استاد در کسب و کار دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

چه کسی برای آن است:

برای تمام حرفه ای هایی که باید شرکت های خود را هدایت کنند، خودشان یا اشخاص ثالث، دیجیتال یا کسانی که خودشان را به دیجیتال تبدیل می کنند.
pixel

Spain BS Master en Digital Businessکارشناسی ارشد در کسب و کار دیجیتال شما را قادر به استاد در تمام رشته های کسب و کار های جدید، پایه های تکنولوژیکی و حقوقی اعمال شده به اینترنت، محصولات، مصرف کنندگان دیجیتال و تجارت الکترونیک، بازاریابی در تمام جنبه های آن (دیجیتال، تلفن همراه، شبکه های اجتماعی، وفاداری) مشتریان)، مدیریت محتوای آنلاین، تجزیه و تحلیل وب، تبلیغات، مهارت

در Spain Business School ما کارشناسان در آموزش رهبران دیجیتال در حال حاضر و آینده است.

اهداف:

  • می دانید، درک و اعمال پایگاه های اساسی هر شرکت، اما از دیدگاه بازار جدید: دیجیتال.
  • بدست آوردن دانش پایه از فروش، بازاریابی، مالی و منابع انسانی، اما تسلط بر تکنیک های جدید: بازاریابی دیجیتال، شبکه های اجتماعی، تجارت الکترونیک، مهارت های مدیریت 2.0 و تجزیه و تحلیل وب.
  • بدانید که چگونه می توانید نتایج را در فعالیت هایی که راه اندازی می شوند اندازه گیری و به دست آورید.
  • تبدیل به یک متخصص در دستیابی به بهترین ROI.
  • امکان ایجاد پروژه خود و تأمین مالی آن را دارید
  • علاوه بر این، مجموعه ای از اهداف جهانی برای همه برنامه هایی وجود دارد که عبارتند از: کارکردن در راستای مدیریت تیم های کاری، یادگیری تصمیم گیری های استراتژیک، ایجاد یک چشم انداز جهانی و یکپارچه سازی، تسلط بر مدیریت تغییر و گرفتن مهارت های مدیریتی.

دستور کار:

ماژول 1: مبانی

ماژول 2: شروع دیجیتال

ماژول 3: عملیات دیجیتال

ماژول 4: استراتژی و محتوای دیجیتال

ماژول 5: معیارها و نظارت

مدول 6: رهبری و مدیریت

پایان کار کارشناسی ارشد شما به عنوان یک تیم کار خواهید کرد، که یک شبکه فعال و عملی برای تجربیات آینده شما را فراهم می کند. همیشه توسط متخصص شما همراه با معلم پروژه و توسط رئیس مطالعات همراه است.

اطلاعات اضافی:

دانش آموزانی که مایل به انجام این کار هستند، امکان انجام کارآموزی در شرکت های اصلی را دارند.

این آموزش می تواند توسط بنیاد سه جانبه تامین شود

نظرات دانشجویان:

خوان خوزه پولو (2014)

"کارآفرینی و بازاریابی دیجیتال دو رشته است که در آن من می خواهم متخصص باشم. برای پیشرفت این هدف، من نیاز به گسترش و تقویت آنچه که در طول تجربه حرفه ای و حرفه ای قبلی ام آموخته ام، خودم را کاملا در یک برنامه 100٪ تحصیلات تکمیلی که بر روی واقعیت دیجیتال شرکت ها تمرکز می کنم، فرا می گیرم. به این معنا، داشتن مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار دیجیتال Spain Business School موفقیت آمیز بوده است. تیم تدریس متشکل از متخصصان با تجربه بزرگ در دنیای دیجیتال است، افراد به طور دقیق از طریق زمینه هایی که هر کسب و کار آنلاین را تشکیل می دهند، به طور کامل سفر می کنند و علاوه بر این موضوعاتی دارند که به شما کمک می کند تا آموزش های خود را کامل کنید، استراتژی، رهبری یا مدیریت پروژه موثر. اما بیشتر از همه، من می خواهم عامل انسانی کسانی را که مسئول مقطع کارشناسی ارشد هستند برجسته کنم. یک مدرسه در این نزدیکی، با توجه به دانش آموزان خود و ارائه بهترین کیفیت ممکن در طول زمان که ما در آن تجربه تجربی را تشکیل می دهند. ما لحظات بسیار خوبی در کلاس درس materialclass زندگی کرده ایم. بدون شک، در میان بهترین ها نیز دوستان جدید و ارتباطات حرفه ای را در میان همکاران خود ایجاد کرده اند. بالاخره من می خواهم پلت فرم آنلاین را برجسته کنم. از طریق آن ما با معلمان تماس گرفتیم، ما به محتوای آموزشی که در ماژول ها توزیع شده است دسترسی داریم و ما با همکلاسی ها در بحث ها بحث می کنیم. این یک روش مشارکتی است که ارزش آن را افزوده و فرایند تحصیل در رشته کارشناسی ارشد را آسان می کند. "

آلوارو کارمونا (2014)

• بهترین دوره چیست؟ کلاس های بسیار جالب به چهره به چهره، با گفتگو با حرفه ای بخش بسیار تولیدی. پیگیری نقدی عملکرد خوب پلت فرم انواع مختلفی از موضوعات و محتوا، بدون شک بسیار کامل است. به طور کلی، معلمان خوب درگیر کارهای آموزشی خود هستند

• بدترین دوره چیست؟ برخی از معلمان دچار اصلاحات هستند.

• آیا شما آن را توصیه می کنید؟ من قبلا این کار را انجام داده ام من به دوستان و همکارانم گفتم

آلفونسو زوررا (2014)

• بهترین دوره چیست؟ من با کارشناسی ارشد در کسب و کار دیجیتال بسیار خوشحالم و خوشحالم که بخشی از نخستین ارتقاء هم برای خیر (ما برای اولین بار در این موضوع آموزش داده می شود) و هم برای بد (بعضی از اشتباهات حل شده در سراسر از دوره، و من خوشحالم که در بهبود آن شرکت کرده ام).

• بدترین دوره چیست؟ فقط یک یادداشت در مورد پلتفرم: دانش آموزان می توانند به طور جداگانه تم رنگ ها را برای جلسات ایجاد کنند تا بتوانند در آنچه که در حال انجام هستند قرمز را به رنگ قرمز نشان دهند و اگر ما آن را کامل نکرده اید نگاهی بیندازید.

• آیا شما آن را توصیه می کنید؟ برای همه کسانی که به من می پرسند من آنها را در مورد مدرک کارشناسی ارشد می نویسم و ​​به آنها می گویم که آنها می توانند اطلاعات را پیدا کنند. من یک سفیر خوب SBS و به خصوص کارشناسی ارشد "Digital Business" هستم.

آلوارو لوپز ایزویردو (2015)

• بهترین دوره چیست؟ امکان انجام کارشناسی ارشد آنلاین برای کسانی که در حال کار هستند بسیار مثبت است، علاوه بر این، زمان برای کار بر روی موضوعات وجود دارد و تمرینات بسیار مناسب و عملی هستند.

• بدترین دوره چیست؟ من صبر خواهم کرد تا آن را تمام کنم

• آیا شما آن را توصیه می کنید؟ بله، بدون شک، در حال حاضر این دوره بسیار کامل است، حرفه ای های زیادی در بخش وجود دارد و بسیاری از مفاهیم آموخته می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas esc ... اطلاعات بیشتر

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas escuelas de negocios sociales si no la única. Está formada por profesionales con amplia experiencia en docencia y que desean compartir sus conocimientos aportando valor a la sociedad. Deseamos dar servicio y formación a personas con talento, sin importar edad, raza ni requisitos. اطلاعات محدود
مادرید , اسپانیا آنلاین + 1 بیشتر کمتر