استاد در سیستم های نرم افزاری

عمومی

شرح برنامه

سیستم های نرم افزاری نرم افزار Systems تأکید بر برنامه ریزی سیستم گرا در یکی از سه حوزه تمرکز دارد. دامنه برنامه نویسی سیستم بر برنامه نویسی لایه های پایه سیستم کامپیوتری (middleware، سیستم عامل) تمرکز دارد. در محدوده سیستم های قابل اعتماد، برنامه درسی با ساخت سیستماتیک از سیستم های با قابلیت اطمینان بالا، مانند سیستم های جاسازی شده و زمان واقعی مشغول به کار است. شاخه Computing High Performance تکنیک های توسعه نرم افزار را در سیستم های محاسباتی با کارایی بالا (سیستم های بسیار موازی، سیستم های توزیع شده، ابرها) معرفی می کند. تمام دامنه های تمرکز توجه به ابزار و روش های برنامه نویسی و دانش مرتبط با معماری دارند.


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

شرایط پذیرش

هدف از مراحل بازبینی پذیرش این است که از مجموعه متقاضیان افرادی را انتخاب کنید که توانایی و آمادگی مورد انتظار دانشجویان دانشگاه چارلز را نشان داده اند. برای درخواست برنامه های علوم رایانه و ریاضیات ما در انگلیس شما باید درخواست کنید

 • نگه داشتن یا کار به سمت یک دیپلم لیسانس یا کارشناسی ارشد و ارائه یک نسخه تایید شده از آن؛
 • فرماندهی کافی از زبان انگلیسی داشته باشید این را می توان با ارائه نتایج خود در یکی از آزمون های استاندارد انگلیسی که ما تشخیص داده می شود (زیر را برای جزئیات بیشتر ببینید).

دیپلم کارشناسی یا کارشناسی ارشد

هر متقاضی در برنامه کارشناسی ارشد باید یک نسخه رسمی مجاز از دیپلم لیسانس یا استاد یا یک تایید از دانشکده یا دانشگاه در مورد موفقیت موفقیت آمیز مطالعات لیسانس یا کارشناسی ارشد ارائه دهد. این الزام به دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشکده ریاضی و فیزیک دانشگاه چارلز اعمال نمی شود.

متقاضیانی که از یک موسسه آموزش عالی خارج از کشور فارغ التحصیل می شوند، باید مدارک زیر را برای تأیید آموزش قبلی خود ارائه دهند: یک سند در مورد شناخت عمومی آموزش عالی خارجی در جمهوری چک براساس بند 89 و 90 قانون فوق قانون آموزش و پرورش جمهوری چک (به اصطلاح "nostrification") و یا یک سند خارجی در مورد آموزش عالی خارجی اگر آن را به طور خودکار در جمهوری چک، بر اساس موافقت نامه های بین المللی خود را، بدون پردازش رسمی بیشتر (دیپلم و مکمل دیپلم از اسلواکی، لهستان، مجارستان، اسلوونی) و یا یک سند خارجی در مورد تکمیل تحصیلات عالی که توسط خود اعضای هیات علمی ارزیابی می شود (بدون پرداخت هزینه). اطلاعات جامع در مورد چگونگی کسب مدرک لیسانس یا مدرک پیشین باید توسط فارغ التحصیلان موسسات آموزش عالی خارجی و همچنین اطلاعات اضافی، بر روی صفحات وب سایت دانشگاه، در اینجا https: // www. mff .cuni.cz / ورزشگاه / bcmgr / سیستم عامل / nostrifikace.htm. اسناد رسمی مجاز باید به صورت فیزیکی به دفتر مطالعات دانشکده ریاضی و فیزیک ارسال شود تا تا تاریخ 30 ژوئن 2019. اگر سند راجع به تحصیل تکملی را تحویل ندهید، برای تحصیلات کارشناسی ارشد پذیرفته نخواهید شد و یا پذیرفته نخواهید شد.

