استاد روانشناسی شناختی کاربردی

عمومی

شرح برنامه

در باره

با برنامه روانشناسی شناختی کاربردی کارشناسی ارشد، دانش آموزان بیشترین دانش شناخت را به شرایط و راه حل هایی برای مشکلات در زندگی روزمره اعمال می کنید. شما در مورد شرایط شناختی، حسی و حرکتی انسان در حقیقت زندگی می کنید.

پردازش اطلاعات

در طول این یک سال یک برنامه، شما در مورد پردازش اطلاعات، به ویژه در مورد چگونگی استفاده از این اطلاعات برای مشاوره به مشتریان در مورد نحوه بهبود ارتباطات، یاد خواهید گرفت. این دانش برای ساخت تبلیغاتی یا تبلیغاتی مفیدتر است، برای مثال، یا برای ساختن محصولات بیشتر کاربر پسند مفید است.

شما همچنین یاد خواهید گرفت که راه حل هایی برای طیف وسیعی از مشکلات موجود در عمل حرفه ای ارائه دهید. انسان ها به طور چشمگیری محیط زیست خود را با استفاده از تکنولوژی های پیچیده پیچیده مانند اینترنت، رسانه های اجتماعی، رباتیک و اتوماسیون تغییر می دهند. برای طراحی یک محیط زندگی که به توانایی های شناختی انسان مناسب است، باید درک خوبی از چگونگی پردازش دانش و مهارت افراد در کاربرد آن داشته باشیم.

جهت گیری بین المللی

این برنامه کارشناسی ارشد در سطح بین المللی گنجانده شده است، از ادبیات مورد استفاده در کلاس به فرصت برای انجام کارآموزی و نوشتن پایان نامه در خارج از کشور و از گزینه ای برای شرکت در انتخابات در دانشگاه های خارجی برای شرکت در مدارس تابستانی بین المللی، کنفرانس های تحقیق یا کارگاه های آموزشی.

یاد بگیرید که در تیم های چند رشته ای کار کنید

هر دو سخنران و دانش آموزان ما زمینه های بسیار متنوعی دارند. در طول برنامه تحصیلی، به یادگیری زمان زیادی نیاز دارید تا در تیم های چند رشته ای کار کنید. ارتباطات دقیق و دقیق برای این روند حیاتی است.

اهداف برنامه

هنگامی که برنامه کارشناسی ارشد خود را به پایان رسانده اید، شما یک حرفه ای آکادمیک خواهید بود که می تواند دانش علمی را در عمل روزمره اعمال کند، مانند کار به عنوان یک مشاور مستقل در مورد مشکلات ارگونومیک. به عنوان عضو یک تیم بین رشته ای، شما را در حل این مشکلات همراه با طراحان، سیاست گذاران، تکنسین ها، دانشمندان کامپیوتر و کارشناسان کسب و کار کمک خواهد کرد. شما همچنین می توانید در مورد جنبه های حسی ارتباطات بازاریابی مشاوره کنید. به عنوان فردی با مدرک کارشناسی ارشد، مهارت های ارتباطی عالی و کلامی را برای ارتباط با همه نوع مخاطبان ایجاد خواهید کرد.

مسیرهای شغلی ممکن

این برنامه کارشناسی ارشد شما را برای کار در سطح دانشگاه آماده می کند. پس از اتمام تحصیلات خود، می توانید حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای خود را دنبال کنید.

به سمت بازار کار

حرفه های حرفه ای بالقوه عبارتند از:

  • مشاور
  • محقق کاربردی

کارفرمایان بالقوه عبارتند از:

  • صنعت طراحی
  • مراقبت های بهداشتی
  • بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • بازاریابی و تبلیغات
  • شرکت های راه آهن
  • ارتباطات مخابراتی
  • فرودگاه ها / هوانوردی
  • توسعه محصول صنعتی

شغل دانشگاهی

یکی دیگر از گزینه های حرفه ای ممکن است حرفه ای در تحقیقات آموزش و پرورش است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود