استاد در کارآفرینی پایدار

عمومی

شرح برنامه

آیا تاکنون شغلی در پایداری و مدیریت در نظر گرفته شده است؟ این برنامه کارشناسی ارشد همه چیزهایی را که باید در مورد کارآفرینی پایدار بدانید به شما یاد می دهد.

اقتصاد جهانی در حال تحول به سوی جامعه ای پایدار است که در آن منافع مردم ، سیاره و سود با هم نیروی محرکه است نه سیستم های اقتصادی صنعتی نئوکلاسیک. این تحول به متخصصان دانشگاهی نیاز دارد که بتوانند نشان دهند که کارآفرینی پایدار مهم است. برنامه ما این متخصصان را آموزش می دهد.

آیا شما علاقه مند هستید:

 • ایجاد یک چشم انداز جدید؟
 • مدلهای تجاری دایره ای؟
 • یادگیری از کارآفرینان واقعی؟
 • مهارتهای مدیریتی و مدیریتی و دانش خود را در مورد پایداری توسعه می دهید؟

سپس در برنامه کارشناسی ارشد کارآفرینی پایدار در پردیس Fryslân در Leeuwarden بپیوندید!

چرا این برنامه را در Groningen مطالعه کنید؟

Leeuwarden پایتخت و مرکز اقتصادی و فرهنگی سبزترین و زیباترین استان هلند است. فریسلند Leeuwarden در بین دانش آموزان محبوبیت زیادی پیدا می کند و از آنجا که کارهای زیادی در این مرکز تاریخی انجام می شود ، معقول است.

برنامه منحصر به فرد ما:

 • چشم انداز جدید
 • یادگیری از کارآفرینان واقعی
 • آموزش چند رشته ای
 • چالش فکری همراه با رشد شخصی

برنامه

سال 1

برنامه ما 12 ماه (یک سال) مطالعه تمام وقت طول می کشد. ما در جاه طلبی های علمی ، رهبری و کارآفرینی شما در چهار بلوک 10 هفته ای مربیگری می کنیم. در طی این 12 ماه ، شما در تمام عناصر الگوی کسب و کار موفق کارآفرینی پایدار ، متخصص خواهید شد.

شما یاد خواهید گرفت چگونه طراحی (بلوک 1)، پیاده سازی (بلوک 2) و موفقیت با موفقیت مدیریت (بلوک 3). در بلوک 4 شما در برنامه Leaderhip شخصی خود تمایلات پایدار خود را توسعه خواهید داد.

شما از طریق شبکه پردیس Fryslân میزبان یکی از شرکتهای منطقه ای ، ملی یا بین المللی ما خواهیم بود. شما همچنین ممکن است یکی از چالش های پایداری سازمان ملل متحد یا یک چالش پایداری شخصی را در پیش بگیرید. ما یک برنامه بین المللی هستیم. چالش های پایدار برای همه ملل ، مناطق ، شهرها ، مشاغل و یا افراد مرتبط است. ما برای شرکت ها یا چالش هایی که به عنوان میزبان شما در طول کل برنامه خدمت خواهند کرد ، باز هستیم.

دوره های آموزشی

 • مبانی (5 EC)
 • رهبری (5 EC)
 • استراتژی (5 EC)
 • اتحادها (5 EC)
 • زمینه تجارت (5 EC)
 • سازمانها (5 EC)
 • عملکرد (5 EC)
 • خط مشی (5 EC)
 • روشهای تحقیق (5 EC)
 • پروژه کیفی (15 EC ، اختیاری)
 • پروژه کمی (15 EC ، اختیاری)

برنامه تحصیلی

در پروژه رهبری ، شما با انجام تمرکز بر حل مسئله مربوط به یک چالش پایداری شرکت ، تحقیقات دانشگاهی مستقل را انجام می دهید. شما می توانید یکی از دو گزینه موجود در پروژه رهبری را انتخاب کنید. الف - پروژه بانک اطلاعاتی B. پروژه مطالعه موردی

بسته به جاه طلبی های کارآفرینی فردی و پروفایل های رهبری ، با سازمان های پایدار منطقه ای ، ملی یا بین المللی همکاری خواهید کرد. شما پروژه کنفرانس خود را برای سرپرستان ، همسالان و ذینفعان در کنفرانس ذهن های مدور تهیه و ارائه می کنید.

