استاد در مدیریت زنجیره تامین و لجستیک

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین و لجستیک

در یک اقتصاد جهانی، و به طور فزاینده رقابتی، شرکت ها نیاز به زنده ماندن در بازار، به بهبود مستمر در سطح بهره وری، بهره وری، کیفیت و انعطاف پذیری، حفظ و ارتقاء سطح خدمات به مشتریان.

یکی از مناطق مهم در شرکت هایی که می توانید به ما کمک به رسیدن به این اهداف عملیات است و، به ویژه، مدیریت زنجیره تامین پایان به پایان (از تامین کنندگان تا مشتریان). در این محیط، که نیاز به حداکثر بهره وری هزینه و انعطاف پذیری برای تغییرات پیش بینی نشده در تقاضا، مدیریت حرفه ای از زنجیره تامین یک ابزار رقابتی حیاتی برای شرکت به ارائه ارزش دیفرانسیل به مشتریان خود، و به سود تبدیل می شود. تی

او استاد در مدیریت زنجیره تامین ارائه می دهد یک مرور کلی از زنجیره عرضه با رویکرد چند رشته ای و ترکیبی بهینه از طراحی محتوا و برنامه ریزی و پیاده سازی و مدیریت است.

استاد در مدیریت زنجیره تامین EAE شرکت کنندگان را قادر می سازد به موفقیت توسعه موقعیت خود را در منطقه عملیات، و تطبیق پذیری حرفه ای مورد نیاز برای مقابله با تضمین در زمینه های خرید، برنامه ریزی، تولید، تدارکات و توزیع فراهم می کند. این یک برنامه طراحی شده برای افزایش حرفه ای خود را به یک سطح حداکثر توسعه است. حرفه ای مجهز به طراحی، پیاده سازی و نگهداری یک چشم انداز استراتژیک مدیریت عملیات و، به ویژه، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین.

دلایل برای گرفتن مدرک کارشناسی EAE در اداره و مدیریت کسب و کار:

 1. EAE، مدرک گواهی
  EAE توسط شورای نمایندگان مدیریت زنجیره تامین (CSCMP) تأیید شده است تا برنامه های مدیریت عرضه مدرسه را ارائه دهد.
 2. رتبه بندی
  بهترین استاد منطقه تدارکاتی در مادرید و بارسلونا، بر اساس رتبه بندی 250 کارشناسی ارشد "The World"؛ و یکی از 80 بهترین در جهان در تخصص خود به عنوان Eduniversal است.
 3. آماده شدن برای صدور گواهینامه حرفه ای
  برنامه درسی و مواد آموزشی برای دانش آموزانی که مایل به موفقیت در آزمون SCPRO سطح 1 هستند، طراحی شده اند.
 4. بازدید از شرکت ها
  این برنامه شامل توسعه طرح لجستیک در سراسر استاد و بازدید از شرکت های متخصص در مدیریت زنجیره تامین می شود و این برنامه را به برنامه های عملی و جامع ارائه می دهد.
 5. قابلیت کارکرد
  به گفته رندستاد، کارکنانی که چشم اندازهای بالاتری برای سال 2015 دارند، مدیران پروژه، مهندسین فرایند و متخصصان مدیریت زنجیره تامین هستند.

اهداف

استاد مدیریت زنجیره تامین و لجستیک طراحی شده است برای دستیابی به اهداف زیر است:

 1. مدیریت زنجیره تامین
  ارائه آموزش جامع شرکت در مدیریت زنجیره تامین، به دست آوردن بینش عمیق از آخرین روند و تحولات جدید در مدیریت کسب و کار.
 2. رهبری در عملیات و تدارکات
  سرپرستی عملیات یا بخش تدارکات با آخرین پیشرفت های شبکه های توزیع، مصرف کننده و تامین کننده، و همچنین روش های جدید مدیریت ارتباطات شبکه و کانال ما.
 3. کلید به E-LOGISTICS
  به دست آوردن فرماندهی عوامل کلیدی در مدل های تجاری جدید مبتنی بر تجارت الکترونیک و بینش در مورد نحوه تاثیر آنها بر سیستم های مدیریت تدارکات سنتی.
 4. فناوری اطلاعات
  اعمال آخرین تحولات در فن آوری اطلاعات برای مدیریت زنجیره تامین به منظور تولید ارزش افزوده بیشتر.
 5. توسعه مهارت های اجرایی
  ترویج توسعه و بهبود مهارت های شخصی و اجرایی با هدف افزایش کارایی تصمیم گیری و تقویت ظرفیت تشخیص، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... اطلاعات بیشتر

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید + 1 بیشتر کمتر