استاد در Astrophysics

عمومی

شرح برنامه

شرایط محیط استثنایی برای تحقق مشاهدات نجومی از بالاترین کیفیت در جزایر قناری، همراه با نزدیکی جغرافیایی و اتصال خوبی با اروپا، حضور حضور موزه اروپا در نیمکره شمالی (ENO) را توجیه می کند. این واقعیت، همراه با تمرکز اساتید و محققان در اطراف موسسه Astrophysics جزایر قناری، گروه Astrophysics ULL و مشاهدات، محیط ایده آل برای توسعه استاد در Astrophysics، که در آن تماس مستقیم با تخصص حرفه ای معتقد است ارزش افزوده استثنایی. استاد بر اساس پیشنهاد گسترده و دقیق افراد، گزینه ها و برنامه های سفر که در سه تخصص مشخص شده اند "تخصص در نظریه و محاسبات"، "تخصص در نظارت و ابزار دقیق" و "ساختار مواد" است طراحی شده است.

عنوان توجیه

استاد جدید در استروفی فیزیک پیشنهادات از گروه های Astrophysics (DA)، با همکاری گروه های فیزیک پایه II (F2)، فیزیک پایه (FB) و فیزیک پایه و تجربی، الکترونیک و سیستم (FE) Universidad de La Laguna (ULL) و توسط موسسه Astrophysics جزایر قناری (IAC) پشتیبانی می کند.

Astrophysics یک علم تجربی چند رشته ای است که منطقهای بسیار متنوع فیزیک را با چندین ارتباط با ریاضیات، زمین شناسی، شیمی، زیست شناسی، فناوری و رایانه ادغام می کند. در حال حاضر، Astrophysics تبدیل به یک رشته علمی از علاقه بسیار به جامعه است که آن را به عنوان یک منطقه پژوهشی اولویت حمایت می کند. این علاقه نیز در مطبوعات روزانه، در کنفرانس ها و نمایشگاه ها به عموم مردم و همچنین در تقاضای قابل توجهی برای آموزش دانشگاهی توسط دانشجویان مشهود است.

ستاره شناسی احتمالا قدیمی ترین علمی است که شناخته شده و تمرین می کند. Astrophysics، که به عنوان نتیجه حاصل از کاربرد فیزیک به مطالعه ساختار، ترکیب و تکامل ستاره ها، به سمت انتهای توسعه یافته است

قرن نوزدهم و عمدتا در طول قرن بیستم. مسائل مربوط به Astrophysics در 40 سال گذشته به دانشگاه ها وارد شده اند، به طور جامع در برنامه های درسی و پذیرش فوق العاده ای در میان دانش آموزان علوم تجربی، اساسا.

از سوی دیگر، برای بررسی مطبوعات روزانه کافی است تا متوجه شود که در حال حاضر استروفی فیزیک یکی از علوم تجربی است که منافع بیشتری را در جامعه ما ایجاد می کند. این به علت موارد زیر است:

 • بسیاری از سوالاتی که انسان درباره طبیعت و ریشه های آن مطرح می کند مربوط به حوزه مطالعه این علم (مانند آنهایی است که به کیهان شناسی، بیوگرافی، مطالعه اقلیدات سیاره ای، سیاهچاله ها، ماده تاریک، ذرات طلا و غیره) مربوط می شود.
 • تحولات تکنولوژیکی و تجربی اخیر (تلسکوپ های فضایی و غول پیکر، ماهواره های مادون قرمز و اشعه ایکس، آشکارسازهای جدید، رادیو و اینترفرومتری قابل مشاهده، آشکارسازهای موج گرانشی، ابر رایانه ها و ...) اجازه می دهند یا در آینده نزدیک اجازه خواهند داد پیشرفت مؤثر در حل معضلات فوق و همچنین،
 • این یک علم بسیار متخصص بین رشته ای است که روابط اساسا با فیزیک و ریاضیات دارد، اما همچنین با شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، مهندسی، محاسبات و غیره.