علاوه بر این، بسته به برنامه ای که درخواست می کنید نیز باید باشد

 • برنامه علوم کامپیوتر: زمینه های تحصیلات کافی در رشته های مربوطه (برای جزئیات بیشتر به بخش زیر مراجعه کنید)؛ این را می توان با حل یک معاونت داده شده در خانه به درستی و در زمان و با ارائه رونوشت (پرونده های تحصیلی) آموزش قبلی خود همراه با برنامه های دوره های تکمیل شده نشان می دهد (یعنی شما باید هر دو انتساب و متن را ارائه کنید). برای تخصیص به خانه، شما ممکن است با یادداشت ها، کتاب های درسی، منابع اینترنتی، دوستان و غیره مشورت کنید اما راه حل ارائه شده باید کار خود شما باشد. برای به درستی حل واگذاری خانه به خانه، بدین معنی است که حداقل 70 درصد حداکثر نمره را بدست آورید.
 • برنامه ریاضی: زمینه های تحصیلات کافی در زمینه های مربوطه (برای جزئیات بیشتر به بخش زیر مراجعه کنید)؛ این را می توان با ارائه رونوشت (مدارک تحصیلی) تحصیلات قبلی خود همراه با برنامه های دوره های تکمیل شده.

شما همچنین می توانید درخواست خود را همراه با:

 • بیانیه ای از هدف که در آن شما دلایل خود را برای درخواست به برنامه پیشنهادی، مطالعه خود، و احتمالا همچنین منافع تحقیق و برنامه های حرفه ای آینده توصیف
 • نامه های توصیه شده به عنوان اخیر که ممکن است از اساتید و کارفرمایان که می توانند در مورد پیشرفت های حرفه ای خود و شرایط تحصیل شما برای پیگیری مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات و یا علوم کامپیوتر اظهار نظر کنند.

پس زمینه علمی

در این بند، ما حداقل اطلاعات مورد نیاز برای متقاضیان در برنامه های مختلف تحصیلی و شاخه های ارائه شده در هیئت علمی ما را خلاصه می کنیم.

مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

شاخه های مطالعه علوم کامپیوتر، علوم کامپیوتر، زبان شناسی محاسباتی، مدل های گسسته و الگوریتم، گرافیک کامپیوتری و بازی، نرم افزار و مهندسی داده ها، سیستم های نرم افزاری، هوش مصنوعی: پس زمینه در حساب، جبر خطی، ریاضیات گسسته، احتمال، منطق، برنامه نویسی کامپیوتری، الگوریتم ها و ساختار داده ها، سازماندهی کامپیوتر، و نظریه خودکار و گرامرهای رسمی.

مدرک کارشناسی ارشد ریاضیات

الزامات مشترک: یک پس زمینه صوتی در جبر خطی، تجزیه و تحلیل واقعی و پیچیده، نظریه اندازه گیری و نظریه احتمالی.

ساختارهای ریاضی شاخه مطالعه: نظریه گروهی مورد نیاز، منطق ریاضی.

شاخه مطالعه رياضي تجزيه و تحليل: توپولوژي عمومي مورد نياز مشترک، آناليز عملکردي، معادلات ديفرانسيلي عادي و عادي

شاخه تحصیلی ریاضیات عددی و محاسباتی: نیازهای رایج ریاضیات عددی، تحلیل عملکردی، معادلات دیفرانسیل معمولی و جزئی.

مدل سازی ریاضی در فیزیک و تکنولوژی: نیازهای مشترک مکانیک کلاسیک، تجزیه و تحلیل عملکردی، معادلات دیفرانسیل معمولی و جزئی.

شاخه مورد مطالعه، احتمال احتمال، آمار ریاضی و اقتصاد سنجی: آمار مورد نیاز رایج ریاضی، زنجیره مارکوف.

شاخه مطالعه مالی و بیمه ریاضیات: مورد نیاز رایج آمار ریاضی، زنجیره مارکوف، ریاضیات مالی.

ریاضیات شاخه تحصیلی برای فن آوری اطلاعات: الزامات رایج مشترک و جبر کامپیوتری، رمزنگاری نظری و کاربردی.

