استاد در سیاست

عمومی

30 مکان موجود

شرح برنامه

مطالعه سیاست در بریتانیا معمولا تحت رده از روابط بین الملل / سیاست می افتد. این شبیه به آنچه که ما "علوم سیاسی" پاسخ در شمال امریکا است. این نوع برنامه ها از علاقه به کسانی که به فعالیت اجتماعی و کنجکاو در مورد چگونه و چرا از راه جهان عمل می باشد.

سیاست و IR بسیاری از مناطق مختلف، مانند اتحادیه اروپا، مسائل شمال به جنوب، سیاست امنیتی، مسائل زیست محیطی، سیاست اجتماعی، و غیره در آغوش در مقطع کارشناسی دانش آموزان معمولا به معرفی گسترده به مناطق مختلف در این زمینه خواهد شد. در سطح کارشناسی ارشد دانش آموزان پس از می توانید انتخاب کنید به تخصص در یک یا چند منطقه.

سیاست و سیاست تصمیم گیری همه تأثیر میگذارد. این که آیا آن شکل گیری سیاست برای تخصیص پول برای مدارس و آموزش و پرورش، جلوگیری از آلودگی، بهداشت و درمان خصوصی و یا ملی، تشکیل سیاست خارجی بین المللی، و غیره این ها همه مسائل مربوط در سوال که زندگی روزمره خود را تحت تاثیر قرار می. در این مطالعه از سیاست و IR، دانش آموزان در مورد چگونه به چنین سوالاتی در طول تاریخ توسط کشورهای مختلف به عنوان آنچه که گفت و گو است پاسخ داده شده است، و همچنین به یاد بگیرند. دانش آموزان از طریق چگونه راه حل های مختلف در گذشته رسیده است فکر می کنم، و محل چگونه تاریخی نقش مهمی در تفاوت بازی کرده اند.

بریتانیا یک کشور جذاب که در آن به مطالعه سیاست، با جمعیت دانش آموزان بین المللی بزرگ، و همچنین به عنوان استادان مشهور از سراسر جهان است. با بسیاری از آوردن یک درک متفاوت از جهان بر اساس آنها از کجا آمده، هستند بحث هیجان انگیز به بیش از این موضوعات سیاست و IR به حال وجود دارد. به این ترتیب، دانشجویان مشغول به تحصیل در انگلستان سیاست اند تا نه تنها سیاست، سیاست و روابط بین الملل از انگلستان در معرض، بلکه تکمیل مدارک خود را با یک چشم انداز بسیار جهانی است.

با تحصیل در رشته سیاست، شما قادر خواهید بود برای رفتن به کار در هر دو بخش خصوصی و بخش های دولتی خواهد بود. بسیاری از نوجوانان به کار در سازمان های بین المللی. مشاغل مشترک هستند دیپلماسی، دانشمندان علوم سیاسی، سیاستمدار، بخش دولتی، رسانه ها، سازمان های غیر دولتی، کسب و کار بین المللی، تجارت بین المللی در / منطقه اقتصادی اروپا / سیستم انجمن تجارت آزاد اروپا اتحادیه اروپا، آموزش و پرورش، و خیلی بیشتر.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... اطلاعات بیشتر

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. اطلاعات محدود
ابردین , بلفاست , براون , کانتربری , کاردیف , چستر , Cirencester , کلشستر , ادینبورگ , اپسوم , اکستر , فالموث , فرنهام , گلاسکو , گیلدفورد , هادرزفیلد , لیدز , لستر , لینکلن , لیورپول , لندن , لافبورو , منچستر , نیوکاسل تین , نورویچ , ناتینگهام , آکسفورد , خواندن , روچستر , شفیلد + 29 بیشتر کمتر