این علاقه جامعه باعث می شود که در حال حاضر یک دانشجوی دانشگاهی در استروفی فیزیک تعداد قابل توجهی از دانش آموزان (به رغم کاهش کلی دانش آموزان در رشته های علوم تجربی) درخواست می شود و علاوه بر این، آن را به یک پیشنهاد جذاب تبدیل می کند هر دو برای آموزش در دبیرستان و دبیرستان و برای انتشار علم به عموم مردم است.

از سوی دیگر، Astrophysics موضوع پژوهشی نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و دیگر کشورهای پیشرفته جهان است. حتی سازمان های ملی و فراملی مانند ناسا (اداره ملی هواشناسی و فضایی)، ESA (آژانس فضایی اروپا)، ESO (رصدخانه ی جنوبی جنوبی) و بسیاری دیگر از برنامه های علمی

اختصاص داده شده به تحقیق در این زمینه.

ورود و خروج مشخصات

پذیرش مشخصات

انتظار می رود که دانش آموزان آینده یکی از پروفایل های زیر باشند:

 • فارغ التحصیل در رشته فیزیک، بلکه در ریاضیات و مهندسی (از جمله علوم کامپیوتری) از دانشگاه های اسپانیایی است که می خواهند آموزش خود را با استاد در رشته فیزیک انجام دهند.
 • فارغ التحصیلان فعال که می خواهند آموزش های خود را بهبود ببخشند یا مشخصات حرفه ای خود را گسترش دهند (مثال: معلمان راهنمایی).
 • فارغ التحصیلان دانشگاه های Ibero-American، European (و بقیه جهان) که می خواهند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا برخی از اعتبارات عملی بر اساس همکاری با ULL.
 • فارغ التحصیلان فیزیک و یا در هر یک از علوم تجربی، مهندسان و مهندسین فنی.

الزامات آموزش پیشین استاد

الزامات آموزش قبلی دانشجویانی که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کنند عبارتند از:

 • برای فارغ التحصیلی یا فارغ التحصیل در فیزیک، یا
 • برای فارغ التحصیل شدن یا مجوز در سایر علوم تجربی یا فنی و حداقل 30 اعتبار از موضوعات فیزیک مشابه آنچه در دوره فعلی فیزیک یافت می شود.

در مواردی که دانشجویان بالقوه نمیتوانند معیارهای ذکر شده در بالا را برآورده می کنند، در دوره های آموزشی شخصی، چه مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی یا دوره فیزیک باید به عنوان یک دوره آموزشی پیش از ورود به مدرک کارشناسی ارایه شود.

مشخصات فارغ التحصیل

 • محقق: کامل، دقیق و در حال حاضر آموزش در Astrophysics. تجزیه و تحلیل و درمان مجموعه های زمانی، تصاویر و طیف. توسعه مدل های نظری در زمینه های مختلف. زمین، فضا و رصدخانه های مجازی.
 • کارشناس کامپیوتر: زبان برنامه نویسی. کدهای عددی برنامه های کامپیوتری آزمایش و شبیه سازی عددی در 3D. تجسم سازه ها و فرآیندهای. شبیه سازی دینامیکی سیستم های پیچیده. همبستگی پایگاه های داده سوپر کامپیوتر
 • رصدخانه های مجازی
 • کارشناس ابزار و تکنولوژی: تشخیص در محدوده قابل مشاهده، مادون قرمز و دیگر طیف. ابزار نوری و الکترونیکی. مطالعه طیفی از ماده. مدیریت پروژه های فن آوری بالا. پروژه های فضایی نرم افزار ابزار مشخصات علمی کنترل کیفیت و نظارت بر نیازهای فنی.
 • معلم، انتشار دهنده: توسعه واحدهای آموزشی. تکنیک های تبادل علمی. روزنامه نگاری علمی

اهداف

اهداف این درجه آموزش دادن به محققان در زمینه استروفی فیزیک و حرفه ای با پروفیل های زیر است:

 • محقق در زمینه های نظری و یا مشاهداتی در Astrophysics یا ساختار ماده.
 • متخصص در زبان های کامپیوتری و تحقق کدهای و شبیه سازی های عددی.
 • متخصص در ابزار دقیق و تکنولوژی کاربردی در Astrophysics.
 • توزیع کننده در زمینه های Astrophysics.

