استاد در نوآوری بیو الهام بخش

عمومی

شرح برنامه

در باره

طراحی و علم الهام گرفته از بیوفیزیک برای نوآوری هایی که از گذار به اقتصاد پایدار و دایره ای حمایت می کنند استفاده می شود. برنامه نوآوری Bio Inspired (BII) استاد یک ترکیب منحصر به فرد از دانش و مهارت های آموزشی ارائه می دهد که از جستجو و توسعه مدل های تجاری مدرن و تحقیقات الهام گرفته از بیولوژیک پشتیبانی می کند

دانشمند در جدول طراحی

ما در یک جامعه ای زندگی می کنیم که اعتماد زیادی به فناوری و علم دارد تا مشکلاتمان را حل کند و نیازهای ما را برآورده کند. با این حال، علم و فناوری به تنهایی نمیتوانند جامعه ای را تهیه کنند که تغذیه کند و نه محیط را از بین ببرد. ما باید به یک جامعه دایره ای تبدیل شویم. ما شما را به چالش های بزرگ می رسانیم که باید به آنها تبدیل شود به یک جامعه دایره ای و اصول زندگی که در مرحله طراحی و تعیین ارزیابی چرخه طراحی biomimicry استفاده می شود.

نوآوری Bio Inspired (BII) برای دانش آموزان دارای مدرک لیسانس در علوم زیست شناختی است که علاقه مند به تحقیق هستند و می خواهند خدمات، محصولات، سیستم های تولیدی و طراحی بر مبنای اصولی که در طبیعت تکامل یافته اند، نوآور باشند. شما حرفه ای خواهید بود که به انتقال به یک اقتصاد دایره ای با نوآوری های بی نظیر کمک می کند. به عنوان زیست شناس در جدول طراحی، شما سوالاتی مانند "چگونه گیاهان جذب ذرات خوب است؟ چه چیزی می تواند از سیستم رگهای خونی در ارتباط با کنترل جمعیت و راه حل های ترافیک یاد بگیرد؟ یا چگونه می توانیم یک ساختمان را به عنوان یک ارگانیسم زنده یا اکوسیستم ایجاد کنیم؟

نوآوری، تحقیق و طراحی

این برنامه کارشناسی ارشد شما را با تحقیق، طراحی و مهارت های همکاری که شما را متخصص الهام بخش زیستی می سازد. BII بر روی تحقیقات عالی در دانشکده علوم ایجاد شده است و یافته های تحقیقاتی را برای حل چالش های اجتماعی و کسب و کار پیوند می دهد. سال اول پژوهش است، در حالی که سال دوم تمرکز بر استفاده از دانش تحقیق در نوآوری است.

  • سال اول

سال اول، مبتنی بر تحقیق است، شما بخشی از یک محیط تحقیق پیشرفته است که به تخصص شما متصل است (پروژه تحقیق عمده). شما یاد می گیرید که تحقیق (اساسی) را تنظیم و اجرا کنید و نتایج آن را مورد بحث قرار دهید و گزارش دهید. شما همچنین در مورد نوآوری چند رشته ای، مدل سازی کسب و کار مشترک و طراحی مشترک یاد خواهید گرفت.

  • سال دوم

سال دوم تمرکز بر استفاده از دانش پژوهشی در نوآوری است. شما نوآوری و تحقیق را ترکیب خواهید کرد و یک کارآموزی جزئی (پروژه تحقیق جزئی)، ترجیحا در خارج از دانشگاه انجام خواهد داد. این کارآموزی پیش از یک دوره در طراحی Integrative Bio Inspired طراحی شده است.

پروژه های تحقیقاتی بالقوه

نمونه هایی از پروژه های پژوهشی جزئی شامل کاوش در مورد استفاده از میکروب ها برای تمیز کردن نقره است.

Acidithiobaccilus ferrooxidans یک باکتری است که معمولا در معادن یافت می شود و می تواند برای بیولوژیک برای برداشتن انرژی از سولفید های فلزی استفاده شود. این باکتری ها می توانند برای تمیز کردن نقره (سولفید) از مرکز اصلی Wenzel Jamnitzer (1549، Rijksmuseum) استفاده شوند.

