استاد در مواد پیشرفته: بازیافت نوآورانه

عمومی

6 مکان موجود

شرح برنامه

درباره AMIR

برنامه استاد AMIR در مواد پیشرفته: بازیافت نوآوری بر روی زنجیره ارزش مواد خام تمرکز دارد، با تاکید خاص بر بازیافت. این برنامه یکپارچه سازی دانش فنی عمیق در زمینه بازیافت مواد با آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری است و دانش آموزان مهارت هایی را که نیاز به تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت دارند، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. AMIR توسط یک کنسرسیوم از دانشگاه های برتر اتحادیه اروپا در زمینه مواد اولیه طراحی شده و به عنوان یک برنامه استاد EIT برچسب گذاری شده است. دانشجویان AMIR در دو بخش مختلف اروپایی به عنوان بخشی از آموزش خود مطالعه می کنند و مزایای متعددی از جمله مدارس تابستانی، رویدادهای شبکه و پشتیبانی مالی از EIT RawMaterials دریافت می کنند. تمام تدریس و ارزیابی به زبان انگلیسی انجام می شود.

دانش آموزان AMIR از یک محیط تحصیلی و پژوهشی در سطح بالا از جمله دسترسی به آزمایشگاه های تحقیقاتی پیشرفته بهره مند می شوند. کارآموزی با کیفیت بالا، همراه با اجباری بین المللی و بین اجزایی، اطمینان حاصل شود که دانش آموزان تجربه و مهارت های لازم را برای ایجاد تفاوت در حرفه حرفه ای بازیافت فراهم می کنند.

ساختار برنامه

سال اول برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه برادوی فرانسه و یا در دانشگاه NOVA لیسبون در پرتغال برگزار می شود. دانش آموزان درباره جنبه های عمومی و فنی زنجیره ارزش مواد خام (شیمی عمومی، علم مواد، چرخه مواد)، و همچنین در مورد نتایج اصلی یادگیری از یک برنامه برچسب گذاری شده توسط EIT انتظار می رود: پایداری، تحول فکری، قضاوت ارزش ( چالش های اخلاقی، علمی و پایداری)، خلاقیت، نوآوری، رهبری و کارآفرینی.

سال دوم در یکی از دانشگاه های شریک دیگر قرار می گیرد، به دانش آموزان اجازه می دهد تا دانش تخصصی خود را در زمینه های مورد علاقه خود بدست آورند. این به دنبال کارآموزی صنعتی و تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد است.

دانشگاه های شرکت کننده

 • دانشگاه بوردو (فرانسه)
 • دانشگاه نیوا لیسبون (پرتغال)
 • TU Darmstadt (آلمان)
 • دانشگاه لیژ (بلژیک)
 • دانشگاه پلی تکنیک مادرید (اسپانیا)
 • دانشگاه میسولک (مجارستان)
110552_ScreenShot2019-02-17at8.25.03AM.png

آموزش نوآوری و کارآفرینی

به عنوان یک برنامه EIT-Labeled، استاد AMIR ادغام آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری را در برنامه درسی خود قرار داده و دانش آموزان مهارت هایی را که لازم است تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت می شود، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

 • در طول سال 1، ماژول نوآوری و کارآفرینی پیشرو بر گرایش بازار / مشتری و همکاری با سهامداران تمرکز دارد. شما یاد خواهید گرفت که تفکر تمرکز مشتری / کاربر را توسعه داده و اعمال کنید، همچنین نحوه شناسایی و همکاری با ذینفعان. هدف این است که کارآفرینان فردا را آموزش دهند، قادر به ایجاد پروژه های نوآورانه، درک مشکلات، شناسایی نیازها و ایجاد راه حل باشند.
 • دانشگاه بوردو با همکاری انکوباتور "IRA" و سازمان انتقال تکنولوژی "AST" کار می کند. اینها برای دانشجویان AMIR باز است و با آزمایشگاه های دانشگاه همکاری می کنند که در آن همه دانشجویان AMIR طی دوره کارآموزی 8 هفته را صرف می کنند.
 • سمینارهای صنعتی به دانش آموزان AMIR اجازه می دهد تا به طور مستقیم از بعضی از مهم ترین صنایع در این بخش یاد بگیرند. به عنوان مثال، کمیسیون انرژي جایگزین فرانسه و انرژی اتمی؛ ArcelorMittal، بزرگترین تولیدکننده فولاد در جهان و یکی از بازیگران اصلی بازیافت فلز است. و Veolia، رهبر جهان در آب، زباله و مدیریت انرژی است.
 • کارآموزی صنعتی به دانش آموزان AMIR تا شش ماه تجربه با یک شریک صنعتی یا تحقیق می دهد، تجربه های گسترده ای را در زمینه تحقیقات و صنعت به دست می آورد. همکاران Arkema، ArcelorMittal، Veolia و Fraunhofer، اطمینان حاصل می کنند که دانش آموزان برای کسب موفقیت در پیدا کردن کار یا تبدیل شدن به یک کارآفرین پس از اتمام تحصیلات خود، تجربه ی عالی را کسب می کنند.