سوابق تحصیلی که زمینه های لازم را نشان می دهد باید تاریخ ثبت نام و موضوعات یا دوره های انجام شده همراه با واحدهای اعتباری یا زمان اختصاص داده شده به هر موضوع را نشان دهد. این پرونده ها باید شامل یک شرح کامل از مقیاس درجه بندی موسسه یا دیگری استاندارد ارزیابی باشد. مدارک رسمی در زبان اصلی خود را با یک مجوز کامل، دقیق و دقیق به زبان انگلیسی ارسال کنید تا مدارک تحصیلی و دیپلم های تحصیلی به طور مرتب به زبان انگلیسی توسط موسسه مربوطه صادر نشود.

مهارت در زبان انگلیسی

یک متقاضی باید ادعای کافی از زبان انگلیسی داشته باشد تا بتواند در یک برنامه انگلیسی در دانشگاه چارلز ثبت نام کند. مهارت زبان انگلیسی ممکن است توسط یکی از آزمونهای زبان استاندارد زیر ذکر شده باشد؛ هر گونه نتایج آزمون زبان نباید بیش از دو سال باشد. دانش آموزانی که حداقل دو سال از تحصیل قبلی خود را با انگلیسی به عنوان تنها زبان آموزش در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان، آفریقای جنوبی و یا ایالات متحده آمریکا تمدید کرده اند، از این مورد معاف هستند. متقاضیانی که مدارک قابل مقایسه را ارائه می دهند و مهارت های خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می دهند، نیز مورد نیاز ما هستند.

جدول زیر تست های مختلف انگلیسی را که ما می شناسیم را لیست می کند و امتیاز کمتری را می دهد که باید بدست آورد.

تست حداقل امتیاز

 • TOEFL Paper / Computer / Internet based 550/213/80
 • سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS) 6.5
 • کمبریج ESOL FCE سطح
 • کمبریج ESOL CPE یا کمبریج ESOL CAE گذشت
 • شهر
 • گواهینامه های زبان اروپایی سطح TELC انگلیسی C1
 • UNIcert انگلیسی برای ریاضیدانان سطح C1
 • ملاب 77
 • بررسی گواهی مهارت در زبان انگلیسی (ECPE) پاس
 • تست انگلیسی برای ارتباطات بین المللی (TOEIC) 605
 • بررسی زبان زبان عمومی به زبان انگلیسی در جمهوری چک


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات کارشناسی ارشد با تکمیل تحصیلات متوسطه تأیید شده توسط گواهی پایان تحصیل است. پذیرش در مطالعات پس از لیسانس (برنامه کارشناسی ارشد) نیز با آموزش کامل در هر نوع برنامه تحصیلی صورت میگیرد.

روش تأیید:


چشم انداز فرصت های شغلی

فارغ التحصیل دارای مهارت های برنامه نویسی قوی در حوزه تمرکز داده شده است: برنامه ریزی سیستم برای سیستم عامل های مدرن و فن آوری های مرتبط با سیستم (middleware، ماشین های مجازی)، سیستم های قابل اعتماد برای برخورد با سیستم های ساخت سیستم با قابلیت اطمینان تضمین شده و محاسبات با کارایی بالا برای توسعه نرم افزار در سیستم های موازی و توزیع مدرن. فارغ التحصیل هر دو پایه نظری لازم و مهارت های مورد نیاز برای حل وظایف برنامه نویسی عملی را جذب کرده است. او می تواند از زبان برنامه نویسی مدرن و ابزار استفاده کند. او می تواند با فناوری های سریع حرکت امروز و با استفاده از این فن آوری ها در پروژه های نرم افزاری تیم سازگار شود. او می تواند مشکلات را به صورت جداگانه و منظم حل کند و دانش سیستم عمیق را در ارائه راه حل های خارج از جعبه اعمال کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

High-quality affordable three-year bachelor’s and two-year master’s programs taught in English, at one of the oldest and most highly regarded universities in Europe, in one of the most beautiful citie ... اطلاعات بیشتر

High-quality affordable three-year bachelor’s and two-year master’s programs taught in English, at one of the oldest and most highly regarded universities in Europe, in one of the most beautiful cities in the world, capital of a modern and technologically advanced country. The programs have been offered to Czech students for years with great success. Now they are open to international students, too. اطلاعات محدود