می تواند به صورت جداگانه یا در گروه انجام شود. اکثر دانش آموزان در طول تحصیل در حدود 40 ساعت در هفته صرف می کنند.

چرا روانشناسی کارشناسی ارشد آموزش و عملکرد انسانی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد به یک رویکرد داخلی برای مسائل جاری در زمینه عملکرد یادگیری ارائه می دهد. شما کشف خواهید کرد که چگونه مردم یاد می گیرند و به بهترین نحو انجام می دهند و مکانیسم های درگیر در فرآیند یادگیری. این بینش ها برای ایجاد محیط یادگیری برای هر آموزگار فردی موثر است.

آیا می خواهید درک خود را از یادگیری و عملکرد انسانی بهبود بخشد؟ ما به شما یکی از بهترین برنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی در هلند ارائه می دهیم.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه مردم یاد می گیرند، چگونه کودک را می توان به عنوان خوانده شده، یا یک خلبان به پرواز در هواپیما؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید بهترین تیم را با هم ترکیب کنید یا افراد مناسب را برای یک کار انتخاب کنید؟ آیا شما کنجکاو هستید که چگونه دستگاه های موبایل را می توان در آموزش و پرورش و یا آموزش و یا چگونگی احساسات و اعمال می تواند بر یادگیری تاثیر می گذارد؟ اگر یکی از پاسخ ها به این سؤالات بله باشد، برنامه کارشناسی ارشد ما برای شما مناسب است!

مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی یک دوره تحصیلات تکمیلی است که به منظور آموزش دانشآموزان با مهارتهای تحلیلی و دانش مفهومی طراحی شده است تا بتواند به طور مستقل و با همکاری در زمینه تخصصی مورد نظر خود کار کند. این برنامه با پیشرفت های اخیر در زمینه تحقیق در مورد یادگیری و عملکرد انسانی و با استفاده از پیشرفته ترین روش های تحقیقاتی، در ارتباط است.

چرا این برنامه را در روتردام مطالعه کنید؟

این یک برنامه فشرده است که بر استفاده از یافته های پژوهشی چند رشته ای برای حل مسائل روان شناختی معتبر تأکید دارد.

 • شما در گروه های کوچک برای حل مشکلات شما در این زمینه می توانید کار کنید.
 • شما فرصت زیادی برای کسب تجربه حرفه ای در تحصیل، کار و یا انجام تحقیقات در دانشگاه و / یا یک سازمان خارجی خواهید داشت.
 • این برنامه آمادگی عالی برای حرفه ای در زمینه تحصیل، تحقیق و یا کسب و کار ارائه می دهد.

این تخصص در مورد این چیست؟

برنامه استاد یک رویکرد یکپارچه را برای مسائل فعلی در زمینه عملکرد یادگیری ارائه می دهد. شما کشف خواهید کرد که چگونه مردم یاد می گیرند و به بهترین نحو انجام می دهند و مکانیسم های درگیر در فرآیند یادگیری.

این بینش ارزشمند هستند زیرا می توانند به بهبود محیط یادگیری و شیوه های آموزش و یادگیری فعلی کمک کنند. یادگیرنده فرد از این به نفع این است که روند یادگیری آنها موثرتر خواهد شد.

در برنامه کارشناسی ارشد روانشناسی یادگیری و عملکرد انسانی، از روشهای مبتنی بر مشکل یادگیری در گروههای کوچک برای یادگیری در مورد نقش نوآوری، ارزیابی و تنوع در آموزش و پرورش استفاده خواهید کرد. شما همچنین قادر خواهید بود مهارت های حرفه ای خود را به عنوان یک روانشناس آموزشی تدریس کنید.

در این برنامه، ما در میان دیگر موارد بررسی می کنیم که چگونه می توان فرآیند یادگیری را پشتیبانی کرد و چگونه کامپیوتر و اینترنت را می توان به آموزش و پرورش و به منظور افزایش اثربخشی آن اعمال کرد. چه کسی باید برای تبدیل شدن به متخصص در یک منطقه خاص و چه چیزهایی باید اجتناب شود؟ چگونه تست ها و ارزیابی ها می توانند ابزاری برای تحریک یادگیری باشند؟ تفاوت های فردی در فرایند یادگیری چه نقشي دارند؟

این برنامه کارشناسی ارشد بر روی کاربرد بینش علمی چند رشته ای از جمله زمینه های آموزشی، شناختی، اجتماعی و روان شناسی تمرکز می کند.