تواناییها و ظرفیتهای

صلاحیتهای اصلی

 • داشتن و درک دانش که مبنای یا فرصت اصلی را در توسعه و یا کاربرد ایده ها، اغلب در یک زمینه تحقیق، ایجاد می کند.
 • دانش آموزان می دانند که چگونه دانش های به دست آمده و توانایی آنها برای حل مشکلات در محیط های جدید یا ناآشنا در زمینه های وسیع (یا چند رشته ای) مرتبط با حوزه مطالعه خود را اعمال کنند.
 • این دانش آموزان قادر به ادغام دانش و پیچیدگی تصمیم گیری های مبتنی بر اطلاعات هستند که در صورت ناقص یا محدود بودن شامل بازتاب هایی در مورد مسئولیت های اجتماعی و اخلاقی مرتبط با استفاده از دانش و قضاوت آنها می شود.
 • دانش آموزان می دانند که چگونه می توانند نتایج و دانش و دلایل نهایی آنها را به مخاطبان تخصصی و غير تخصصي بطور واضح و بدون درنگ تحویل دهند.
 • این دانش آموزان مهارت های یادگیری را به وجود می آورند که به آنها اجازه می دهد تا به تحصیلات خود ادامه دهند تا به طور گسترده ای خودسوزی یا مستقل باشند.

مهارت های عمومی

 • دانستن تکنیک های پیشرفته ریاضی و عددی که امکان استفاده از فیزیک و استروفی فیزیک را به راه حل مشکلات پیچیده از طریق مدل های ساده می دهد.
 • درک فن آوری های مرتبط با مشاهده در Astrophysics و طراحی ابزار دقیق.
 • یک مشکل را تحلیل کنید، راه حل های منتشر شده را مطالعه کنید و راه حل های جدید یا خطوط حمله را پیشنهاد دهید.
 • ارزیابی سفارشات قدرتی و درک واضحی از موقعیت های مختلف جغرافیایی که نشان دهنده ی آنالوگ هایی است که امکان استفاده از مشکلات جدید، هم افزایی و راه حل های شناخته شده را فراهم می کند.

مهارت های خاص

 • درک طرح های مفهومی پایه astrophysics.
 • درک ساختار و تکامل ستارگان.
 • درک مکانیسم های هسته ای.
 • درک ساختار و تکامل کهکشان ها.
 • مدل های مبدا و تکامل جهان را درک کنید.
 • درک ساختار ماده قادر به حل مشکلات مربوط به تعامل ماده و تابش در محدوده های مختلف انرژی است.
 • دانستن چگونگی پیدا کردن راه حل برای مشکلات بویژه فیزیکی با استفاده از کتابفروشی خاص با حداقل نظارت. می دانید چگونه به طور مستقل در یک پروژه تحقیقاتی جدید بسازید.
 • بدانید که حداقل در زبان مربوط به محاسبه علمی در Astrophysics برنامه ریزی کنید.
 • درک ابزار مورد استفاده برای مشاهده جهان در محدوده فرکانس مختلف.
 • از ابزارهای علمی کنونی (هر دو مبتنی بر زمین و فضایی) استفاده کنید و از فناوری های نوآورانه خود مطلع شوید.
 • بدانید که چگونه از ابزارهای فعلی آستروفیزیک (هر دو در ناحیه های زمینی و فضایی) به ویژه آنهایی که از فن آوری نوآورانه استفاده می کنند مطلع شوید و از اصول فن آوری استفاده کنید.
 • اعمال دانش به دست آمده برای انجام تحقیقات اصلی در Astrophysics.

