استاد در معماری، طراحی و نوآوری - MArch

عمومی

11 مکان موجود

شرح برنامه

شما در محل تعامل و ارتباط نقاط مختلف فرهنگی از طریق نمایشگاه ها، حوادث، برنامه های آموزشی و کارهای حرفه ای یاد خواهید گرفت. فضاهای مختلف در Espai Alfaro (والنسیا)، باعث ایجاد جو و شرایط مختلف برای ایجاد، تبادل و انتشار طراحی می شوند.

این آموزش ها از طریق فعالیت های عملی ایجاد می شود که به سیستم های اطلاعاتی و فنی اعمال می شود تا به توسعه مراحل مختلف در فعالیت کاری بپردازند.

گسترش این دانش را با تجربه مستقیم حرفه ای از معتبر شناخته شده که در استاد شرکت می کنند.

برنامه های معماری ما دارای اسامی معتبر مانند:

  • ÁLVARO SIZA
  • EDUARDO SOUTO DE MOURA
  • MANUEL AIRES MATEUS
  • OAB · CARLOS FERRATER
  • FRAN SILVESTRE
  • JUAN DOMINGO SANTOS

استاد پیشرفته معماری، طراحی و نوآوری - MArch II

استاد مارش قصد دارد ارتباط مستقیمی با حرفه معمار و یا طراح ایجاد کند.

این آموزش ها از طریق فعالیت های عملی ایجاد می شود که به سیستم های اطلاعاتی و فنی اعمال می شود تا به توسعه مراحل مختلف در فعالیت کاری بپردازند. گسترش این دانش را با تجربه مستقیم حرفه ای از معتبر شناخته شده که در استاد شرکت می کنند.

این برنامه برای دانشجویان سال گذشته معماری، معماران، معماران فنی، طراحان داخلی و فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان دیگر رشته های خلاقانه است.

فرایند پذیرش

روند پذیرش برنامه های Universidad Europea والنسیا را می توان در تمام طول سال انجام داد، هرچند که ثبت نام به دلیل وجود جای خالی است.

هنگامی که کاندید توصیه شده است و مدارک مورد نیاز را ارائه کرده است، تیم پذیرش او را برای انجام مصاحبه شخصی با مدیر کارشناسی ارشد یا با یک عضو کمیته پذیرش برگزار خواهد کرد.

فرایند پذیرش هیچ هزینه ای برای نامزدی یا هر گونه تعهدی به وجود نمی آورد تا زمانی که رزرو رزرو شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... اطلاعات بیشتر

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. اطلاعات محدود
مادرید , مادرید , شانگهای , سن دیگو , ایروین , والنسیا , آلکوبنداس , سانتا کروز د تنریفه , Villaviciosa de Odón , اسپانیا آنلاین , Las Palmas de Gran Canaria + 10 بیشتر کمتر