دانشگاه موناش

ساختار و محتوا

استاد رهبری در دانشگاه موناش به شما می آموزد که با اطمینان هدایت کنید. رهبری در دانشگاه موناش به ابعاد انسانی و یادگیری سازمان ها اشاره دارد. این تمرکز انسان است که البته ما را از هم جدا می کند.

پس از یک سال تحصیل، شما احساس اعتماد به نفس خواهید کرد که یادگیری سازمانی، نوآوری و خلاقیت را در زمانی که نیازی به این کار بیشتر نیست، هدایت کنید. این دوره برای کسانی که خواهان گام بعدی در حرفه خود هستند طراحی شده است. این کارشناسان را از تمام بخش ها شامل کسب و کار، مدارس و سازمان های اجتماعی می گیرد. پتانسیل رهبری شما با اتخاذ رویکردهای رسمی و غیر رسمی که الهام بخش یادگیری و تحول هستند، توسعه خواهد یافت.

فرصت های شغلی

استاد رهبری برای پاسخگویی به نیازهای کسانی که علاقه مند به یادگیری و توسعه ظرفیت خود برای رهبری هستند طراحی شده است. فارغ التحصیلان ما در نقش های رهبری در انواع مختلف از سازمان ها از جمله بخش مدرسه، آموزش و پرورش حرفه ای و عالی بالغ، مدیریت و مدیریت، تحقیق، منابع انسانی، روابط صنعتی، مدیریت سازمانی، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سیاست، مدیریت کیفیت و آموزش.

ساختار دوره

این دوره شامل چهار واحد 12 درس آموزش است. دانش آموزان باید از 4 واحد زیر 5 واحد زیر ذکر شده را کامل کنند:

  • پروژه چالش رهبری
  • مطالعات رهبری
  • رهبری تصمیم گیری سازمانی
  • رهبری درونی: درک خود و دیگران

شرایط ورود

  • مدرک کارشناسی در رشته مرتبط و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
  • چهار ساله مدرک کارشناسی (افتخارات) و / یا گواهی فارغ التحصیل و / یا دیپلم فارغ التحصیل در هر زمینه و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
  • متقاضیان با مدارک حرفه ای دیگر و تجربه کاری در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهند شد.

متقاضیانی که از پذیرش کارشناسی ارباب رعایت نمی شوند ممکن است به گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات داده شوند. پس از تکمیل گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات با میانگین اعتبار، دانش آموزان به طور مستقیم به استاد 4 واحد واگذار خواهند شد.

روش تحویل

هر دوره یک دوره 3 ماهه است که دوره ی یک دوره را پوشش می دهد. هر واحد شامل 20 ساعت تماس می باشد و در هفته 4 یا 5 هفته دوره، از پنجشنبه تا یکشنبه بعد از ساعت اداری در شب و / یا تعطیلات آخر هفته / تعطیل عمومی انجام می شود.

روش های ارزیابی

درسهای 100٪

فارغ التحصیلی و درجه

دانشجویانی که ماژولهای تعیین شده در ساختار دوره را با موفقیت تکمیل و تصویب می کنند ، از دانشگاه موناش به کارشناسی ارشد رهبری در یادگیری سازمانی اعطا می شوند.

جوایز تحصیلی همانند آنهایی است که به فارغ التحصیلان دانشگاه اعطا می شوند.

هزینه های برنامه

هزینه کل شامل ثبت نام دانشگاه ، سخنرانی / آموزش / کارگاه آموزشی و ارزیابی هایی از قبیل تکالیف / تست / امتحانات / پروژه ها (در صورت امکان) ، مواد برنامه با فرمت دیجیتالی ، درجه (در صورت کسب درآمد) و متن می باشد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kaplan Singapore »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
آوریل 2020
Duration
12 
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آوریل 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

آوریل 2020