استاد در محیط زیست تکاملی در محیط های آبزی

عمومی

شرح برنامه

کمک هزینه های آکادمی استعدادهای درخشان E2S UPPA:

این برنامه عالی بورس تحصیلی برای دانشجویان برجسته ای است که عمدتا از اروپا و آمریکا می آیند.

اطلاعات بیشتر در طی مراحل درخواست ارائه می شود.

84653_E2SQuadri.png

هدف از برنامه "اکولوژی تکاملی در محیط های آبی" آموزش متخصصان علمی قادر به طراحی آزمایش ها و مدل ها به منظور تولید دانش در بوم شناسی تکاملی مربوط به مدیریت اکوسیستم های آبی است. این پشتیبانی توسط فدراسیون تحقیق در مورد منابع آب و اکوسیستم های آبی (MIRA) انجام شده است که شامل کارشناسان و مهارت های تحقیقاتی در زمینه های پاسخ تکاملی گونه های آبزی به فشارهای انسانی و مدل سازی جمعیت های آبزی و اکوسیستم ها است.

استاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و در دانشکده علوم و فن آوری های انرژی و محیط زیست (STEE) دانشکده علوم و فناوری (UPPA) در Anglet (فرانسه) برگزار می شود.

کالج STEE در چارچوب معتبر معتبر فرانسوی ابتکار عمل عالی I-SITE (علوم ابتکار ، نوآوری ، سرزمینها و اقتصاد) که توسط پروژه E2S-UPPA ما بدست آمده ، تأسیس شده است.

سازمان دوره

این برنامه آموزشی یک ساله از 1) یک ترم از 8 دوره (30 ECTS) تشکیل شده است که شامل اکولوژی تکاملی ، پویایی جمعیت ، اکولوژی رفتاری ، ترمیم زیستگاه ، تجزیه و تحلیل سریال های فضا و زمان ، استراتژی های نمونه گیری ، شروع تحقیقات و زبان (فرانسوی یا اسپانیایی) می باشد. ) و 2) دوره کارآموزی 6 ماهه (30 ECTS) در یک آزمایشگاه تحقیقاتی. هر دوره به صورت سخنرانی ، کلاسهای آموزشی و کارهای عملی و با مطالب آنلاین برگزار می شود.

ارزیابی دوره

هر واحد درسی از طریق ارزیابی های مداوم و جمع بندی ارزیابی می شود. مهارت ها و دانش عمدتا از طریق نوشتن گزارش های سنتز بر اساس مطالعات موردی در دنیای واقعی ارزیابی می شود. دوره کارآموزی از طریق پایان نامه و دفاع شفاهی ارزیابی می شود.

اهداف برنامه

 • دانش آموزان را در سطح تخصصی پیشرفته ای برای مقابله با چالش های حال و آینده در محیط زیست محیط های آبی آماده کنید.
 • مهارت های تحقیق را برای شرکت در تحقیق با کیفیت و موفقیت آمیز در بوم شناسی تکاملی سیستم های آبی توسعه دهید.
 • دانشجویان را برای پیشبرد موقعیت در ادارات تحقیقاتی علمی و پژوهشی آماده کنید.

نتایج یادگیری دانش آموزان

در پایان این برنامه ، دانش آموزان می توانند:

 • آزمایشات مربوطه و مدل های نظری را برای توصیف تکامل اکوسیستم های آکوستیک آبزی ایجاد کنید.
 • مدیریت و انجام آزمایش از طرح نمونه گیری به جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آماری.
 • تجزیه و تحلیل ، تفسیر و ترکیب نتایج برای ارائه آنها به دانشمندان ، مدیران و عموم مردم.

چشم انداز اشتغال یا مطالعه بیشتر

دانشجویانی که برنامه را به اتمام رسانده باشند مدرک کارشناسی ارشد دریافت می کنند. آنها می توانند در آزمون دکتری شرکت کنند. موقعیت در اکولوژی تکاملی سیستم های آبزی ، چه در یک محیط کاملاً آکادمیک و چه در تعامل با مشاوره محیط زیست شرکت ها.

شرح دوره

نیمه اول

 • دینامیک تکاملی و برنامه های کاربردی مدیریت
 • محیط زیست رفتاری
 • دینامیک جمعیت
 • سریال زمانی و تحلیل مکانی
 • استراتژی های نمونه گیری و برآورد فراوانی
 • شروع تحقیق
 • دوره فرانسوی یا اسپانیایی
 • بازسازی محیطی رودخانه ها

نیمه دوم

پروژه تحقیقاتی

شرایط پذیرش

الزامات زبان انگلیسی:

 • حداقل امتیاز مورد نیاز: سطح CECRL B2 به زبان انگلیسی

الزامات علمی:

این شکل گیری برای دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد را گذرانده اند ، یا دارای مدرک M1 یا هر مدرک معادل دیگر در اکولوژی هستند و می خواهند مهارت هایی را در اکولوژی تکاملی سیستم های آبزی ایجاد کنند ، باز است. از دانشجویان خارجی خواسته می شود که مدرک مشابهی ارائه دهند.

پذیرش پس از ارائه مدارک مربوط به برنامه زیر انجام می شود: نامه ای تحت عنوان توصیف انگیزه و برنامه شغلی دانش آموز ، رونوشت سوابق و سازگاری بین برنامه درسی دانشگاهی و پروژه (موضوعات قبلی دانشگاهی و کارآموزی).

متقاضی همچنین باید:

 • دانش علمی در زمینه اکولوژی محیط زیست آبزیان داشته باشید.
 • بر مفاهیم کلیدی ژنتیک جمعیت و پویایی ، بوم شناسی عملکردی ، اکوتوکسیولوژی و رسمیت آنها تسلط داشته باشید.
 • سلیقه ای برای ابزارها و مفاهیم مدل سازی ریاضی و آماری داشته باشید.

شرایط پذیرش:

متقاضیان باید به زبان انگلیسی، هر دو در نوشتن و صحبت کردن، مسلط باشند. متقاضی که زبان مادری اش انگلیسی نیست، باید یک آزمون بین المللی انگلیسی به دست آورد.

پلت فرم برنامه:

www.univ-pau.fr/fa/ اکنون درخواست کنید

اطلاعات بیشتر

https://formation.univ-pau.fr/fa/programs/science-and-technology-STS/master-degree-14/master-science-and-technology- for- کشاورزی- مواد غذایی-و-محیط -49_1/ m2-زیست محیطی تکاملی-در-محیط-های-آبی-JPDS0PMV.html

راهنمای دانشجویی بین المللی
http://ri.univ-pau.fr/_res منابع/Document/Venir٪20٪C3٪A0٪20l٪27universit٪C3٪A9/Mobilit٪C3٪A9٪20sur٪20programme/142471_Guide_International.pdf؟download=true

میز خوش آمدید بین المللی
http://univ-pau.fr/fa/welcome-desk

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

UPPA offers its students initial or continuing education, work/study programs or apprenticeships, to obtain Bachelor’s, Master’s and vocational degrees and Doctorates through its 3 Colleges and 2 Doct ... اطلاعات بیشتر

UPPA offers its students initial or continuing education, work/study programs or apprenticeships, to obtain Bachelor’s, Master’s and vocational degrees and Doctorates through its 3 Colleges and 2 Doctoral Schools. اطلاعات محدود
زاویه , بیون , مونت دو موران , پاو , تارها + 4 بیشتر کمتر