پروژه های دیگر شامل استفاده از آزولا به عنوان محصولات نسبی نسل بعدی است. آزولا می تواند غلظت های جوی امروز CO2 را کاهش دهد، خوراک دام، غذا را تولید کند و به عنوان کود زیستی و سوخت زیستی استفاده شود. علاوه بر این، پروژه های دیگر نیز با هدف افزایش تولید مواد غذایی و تغییر ساختار مصرف کنندگان از ویژگی های تازه خود (سوپرمارکت به عنوان یک موجود زنده) را تغییر می دهند.

علاقه به نوآوری Bio Inspired

اگر چه BII یک برنامه نسبتا جدید استاد است، در حال حاضر علاقه زیادی به خود جلب کرده است. به عنوان مثال، این برنامه در یک مورد در تلویزیون هلندی ظاهر شد. مطبوعات را با آیتم (در هلندی) ببینید. دانشجوی کارشناسی ارشد ما، بریجیت ون برکن، با استفاده از تحقیقات خود در مورد استفاده از قارچها برای دفع زباله در فاضلاب، چالش Changemaker را به دست آورد. علاوه بر این، این واقعیت که تیمی از دانش آموزان BII 1 ساله (2017) آن را به مرحله نهایی چالش طراحی جهانی Biomimicry ساخته اند، توجه زیادی نیز به خود جلب کرد.

چشم انداز شغلی

این برنامه کارشناسی ارشد شما را برای تبدیل شدن به یک حرفه ای بسیار ماهر ، که قادر به فعالیت در یک محیط دانشگاهی ، تجاری و یا سایر سازمانها باشد ، آماده می کند. شما یک سازمان تغییر و منبع متخصص برای سازمان هایی هستید که قصد دارند جزئی از یک جامعه پایدار و با تأمین مواد غذایی تضمین شده باشند. ما به طور فعال از تلاشهای شما برای تبدیل شدن به یک متخصص اقتصاد مدور الهام بخش زیستی ، کارآفرین مبتکر ، دانشمند یا مشاور پشتیبانی می کنیم.

مراکز علمی

جورج وایتسیدز ، بیوشیمی ، نشان می دهد که الهام بخش زیستی درهای حرفه ای دانشگاهی را در بین رشته ها باز می کند. انتظار می رود این رشته جدید بین رشته ای علوم منجر به کشف های موفقیت آمیز در کسب و کار و جامعه در کوتاه مدت و بلند مدت شود.

حرفه ای های حرفه ای

Bio Inspired Innovation شما را آموزش می دهد تا پژوهشهای الهام بخش زیستی را به سازمانهای غیر دولتی و یا تجارتها متصل کنید. فارغ التحصیلان توسط سازمان های مختلف از WWF تا یک وزارتخانه استخدام می شوند. مشاغل ممکن شامل کار به عنوان مشاور اقتصاد مدور در رویال هاسکونینگ یا به عنوان یک توسعه دهنده محصولات و الهام بخش زیستی در لون است.

متخصصان در نوآوری الهام بخش Bio

برای دانش آموزان بین المللی

یادگیری هلندی

اگر می خواهید یک کار یا کارآموزی در هلند پیدا کنید، دانستن هلندی ها به شما مکان هایی را می دهد. حتی اگر شما در یک سازمان بین المللی کار کنید، دانستن حداقل برخی از هلندی ها همیشه سودمند است و در بعضی موارد حتی یک ضرورت است. به منظور یادگیری زبان هلندی، وب سایت های رایگان زبان مانند duolingo.com یا dutchgrammar.com می توانید شروع به مطالعه یا مطالعه در دوره های هلندی ارائه شده توسط بابل کنید . به عنوان یک دانش آموز از Utrecht University شما تخفیف 25٪ در پیشنهاد دوره خود را دریافت خواهید کرد.

پس از فارغ التحصیلی

اگر می خواهید بعد از فارغ التحصیلی خود در هلند بمانید ، می توانید برای "سال جهت اجازه اقامت" اقدام کنید. این مجوز می تواند ظرف 3 سال پس از اتمام تحصیلات شما ارسال شود و به شما حق کار نامحدود را می دهد (از این رو: اجازه کار - TWV - لازم نیست). برای مرور کلی در مورد شرایط استفاده از این مجوز ، لطفاً به وب سایت IND مراجعه کنید .

آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود