استاد در مطالعات انرژی

عمومی

شرح برنامه

هدف اصلی این رشته در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات انرژی ، ارائه آموزش و آموزش تخصصی پیشرفته در ضمن برآورده کردن الزامات یک مؤلفه تحقیق خاص است تا دانش آموزان بتوانند بر مهارتهای تجربی و فن آوری مورد نیاز و مهارت های لازم در زمینه کاری از قبیل نوآوری ، تصمیم گیری ، تفکر استراتژیک و مهارت های سازمانی. پایان نامه جزئی با مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در مطالعات انرژی شامل حداقل 120 اعتبار تحقیق در سطح 8 در قالب یک طرح تحقیقاتی است که به عنوان یک پایان نامه جزئی نوشته شده است.

مدرک تحصیلی مستلزم داشتن سطح بالایی از دانش فکری و نظری و بینش در مورد مشکلات مربوط به حوزه مطالعه و استدلال انتقادی ، تدوین ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی یک مشکل خاص در حوزه مطالعه است.

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در مطالعات انرژی ترجیحاً به یک مدرک افتخار در مطالعات انرژی نیاز دارد ، اگرچه دانشجوی دارای افتخارات در یک موضوع مرتبط ، همراه با تجربه مناسب در صنعت انرژی ، ممکن است برای پذیرش در نظر گرفته شود. ممكن است از دانشجوي دسته دوم درخواست شود قبل از شروع دوره كارشناسي ارشد يك يا چندي از ماژول هاي برنامه افتخارات در مطالعات انرژي را ثبت كند و با موفقيت كامل شود.

پایان نامه در مورد یک موضوع ، پس از مشورت با هماهنگ کننده برنامه مطالعات انرژی انتخاب شده است ، برای مقطع کارشناسی ارشد لازم است. مدرک اعطا شده MPhil (مطالعات انرژی) خواهد بود.

برنامه درسی شامل:

  • پایان نامه و کارهای تحقیقاتی دیگری که توسط رئیس دپارتمان تجویز شود.

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود