استاد در فلسفه

عمومی

شرح برنامه

کشف مسائل مهم فلسفی و تاریخچه آنها

آیا تمایل زیادی برای تیز کردن و روشن کردن استدلال های ناپسند و مفاهیم مبهم که همه در مقالات روزنامه ها، خواندن کتاب های درسی و مکالمات روزمره با آن روبرو هستند، تمایل دارید؟ آیا شما حداقل به عنوان پاسخ دادن به سوالات پاسخ می دهید؟ استادیار تحقیق در فلسفه یک برنامه تحقیقاتی چالش برانگیز را ارائه می دهد که شما را در مشارکت در بحث های فعلی جامعه فلسفی بین المللی و همکاری های تحقیقاتی خود در این زمینه، آماده می کند.

فلسفه یک برنامه انتخابی دو ساله، زبان انگلیسی است که بر مشارکت فعال در پژوهش تأکید دارد. در طول تحصیلات شما، مهارت ها، دانش و تجربیات مورد نیاز برای موفقیت یک محقق را توسعه می دهید - آیا شما به دنبال پیروی از دکتری در فلسفه هستید (فارغ التحصیلان ما در تأمین کمک های PhD بسیار موفقیت آمیز بوده اند) یا به دنبال کار حرفه ای در یک از زمینه های زیادی که نیاز به مهارت های تحقیق کلیدی دارند. به عنوان یک فارغ التحصیل از این برنامه، شما قادر خواهید بود به کار خود در حال انجام با سختی تحلیلی، وضوح مفهومی، دقت بیان، استدلال قانع کننده و آگاهی از دیدگاه های تاریخی.

یک بنیاد جامع PLUS دانش تخصصی است

این برنامه ترکیبی از زمینه پیشرفته در موضوعات اصلی و متون فلسفه با فرصت و انعطاف پذیری فراوان برای تخصص است. از طریق سمینارهای انتخابی، آموزش های تخصصی و سمینارها در دانشگاه های دیگر هلند و یا خارج از کشور، شما فرصتی برای شیرجه رفتن به مسائل، روش ها و فیلسوف هایی که برای پروژه تحقیقاتی خود اهمیت دارند، خواهید داشت. علاوه بر این، از آنجا که شما تحقیقات خود را در یک جامعه تحقیقاتی فعال پس از مداخلات، محققان دکترا و کارکنان ارشد انجام می دهید، تجربه تجربی خود را به عنوان یک محقق و شرکت کننده در بحث های بین المللی در فلسفه فعلی به دست خواهید آورد.

پس از فارغ التحصیلی

در طول این برنامه تحقیقاتی کارشناسی، شما دانش و مهارت های لازم برای شرکت در جامعه پژوهشی بین المللی در فلسفه را توسعه خواهید داد. محتوای دوره ما استانداردهای بالا را از سختی تحلیلی، وضوح مفهومی، دقت بیانگر، استدلال قانع کننده و دیدگاه تاریخی ارائه می دهد.

مطالعات شما همچنین به شما کمک خواهد کرد:

  • دانش جامع از بحث های فلسفی مرکزی، روش ها و متون.
  • بینش های پیشرفته در زمینه تخصصی خود را انتخاب کنید.
  • توانایی درک و تجزیه و تحلیل ادعاهای و استدلالات ساخته شده در متون فلسفی (هر دو متون کلاسیک و نشریات پژوهشی معاصر).
  • توانایی شناسایی، شکل گیری، تحقیق و ارائه راه حل هایی برای تحقیق در فلسفه.
  • توانایی خود را به طور موثر و هماهنگ در زبان انگلیسی نوشته شده و سخن گفته، از جمله استفاده از اصطلاحات تخصصی مرتبط با زمینه.

فیلسوف ها را می توان در طیف گسترده ای از حرفه ها، از روزنامه نگاری و سیاست به بانکداری و مشاوره یافت. کسانی که برای انجام یک دکترا در فلسفه می توانند نقش های متعددی را که فیلسوفان حرفه ای در جامعه بازی می کنند، دنبال کنند.