ارشاد و تدریس خصوصی

علاوه بر آموزش های معمول هر موضوع، آموزش های فردی (چهره به چهره و / یا الکترونیکی) اختصاص دادن معلم به هر دانش آموز در سراسر دوره کارشناسی ارشد.

این آموزش های فردی به دانشجویان کمک می کند تا موضوعات را انتخاب کنند، کار خود را سازمان دهند و با محققان و معلمان ارتباط برقرار کنند. آنها همچنین برای دریافت تصورات دانش آموز درباره برنامه کارشناسی ارشد و ارائه اطلاعات در مورد آینده حرفه ای خود بسیار مهم هستند.

در ابتدا، کمک به آنها با سیستم پیشنهادی اولیه برای اولین بار تشویق خواهد شد.

آموزش به طور کلی شامل 4 ساعت معلم / دانش آموز در تماس با یک ترم است.

علاوه بر این، مدیر آکادمیک استاد همیشه در دسترس است برای هدایت و حمایت از دانش آموزان قبل، در طول و پس از ثبت نام. دانش آموزان می توانند با آدرس خود brc@iac.es هر دو را برای حل هر گونه سوال و ترتیب یک قرار ملاقات شخصی تماس دهند.

علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد استروفی فیزیک، به عنوان یک مدرک تحصیلی در دانشکده فیزیک، بخشی از سیستم تضمین کیفیت دانشکده فیزیک (SGIC) است. طراحی SGIC دانشکده فیزیک ULL، مطابق با الزامات برنامه AUDIT طراحی شده توسط آژانس ملی ارزیابی کیفیت و اعتباربخشی (ANECA)، محور است که معیارهای دیگر کیفیت آن مشخص شده است، اساسی برای مجوز رسمی تحصیلات تکمیلی یا تحصیلات تکمیلی.

در میان اهداف SGIC دانشکده فیزیک ULL، جهت گیری دانشجویی است. برای پیاده سازی و نظارت بر IQAS دانشکده فیزیک، رقم هماهنگ کننده اقدام آموزشی و راهنمای راهنمایی در میان دیگران ایجاد شده است.

شیوه های خارجی

این استاد می کند عملکرد شیوه های خارجی نمی باشد.

استاد

پروژه نهایی کارشناسی شامل اجرای دانش آموزی از یک پروژه پژوهشی است که هدف نهایی آن نشان دادن کافی بودن تحصیلات برای کسب مدرک کارشناسی ارشد است. دانش آموز باید برای این مجموعه مهارت ها، مهارت ها و نگرش هایی که در طول درس به دست آمده است، مورد استفاده قرار گیرد، ارزیابی پیشرفت و نتیجه یادگیری دو جنبه به همان اندازه مهم: از یک طرف، جهت گیری علمی مربوط به مطالب و از سوی دیگر ، یادگیری تکنیک های تحقیقاتی.

به همین ترتیب، دفاع عمومی، پیش از یک دادگاه واجد شرایط متشکل از پزشکان ارزیابی خواهد شد. در این نمایشگاه عمومی، دانش آموز توانایی های خود را در بیان شفاهی، استدلال و توانایی پاسخ به سوالات مطرح شده توسط دادگاه ارزیابی نشان می دهد.

پروژه نهایی کارشناسی توسط دادگاه واجد شرایط خواهد بود.

پروژه نهایی استاد تحت نظارت یک مدیر با درجه دکتر یا یک حرفه ای معتبر که توسط موسسه یا شرکت مربوطه تأیید شده است انجام می شود؛ در مورد دوم، عضو یکی از شوراهای اداری درگیر این کار را تأیید می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... اطلاعات بیشتر

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. اطلاعات محدود
سانتا کروز د تنریفه