پروفیل های حرفه ای پس از فارغ التحصیلی

"من مطالعه کارشناسی ارشد AMIR را برای گسترش محدوده مطالعات من به شیمی انجام دادم که به من اجازه می دهد تا درک کنم که چگونه می توان مواد را به نفع جامعه دستکاری کرد. پس از فارغ التحصیلی، من قصد دارم از دانش مواد شیمیایی و مواد فیزیکی خود برای شروع استفاده کنم حرفه ای در پایداری R

آیا شما یک دانش آموز هستید که:

 • علاقه مند به زنجیره ارزش کامل مواد اولیه هستید؟
 • آیا برای مقابله با چالش های اطراف زباله و ایجاد توسعه راه حل های پایدار برای این چالش ها تفاوت دارد؟
 • انگیزه برای صرف وقت با شرکت های بزرگ و سازمان های تحقیقاتی در بخش بازیافت؟
 • رانده شدن برای تبدیل شدن به یک کارآفرین یا کارآفرینانه که باعث ایجاد نوآوری می شود؟

سپس برنامه AMIR می تواند برای شما باشد!

فارغ التحصیلان برنامه AMIR به طور کامل مجهز خواهند شد تا نقش های حرفه ای در بخش بازیافت را بازی کنند:

 • بهینه سازی فرآیند
 • طراحی مواد
 • مدیریت کارخانه
 • مدیریت پروژه

علاوه بر این، مهارت های به دست آمده در بخش های مختلف، از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات، ساخت و ساز، انرژی، ابزارهای ماشین آلات و تحرک، مورد نیاز است. فارغ التحصیلان همچنین مهارت و دانش لازم را برای ایجاد شرکت یا کار خود در فروش و بازاریابی به دست می آورند.

در نهایت، مطالعات دکترا امکان دیگری است، و فارغ التحصیلان برنامه AMIR به طور کامل برای ورود به Ph.D. برنامه های در بخش بازیافت برای دنبال کردن کارهای مهندسی یا پژوهش های علمی.

هزینه ها

هزینه برنامه سالانه برای نسخه 2019-2021 € 2000 در سال برای دانشجویان اتحادیه اروپا و € 4،000 در سال برای دانشجویان خارجی غیر اتحادیه اروپا

بورس های تحصیلی

برای دانشجویانی که از سپتامبر سال 2020 شروع می شوند ، بورس های تحصیلی EIT-Label از EIT RawM مواد 13،500 یورو برای هر دانشجو واجد شرایط است. برای اطلاعات در مورد نحوه اعطای بورس های تحصیلی EIT-Label و واجد شرایط بودن ، لطفاً مستقیماً با دانشگاه هماهنگی تماس بگیرید: amir-master@eitrawmaterials.eu.

کاربرد

برنامه های کاربردی برای نسخه 2020-2022 برنامه AMIR از اوایل سال 2020 آغاز خواهد شد. برای جزئیات بیشتر، لطفا www.amir-master.com را بررسی کنید.

چه کسی می تواند درخواست کند؟

این برنامه یک مدرک کارشناسی ارشد (120 ECTS) را ارائه می دهد و با نامزدانی که دارای مدرک لیسانس در صنایع مهندسی و محیط زیست با دانش پیشرفته در شیمی (حداقل 3 سال تحصیل یا 180 ECTS اعتبار)، و یا یک مدرک لیسانس در شیمی، شیمی فیزیکی، مواد (یا ماده) علوم.

معیارهای انتخاب

انتخاب کاندیداها یک پروسه همکاری میان موسسات شریک خواهد بود و بر پایه اجماع عمومی خواهد بود. روش انتخاب بر اساس معیارهای تحصیلی، کیفیت و کمیت است:

 • پس زمینه علمی
 • نامه تشویق
 • توانایی های زبانی
 • تجربه کاری
 • پتانسیل کارآفرینی

فرایند درخواست برای انتخاب دانشجو

گام اول: تمام برنامه های کاربردی باید از طریق سیستم آنلاین ما و با مهلت ارائه شده در بالا ارائه شوند. اگر یک سند اجباری را از دست ندهید، می توانید به جای آن یک توضیح نامه ارسال کنید یا یک ایمیل به amir-master@eitrawmaterials.eu ارسال کنید.

قدم دوم: دانش آموزانی که برنامه خود را با موفقیت به مرحله اول بر اساس انگیزه و مهارت خواندن انگلیسی منتقل می کنند، در اواخر ماه مارس با آنها تماس گرفته و دعوت به شرکت در یک مصاحبه اسکایپ در اوایل ماه آوریل. نامزدهای موفقیت آمیز در این مرحله و کسانی که برای لیست رزرو انتخاب شده اند، طی یک هفته پس از مصاحبه از طریق پست الکترونیکی مطلع می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The AMIR Master program focuses on the raw material value chain, with particular emphasis on recycling.

The AMIR Master program focuses on the raw material value chain, with particular emphasis on recycling. اطلاعات محدود
بوردو , لیسبون , دارشتاد , لیژ , مادرید , میسکولک + 5 بیشتر کمتر