پیش بینی های احتمالی

فیلسوف ها را می توان در طیف گسترده ای از حرفه ها، از روزنامه نگاری و سیاست به بانکداری و مشاوره یافت. کسانی که برای انجام یک دکترا در فلسفه می توانند نقش های متعددی را که فیلسوفان حرفه ای در جامعه بازی می کنند، دنبال کنند. برخی از آنها تدریس می کنند و یا دارای نقش رهبری در دانشگاه ها هستند، در حالی که دیگران در زمینه های سیاست دولتی و یا در سازمان های غیر دولتی کار می کنند. فیلسوفان اغلب نقش برجسته ای در زندگی فرهنگی و فکری جوامع خود ایفا می کنند.

آنچه که همه این مسیرهای شغلی مختلف فلسفی مشترک است، تأکید بر استفاده از مهارت های تحلیلی و مفهومی برای انتقاد از شیوه های موجود و فکر کردن در یک راه نوآورانه استدلال دقیق و مفهومی در مورد فرصت های جدید و دلایل (و علیه) آنها است.

مراکز علمی

اگر شما علاقه مند به یک حرفه دانشگاهی به عنوان یک محقق و معلم در فلسفه هستید، درجه استاد رشته تحقیق بهترین آمادگی است. به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه فلسفه، شما آماده برای شروع کار بر روی یک پروژه دکترا هستید.

علاوه بر این، این برنامه همچنین شما را برای موفقیت در رشته های PhD در دانشگاه های هلند و خارج از کشور رقابت می کند. اغلب دانشجویان با کارکنان دانشگاهی در حال توسعه برنامه های کمک هزینه برای تامین مالی این موقعیت ها کار می کنند و در سال های اخیر، فارغ التحصیلان به طور فوق العاده موفق بوده اند - 66٪ از رشته های PhD در رشته فلسفه در تمام سطوح تأمین شده اند.

  • هارمین گیهسن دانشجوی دکتری در دانشگاه لووئن است.
  • لورا Menenghello کاندیدای دکترای دانشگاه Justus-Liebig-Universitat Giesse است.

مراکز غیر حرفه ای

فارغ التحصیلان فلسفه اغلب گزارش می دهند که آموزش فلسفی آنها به ایجاد خود و پیشرفت در محل کار کمک می کند، به ویژه در سازمان هایی که تصمیم گیری و ارتباطات خواستار تمایز مفهومی دقیق، استدلال های قانع کننده و تجزیه و تحلیل متون و شرایط پیچیده هستند. در زیر شما برخی از زمینه های تخصصی حرفه ای را برای فیلسوفان خواهید یافت.

  • آنا ون دوک چند سال پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک عضو هیئت مدیره در اتاق فکر حزب سیاسی GroenLinks گذراند. در حال حاضر او به عنوان یک روزنامه نگار آزاد کار می کند و چندین مقاله را در De Groene Amsterdammer منتشر کرده است .
  • یکی دیگر از فارغ التحصیلان یک تحلیلگر سیاسی تمام وقت برای NGO COC Nederland است، یک سازمان که برای حقوق بشر از LGBT ها کار می کند و نقش مشورتی ویژه ای در سازمان ملل دارد. او بر حمایت بین المللی حقوق بشر تمرکز می کند.

فیلسوفان به طور فزاینده ای به عنوان کارآفرینان در بخش فرهنگ فعالیت می کنند، با مشتریان کار می کنند تا خدمات متنوعی در زمینه مشاوره فلسفی و آموزش مداوم فراتر از دیوارهای دانشگاه ارائه دهند. به عنوان مثال، فارغ التحصیل برنامه ما کارگاه های فلسفی و جلسات آموزشی در مورد تقاطع فلسفه و روانشناسی را سازماندهی می کند.

علاوه بر این، برخی از فارغ التحصیلان ما آموزش فلسفه حرفه ای را در سطح دبیرستان دنبال می کنند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود