استاد در کارآفرینی

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

اهداف

این برنامه برای کمک به فرد، سازمان ها و کل جامعه در آفریقا طراحی شده است. فعالیت های کارآفرینی در سراسر جهان به شدت تبلیغ می شود. در هر جامعه، نیاز به کسب و کار جدید نمی تواند بیش از حد مورد توجه قرار گیرد. سازمان های موجود نیز نیاز به ایده ها و نوآوری های خلاقانه ای دارند که موجب بهره برداری و توسعه رویکردهای کسب و کار جدید و گسترش، تنوع و افزایش موقعیت رقابتی می شوند. همه این فرصت های شغلی برای دانش آموزان در این برنامه است.

ساختار برنامه

این برنامه به گونه ای سازگار است که فعالیت های یادگیری در سایت را با فعالیت های خارج از سایت ترکیب کند. فعالیت های شدید در یادگیری در محل قبل از خواندن آماده سازی و تمرینات مربوطه برای ارسال به مدرسه است. همچنین کار پیگیری پس از جلسه شامل فعالیت هایی مانند انتساب به حل مسئله، نوشتن مقاله بر اساس تحقیقات میدانی و خواندن مستقل است.

در کنار یک برنامه درسی شدید و انگیزشی، دانش آموزان هم برای پیگیری پروژه کارآفرینی (30 اعتبار) خود به خود خواهند داشت. این پروژه ها به گروهی از بانکداران و یا مؤسسات مالی کوچک ارائه می شود که امکان تأمین وام / تامین مالی پروژه های قابل اجرا و مطمئن را دارند. پرسنل مجرب و مجرب و مربیان کسب و کار با تجربه، به دانش آموزان در توسعه پروژه های کسب و کار خود کمک خواهند کرد.

این برنامه شامل 9 ماژول گسترده و یک پروژه کارآفرینی است:

 1. فرآیند کارآفرینی و شناسایی فرصت
 2. بازاریابی کارآفرینی
 3. تجزیه و تحلیل امکان سنجی
 4. سرمایه گذاری کارآفرینی و جذب منابع
 5. مدیریت رشد جدید سرمایه گذاری
 6. مدیریت و تغییرات سازمانی
 7. روش های پژوهش
 8. تحلیل آماری.
 9. پروژه کارآفرینی

این برنامه به صورت پاره وقت ارائه می شود. دانش آموزان برای جلسات در محل در محل برنامه، برای سه تا چهار هفته پس از هر سه ماه، در مجموع 19 کلاس درس هفته نیاز دارند. پس از آن آنها تحقیق را به پروژه های کارآفرینی خود برای پنج تا شش ماه در مکان های انتخاب خود انجام خواهند داد.

نتایج یادگیری

فارغ التحصیلان این برنامه باید قادر به ایجاد کسب و کارهای جدید و همچنین بررسی فرصت های تجاری جدید و تفکر در سازمان های موجود باشند. به طور خاص، دانش آموزان باید قادر باشند فرصت کسب و کار را به کسب و کار های جدید و قابل اجرا تبدیل کنند؛ بررسی و تبدیل اطلاعات به پیشنهاد کسب و کار امکان پذیر؛ مدیریت و حفظ رشد سرمایه گذاری های تازه کسب و کار. علاوه بر این، دانش آموزان از کسب و کارهایی که قبلا تاسیس شده اند باید قادر به درک فرصت های کسب و کار جدید برای سازمان خود باشند؛ شناسایی و ارزیابی راهبردهای نوآورانه مختلف برای ایجاد ارزش در سازمان های خود؛ مقابله با محیط کسب و کار پیچیده به منظور تقویت رقابت سازمانی.

معیارهای پذیرش

شرایط پذیرش برای برنامه کارشناسی کارآفرینی به شرح زیر است:

 • مدرک لیسانس از دانشگاه شناخته شده یا معادل آن
 • حرفه ای کامل حرفه ای به رسمیت شناخته شده بین المللی است
 • مهارت در هر دو زبان انگلیسی صحبت شده و نوشته شده است

روش های درخواست

کاندیداها باید یک فرم درخواست را با موارد زیر ارسال کنند:

 • کپی تایید شده از گواهینامه درجه یا حرفه ای
 • کپی رونوشت رسمی
 • زندگی نامه در حال حاضر
 • حداقل یک توصیه توصیه شده از فردی که در موقعیتی قرار دارد که بتواند توانایی نامزدی را قضاوت کند
 • هزینه پردازش غیر قابل استرداد 30 دلار آمریکا
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. اطلاعات محدود
آروشا , نایروبی , دارالسلام , لوساکا , کامپالا , ویندوک , مابانه , هاراره , ماپوتو , لیلوونگ + 9 بیشتر کمتر