استاد در طراحی لوازم جانبی، اسباب بازی لوکس و ساخت دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

استاد در لوازم جانبی طراحی، تبادل نظر لوکس و و ساخت دیجیتال

مدیر خلاق از لوازم جانبی و محصولات لوکس یک چهره بسیار مهم است که وظیفه بسیار ظریف است است: که از ترکیب جوهر و منحصر به فرد از یک نام تجاری با خلاقیت و قابلیت های یک لوازم جانبی لوکس بالابرنده کیفیت و قدرت اغوا. با کمک مدل سازی و ساخت دیجیتال، دانش آموزان قادر خواهند بود تا قطعاتی با بالاترین تکنولوژی و ماشین آلات برای تولید مانند برش لیزری، چاپگر 3D و تکنولوژی پوشیدنی Arduino تولید کنند. در طول دوره، دانش آموزان مهارت های خود را در مدل سازی 3D به لطف برنامه Opensource Blender تحت نظارت استادان و متخصصین با تحصیلات عالی توسعه خواهند داد. مدیر خلاق مسئول منجر کارکنان خلاق در ایجاد خطوط لوازم جانبی که با تعریف کالاهای لوکس، ترکیب توانایی های خلاق، مهارت های طراحی و تخصص صنعتگران است.

این نقش استراتژیک است، به خصوص در زمینه مد نام تجاری، که اغلب مدیون بخش قابل توجهی از درآمد خود را دارد و تصویر را به این خط تولید.

هدف از دوره کارشناسی ارشد است برای آموزش مدیران خلاق آینده متخصص در بخش های لوکس، چهره های بسیار تخصصی که قادر به ایجاد چیزهایی که ایستادگی کردن به عنوان آیکون های واقعی سبک و ظرافت، کل نسل دلربا، به لطف پیچیدگی و منحصر به فرد ضروری خود را . برنامه دوره ساختار طوری که دانش آموزان ممکن است قابلیت های خلاق و طراحی توسعه، به دست آوردن مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل و تفسیر روند مصرف کننده و تحکیم دانش خود را در زمینه های مد، طراحی، لوکس و شیوه زندگی.

در پایان دوره کارشناسی ارشد، دانش آموزان مهارت های طراحی پیشرفته را به دست آورد، توسعه یک حس عمیق زیبایی شناختی و آموزش و پرورش جامد در طراحی، عکاسی و هنر معاصر به دست آمده. تماما دور باید دانست که چگونه باید به شما اجازه پیش بینی روند و برای طراحی مجموعه های موفق در سطح بین المللی.

این دوره است که در هدف:

  • دانش آموزانی که در حال حاضر به دست آورد آماده سازی خوب در طراحی مد.
  • حرفه ای در بخش که مایل به کامل مهارت های خود را.
  • دانش آموزانی که یک پس زمینه مربوطه را نداشته باشند، اما چه کسی می تواند در کمبودهای فرهنگی و عملیاتی خود را با شرکت در دوره های فرمت را پر کنید.

برنامه درسی

  • مفهوم طراحی عالی لوکس و عالی
  • مجموعه لوکس و Haute Couture لوازم جانبی پروژه
  • لوکس مجموعه گجت پروژه
  • مدل سازی 3D
  • آزمایشگاه ساخت دیجیتال
  • تاریخ FASHION
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fash ... اطلاعات بیشتر

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fashion and Design, with the aim of training a new generation of Creative Directors and Strategic Managers and to provide a practical response to the demand for increasingly diversified and specialised professional figures... اطلاعات محدود