استاد در روانشناسی کارآفرینی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

هدف از این برنامه آماده سازی روانشناسان با رضایت بالا برای سازمان های تجاری با دانش روان شناختی عمیق در بازاریابی و مدیریت منابع انسانی می باشد، منطقی در زمینه های اقتصادی و حقوقی توسعه کسب و کار، قادر است مهارت های حرفه ای خود را برای کارآیی یک سازمان تجاری و برای بهبود سلامت شخصی.

نیمی از برنامه شامل روانشناسی کسب و کار و زمینه های مرتبط با آن است. این برنامه روانشناسی رهبری، مدیریت تیم و مدیریت، روانشناسی مدیریت نوآوری، روانشناسی کارآفرینی، روانشناسی پرسنل، روابط عمومی و روانشناسی تبلیغاتی، مذاکرات تجاری، روانشناسی رشد حرفه ای، قانون کار و غیره را فراهم می کند. نیمه دیگر برنامه برای تحقیقات علمی و کار نهایی کارشناسی ارشد، آموزش حرفه ای و کارآموزی. هر ترم شامل حداقل یک موضوع است که به توسعه مهارت های عملی کمک می کند. این تنها برنامه استاد روانشناسی در زبان انگلیسی در لیتوانی و در کشورهای بالتیک است. این برنامه اعتبارات صلاحیت کارشناسی ارشد روانشناسی را که در مقررات اتحادیه روانشناسان اروپا تعریف شده است، فراهم می کند.

تدریس و یادگیری: سخنرانیهای تعاملی، تدریس مشکوک، سخنرانی مهمان، مرور ادبیات، طوفان مغزی، ارتباطات کلامی، دفتر خاطرات، بازی نقش، بحث گروهی (گروه کوچکی)، بحث گروهی (میزگرد)، بحث، تجزیه و تحلیل و حل مسئله، مطالعات موردی، کار پروژه، تهیه پیش نمایش، تحقیق فردی و گروهی، تکالیف فردی و گروهی، بازیابی اطلاعات و تجزیه و تحلیل، فیلم های آموزشی.

امكانات تحرك بين المللي

دانش آموزان تشویق می شوند تا در برنامه تحرک ERASMUS شرکت کنند که امکان تحصیل در یک دانشگاه در خارج از کشور را برای 1 یا 2 ترم و انجام کارآموزی در یک کشور دیگر فراهم می کند.

چشم انداز شغلی

مدارک تحصیلی اجازه می دهد تا به عنوان یک پژوهشگر (دسترسی به مطالعات چرخه سوم)، و همچنین یک روانشناس در کسب و کارهای مختلف، سازمان های غیر دولتی و نهادهای دولتی کار کند. به طور خاص، فارغ التحصیلان می توانند دانش و مهارت های به دست آمده در مدیریت منابع انسانی را اعمال نمایند تا تکنیک های روانشناختی را به دنیای تجارت بسپارند تا کارایی شرکت های خاص را افزایش دهند.

شرایط ورود

متقاضیان باید مدرک لیسانس روانشناسی برای پذیرش در دانشگاه داشته باشند.

مهارت زبان انگلیسی - سطح کمتر از B2 (به دنبال چارچوب کلی مرجع برای زبان تایید شده توسط شورای اروپا). آزمون زبان سطح دبیرستان برای کسانی که دارای گواهینامه IELTS یا TOEFL نیستند، برگزار می شود.

مراحل درخواست و مدارک مورد نیاز

4 مرحله را دنبال کنید:

 1. فرم درخواست آنلاین را در application.mruni.eu پر کنید
 2. آپلود اسناد مورد نیاز
 3. ثبت نام خود را با پرداخت هزینه درخواست
 4. درخواست خود را ارسال کنید

مدارک مورد نیاز:

 1. مدارک تحصیلی
  1. برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی: مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و یا دیپلم تحصیلات عالی با مدارک تحصیلی مدارک معتبر. اسناد باید بصورت رسمی به زبان لیتوانیایی یا انگلیسی ترجمه شوند.
  2. تبصره: مدارک تحصیلی اضافی (مانند نتایج امتحانات دولتی یا آموزش پیش دانشگاهی) ممکن است بر اساس کشور متقاضی کشور باشد.
  3. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد: مدارک تحصیلی و دیپلم مدارک معتبر (یک کاندیدا باید یک مدرک لیسانس دانشگاهی یا یک مدرک تحصیلی معادل آن با حداقل مدت دوره تحصیلی 3 سال داشته باشد). اسناد باید بصورت رسمی به زبان لیتوانیایی یا انگلیسی ترجمه شوند.
 2. سند اثبات نتایج مهارت زبان انگلیسی.
  1. برای دانشجویان تحصیل در رشته کارشناسی: حداقل سطح B1؛ ارزیابی گواهینامه های زبان انگلیسی معادل سطح B1: TOEFL Paper 477-510، TOEFL IBT 53-64، IELTS 4.5-5.0، PTE سطح
  2. برای دانش آموزان مقطع کارشناسی ارشد: حداقل سطح B2، ارزیابی گواهی های مهارت زبان انگلیسی معادل سطح B2: TOEFL 513-547، TOEFL IBT 65-78، IELTS 5.5-6.0.
  3. توجه داشته باشید: در صورتی که شما IELTS یا TOEFL ندارید، امکان آزمون آنلاین سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه وجود دارد. در هنگام پر کردن این گزینه باید این گزینه را انتخاب کنید. هزینه اضافی برای این آزمون وجود ندارد.
 3. کپی پاسپورت
 4. عکس گذرنامه
 5. نامه حمایتی از طرف والدین / حامیان مالی و نامه ای از یک بانک در مورد توانایی های مالی خود (نشان دادن درآمد حاصل از 3 ماه گذشته).
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... اطلاعات بیشتر

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. اطلاعات محدود