شرایط ورود

شرایط پذیرش

دیپلم هلندی

الزامات خاص اطلاعات بیشتر
آزمون زبان

ممکن است یک آزمون مهارت زبان انگلیسی لازم باشد.

آموزش قبلی

برای پذیرش در این کارشناسی ارشد ، باید یک مدرک لیسانس آکادمیک داشته باشید و دانش / تجربه در مورد پایداری ، رهبری و / یا کارآفرینی داشته باشید و با انجام تحقیقات علمی آشنا باشید.

University of Groningen : دانشجویان دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی یا تجارت بین المللی University of Groningen دسترسی مستقیم به کارآفرینی کارشناسی ارشد پایدار دارند.

دانشگاه ها و برنامه های دیگر: دانشجویان دارای مدرک لیسانس اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی ، اقتصاد و مدیریت بازرگانی ، جغرافیای انسانی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای ، برنامه ریزی و طراحی مکانی ، مهندسی صنایع

دانشجویان هلندی که دارای مدرک HBO در مدیریت بازرگانی یا تجارت بین المللی هستند یا دارای مدرک لیسانس قابل مقایسه هستند ، می توانند پذیرش شوند. لطفاً درخواستی را به هیئت پذیرش SE ارائه دهید.

پس از تکمیل درخواست خود ، شورای پذیرش SE ارزیابی خواهد کرد که آیا سوابق تحصیلی ، دانشگاهی یا حرفه ای شما مطابق با الزامات برنامه خاص باشد. نکته اصلی این است که آیا شما می توانید برنامه را در زمان مشخص (یک سال) تکمیل کنید. بنابراین ، یک شاخص قوی سطح و برنامه درسی مطالعات قبلی شما و نمرات کسب شده به همراه تجربه های کاری و مهارت های مربوطه در حوزه (های) موضوع است.

سپس هیئت پذیرش تعیین خواهد کرد که آیا:

 • (به طور موقت) پذیرفته شده اید. (همه شرایط برآورده شده است ، اما هنوز ممکن است نیاز به دریافت مدارک معتبر داشته باشیم).
 • شما به صورت مشروط پذیرفته شده اید. پذیرفته می شوید ، مشروط بر اینکه شرایط خاصی را رعایت کنید. شما می توانید شرایط پذیرش خود را در نامه تصمیم گیری خود بیابید.
 • شما پذیرفته نیستید پذیرفته نیستید ، زیرا شرایط ورود به برنامه را برآورده نمی کنید. دلایل به وضوح در نامه تصمیم بیان می شود.

دیپلم بین المللی

الزامات خاص اطلاعات بیشتر
آزمون زبان

مهارت کافی در زبان انگلیسی. با حداقل نمره TOEFL 90 (مبتنی بر اینترنت) با حداقل 21 برای همه موارد ، آیلتس: حداقل نمره 6.5 با حداقل نمره 6.0 در همه موارد ، یا کمبریج انگلیسی؛ مهارت C1 پیشرفته یا C2 با حداقل نمره 180 یا گواهی نامه از مرکز زبان University of Groningen . حداقل نمره C1 (نوشتن) و سه نمره B2 مجاز است. تنها استثناء می تواند برای دانشجویان دارای مدرک لیسانس / لیسانس از دانشگاه در یک کشور رسمی انگلیسی زبان باشد ، این تصمیم بستگی به مسئول پذیرش دارد.

آموزش قبلی

برای پذیرش در این کارشناسی ارشد ، باید یک مدرک لیسانس آکادمیک داشته باشید و دانش / تجربه در مورد پایداری ، رهبری و / یا کارآفرینی داشته باشید و با انجام تحقیقات علمی آشنا باشید. ترجیحا شما مدرک دانشگاه دانشگاهی در مدیریت تجارت ، تجارت بین المللی یا لیسانس قابل مقایسه ای داشته باشید.

پس از تکمیل درخواست خود ، شورای پذیرش SE ارزیابی خواهد کرد که آیا پیشینه تحصیلی / دانشگاهی شما الزامات برنامه خاص را برآورده می کند یا خیر. نکته اصلی این است که آیا شما می توانید برنامه را در زمان مشخص (یک سال) تکمیل کنید. بنابراین یک شاخص قوی سطح و برنامه درسی مطالعات قبلی شما و نمرات کسب شده است. همراه با تجربیات کاری و مهارتهای مربوطه در زمینه (های) موضوع.