چرا در روتردام تحصیل میکنید؟

خوش آمدید به بالا رتبه بندی alt = "دانشگاه اراسموس روتردام (EUR)، یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر روتردام هلند. EUR ارائه 13 کارشناسی انتخابی، و بیش از 50 برنامه کارشناسی ارشد، به زبان انگلیسی تدریس می شود.

alt = "دانشگاه اراسموس ریشه های خود را در سال 1913 به عنوان یک موسسه شناخته شده برای اقتصاددانان برجسته آن شناخته شده است. از آن زمان به بعد دانشگاه برای اهداف متمایز اجتماعی آن در آموزش و پژوهش شناخته شده است. ما 26،000 دانش آموز از بیش از 100 کشور در سراسر جهان جهان

alt = "دانشگاه اراسموس روتردام. این اتفاق می افتد.


فرصت های شغلی برای روانشناسی استادانه یادگیری و عملکرد انسانی

فارغ التحصیلان این برنامه تبدیل به طراحان موفق محیط یادگیری، مربیان معلم، محققان و مشاوران سیاستی آموزشی می شوند.

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد یادگیری و عملکرد انسانی ، در طیف گسترده ای از حرفه ها هم در هلند و هم در خارج از کشور قابل استخدام خواهید بود. فارغ التحصیلان ما دانش و مهارت لازم را برای طراحی محیط های بهینه یادگیری یا موقعیت های آموزشی متناسب با نیازهای فردی دانش آموزان یا کارمندان به دست آورده اند. آنها موقعیتهایی را در محیطهایی کسب می کنند که توسعه و نوآوری روشهای آموزشی و آموزشی ، که هدف آنها بهبود یادگیری و عملکرد است ، محور اصلی است. آنها به عنوان کار می کنند:

 • مدیران
 • مشاوران
 • معلمان / مربیان
 • مشاوران در ارگانهای دولتی
 • محققان

به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه شما می توانید برای سازمان های مختلف کار می کنند؛ موسسات آموزشی، مراکز آموزشی، آژانسهای مشاوره، و همچنین شرکت هایی که مواد و نرم افزار آموزشی را توسعه می دهند (مانند Philips یا Laboratory of Aerospace National).

علاوه بر این، شما می توانید در شرکت هایی که علاقه مند به استفاده و طراحی مبتنی بر شواهد محصولات خود هستند علاقه مند باشید.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان این تخصص می توانند کاندیداهای مناسب در سازمان های دولتی (سیاست گذاران، مشاوران سیاست، لابی گران) و سازمان های جامعه مدنی (مانند اتحادیه ها، احزاب سیاسی، موسسات تحقیقاتی) در سطح محلی، ملی و بین المللی باشند. فارغ التحصیلان این برنامه در حال حاضر به عنوان مثال مشاوران ادغام در دولت های محلی و یا به عنوان دستیار پروژه در مثال IOM کار می کنند.

پیگیری یک زندگی دانشگاهی

اگر می خواهید با آموزش پیشرفته و پژوهشی در زمینه جامعه شناسی ادامه دهید، می توانید برای استاد تحقیقاتی خود در جامعه شناسی فرهنگ، رسانه ها و هنر اعمال کنید. انجام تحقیق عنصر اصلی این برنامه است. شما آموزش ارزشمندی دریافت خواهید کرد که شما را برای درخواست جایزه دکترای خود آماده می کند.


مقالات خلاصه

 • نام رسمی CROHO: روانشناسی
 • نام برنامه: روانشناسی یادگیری و عملکرد انسانی
 • زبان آموزشی: انگلیسی
 • نوع: استاد
 • مدت زمان: 1 سال
 • محل: Campus Woudestein، Rotterdam
 • هزینه های تحصیلی (2019-2020):
  • € 2.083 (هزینه قانونی)
  • € 11،900 (هزینه های موسسه: دانشجویان EEA / اتحادیه اروپا)
  • 14.900 یورو (هزینه نهادی: دانشجویان غیر EEA / اتحادیه اروپا)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS ... اطلاعات بیشتر

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS, and two research institutes RISBO and DRIFT are linked to the faculty. Our education is small-scale and based around Problem Based Learning (PBL). Being connected to the professional field is another characteristic of our study programmes. اطلاعات محدود