سپس هیئت پذیرش تعیین خواهد کرد که آیا:

 • (به طور موقت) پذیرفته شده اید. (همه شرایط برآورده شده است ، اما هنوز ممکن است نیاز به دریافت مدارک معتبر داشته باشیم.
 • شما به صورت مشروط پذیرفته شده اید. پذیرفته می شوید ، مشروط بر اینکه شرایط خاصی را رعایت کنید. شما می توانید شرایط پذیرش خود را در نامه تصمیم گیری خود بیابید.
 • شما پذیرفته نیستید پذیرفته نیستید ، زیرا شرایط ورود به برنامه را برآورده نمی کنید. دلایل به وضوح در نامه تصمیم بیان می شود.

الزامات زبان

امتحان حداقل امتیاز
C1 Advanced (قبلاً CAE) C1
مهارت C2 (قبلاً CPE) C2
باند کلی آیلتس 6.5
گوش دادن به آیلتس 6
خواندن آیلتس 6
نوشتن آیلتس 6
آیلتس صحبت می کند 6
TOEFL مبتنی بر رایانه 237
TOEFL مبتنی بر اینترنت 90

مهلت درخواست

نوع دانش آموز ضرب الاجل شروع دوره
دانشجویان هلندی 01 مه 2020 01 سپتامبر 2020
دانشجویان اتحادیه اروپا و EEA 01 مه 2020 01 سپتامبر 2020
دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و EEA 01 مه 2020 01 سپتامبر 2020

هزینه تحصیل

ملیت سال هزینه فرم برنامه
EU / EEA 2019-2020 2083 یورو تمام وقت
غیر اتحادیه اروپا / EEA 2019-2020 14650 یورو تمام وقت
EU / EEA 2020-2021 2143 یورو تمام وقت

دورنمای شغل

تجزیه و تحلیل بازار کار ما نشان می دهد که چشم انداز اشتغال در کارکردها در زمینه مدیریت تجارت بسیار عالی است. در رده مدیران کل ، مدیران و مقامات دولتی بویژه ، نیاز روزافزون فارغ التحصیلان برنامه های تجاری با محوریت کارآفرینی پایدار وجود دارد.

پایداری برای مشاغل در چند ملیتی مانند Royal Haskoning ، Rabobank و Tauw بلکه در سوله های سریع در حال رشد در بخش های مبتنی بر فناوری های پیشرفته و مبتنی بر فناوری های نوپا مناسب است. مؤسسات سیاست گذاری در سطح کشور همچنین به طور فزاینده ای به کارمندان جدید نیاز دارد تا جاه طلبی های شغلی شخصی خود را در راستای جوامع پایدار تعریف کنند. سازمان های بین المللی مانند Deloitte دانش و مهارت های عمیق را پیش نیاز برنامه های کارآموز می دانند.

به طور خلاصه: برنامه ما برای داشتن یک حرفه معنادار با چشم انداز حل واقعاً چالش های جهانی آماده می شود.

مثالهای شغلی

 • قانون گذار
 • مدیر پروژه
 • مشاور داخلی
 • مشاوره SME
 • افسر پایداری
 • کارآفرین پایدار

پژوهش

مرکز کارآفرینی پایدار (CSE)

CSE معتقد است که ما می توانیم سیستمهای ارزشی خود را متعادل و حفظ کنیم. کارآفرینان پایدار مدلهای تجاری جدیدی تولید می کنند که ضمن کاهش کیفیت جوامع ، اثرات اجتماعی و زیست محیطی را کاهش می دهد. CSE می خواهد یک جامعه مدور ایجاد کند. این به برنامه های جدیدی برای دانشجویان دانشگاه ، رهبران مشاغل و دانشمندان دانشگاهی تبدیل می شود ، که همه دانش و مهارت های لازم را برای موفقیت کارآفرینی پایدار در اختیار آنها قرار می دهیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... اطلاعات بیشتر

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. اطلاعات محدود
گرونینگن , لئوواردن + 1 بیشتر کمتر