استاد در حل اختلافات صلح و بین المللی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

بخشی از راه حل باشید

109688_LEP01131-Edit.jpg

یادگیری ساختمان صلح جهانی و محلی

برنامه کارشناسی ارشد سه جانبه ما، سه ساله، به شما آموزش خواهد داد تا یک تمرین ماهر باشید که بتواند رویکرد نوآورانه برای ایجاد و توسعه جهانی و محلی را ایجاد کند. شما به خوبی برای حرفه های در بخش غیر انتفاعی / غیر دولتی سازمان، و نیز در دیگر زمینه های عمومی، خصوصی و علمی آماده خواهید شد.

از طریق یادگیری مبتنی بر پروژه، کارهای میدانی جهانی و کارآموزی، مهارت های عملی و عملیاتی در حل صلح و حل منازعات و توسعه بین المللی را توسعه خواهید داد. در کلاس های خود، شما با محققان دانشکده بین رشته ای کار خواهید کرد تا درک شرایط اجتماعی، سیاسی، تاریخی و اقتصادی که در آن صلح و درگیری ایجاد شود.

* برنامه های دو درجه ای ممکن است بسته به طول برنامه اضافی طول بکشد.

برنامه های ما

حل مسالمت آمیز صلح بین المللی (IPCR)

IPCR برنامه های دو درجه ای

 • روابط بین الملل و دیپلماسی و IPCR. تحصیل در پاریس ، فرانسه.
 • مشاوره و IPCR. تروما و تمرکز درگیری.
 • بهداشت عمومی و IPCR. دریافت مدرک MPH و MA.

بررسی اجمالی

برنامه در یک نگاه

 • برنامه تمام وقت سه ترم گزینه پاره وقت در دسترس است.
 • گروه برنامه در پاییز آغاز می شود.
 • درجه زمستان زیر را تحویل داد؛ آغاز بهار بهار است.
 • یک هفته تحصیل در خارج از کشور را با همکاری خود صرف کنید.
 • شرایط کارآموزی خود را در ایالات متحده یا خارج از کشور کامل کنید.
 • پروژه متشکل از پروژه انحصاری با احکام شغلی هماهنگ شده است.

گزینه های درجه دو

Arcadia علاوه بر درجه کارشناسی ارشد، گزینه های درجه دو را ارائه می دهد:

 • IPCR / روابط بین الملل و دیپلماسی. برنامه سه ساله که منجر به دو رشته فوق لیسانس هنر می شود. یک و نیم سال در Glenside و یک و نیم سال در دانشکده تحصیلات تکمیلی آمریکا در پاریس، فرانسه.
 • IPCR / مشاوره یک برنامه سه ساله در Glenside که منجر به دو رشته فوق لیسانس هنر می شود. تروما و تمرکز تمرکز؛ برنامه مشاوره معتبر
 • IPCR / بهداشت عمومی. یک برنامه سه ساله در Glenside که منجر به رشته کارشناسی ارشد بهداشت عمومی و کارشناسی ارشد هنر می شود.

109687_IPCRInternship.jpg

امکانات

ساختار تجربه خود را برای اهداف شغلی خود در نظر بگیرید

برنامه IPCR منحصر به فرد دانش آموزان را با هر دو پایه محکم در تقاطع صلح و حل و فصل اختلافات و توسعه بین المللی فراهم می کند. این برنامه فرصت هایی را فراهم می آورد تا تئوری را به کاربرد عملی با استفاده از یادگیری مبتنی بر پروژه، کارآموزی و تجارب زمینه بسط دهد.

گزینه های تمام وقت یا پاره وقت

شما در یک دوره کارشناسی ارشد سه ساله (تمام وقت) یا شش دوره (پاره وقت) ثبت نام خواهید کرد که شامل تجارب کاربردی، حرفه ای و تجربیات عملی بین المللی است. این برنامه مبتنی بر همگرایی است - شما با هم در پاییز شروع می کنید و اگر شما تمام وقت حضور داشته باشید، درجه خود را در ماه دسامبر کامل کنید.

دوره های پایه

در دوره های پایه ما، شما در بحث های عمیق در مورد نظریه های جنگ، درگیری و صلح در دوره های کوچک و صمیمی با همتای خود مشغول به کار هستید. در طول برنامه شما، دوره های مورد نیاز را در:

 • نظریه های صلح و حل منازعات.
 • تمرینات تحول درگیری، از جمله میانجیگری، مذاکره و تسهیل.
 • ارزیابی تقابل
 • یک مورد در حین برخورد، شامل یک سفر تحقیقاتی در حوزه یارانه ای، یارانه
 • دوره پروژه Capstone که در آن شما یک پروژه عملی و کاربردی را که شما را برای حرفه ای در این زمینه آماده می کند، خواهید آموخت.

انتخاب انتخابی

علاوه بر دوره های مبتنی بر کوهورت، شما در تمام برنامه های خود انتخاب کنید. انتخاب کنندگان شما را قادر می سازد تا اهداف شغلی فردی خود را دنبال کنید که با کارآموزی، دوره های تحصیلی و پروژه های سنگین خود ترکیب می شود تا یک بسته جامع از تجربیات، مهارت ها و دانش هایی که شما را برای موفقیت حرفه ای در زمینه ایجاد صلح

کارآموزی مورد نیاز

با کمک مشاوران متخصص، تمرینکنندگان، دانشآموزان و فارغ التحصیلان، شما کارآموزی خود را انتخاب می کنید. این در ایالات متحده و یا در خارج از کشور، در تابستان و یا در دوره پایانی نهایی همراه با پروژه Capstone انجام می شود. کارآموزی فرصت خوبی برای توسعه مهارت های حرفه ای، شبکه ها و فرصت های شغلی شما است. یک کارآموزی در خارج از کشور نیز به سمت الزامات تجارب جهانی نیاز دارد.

پروژه کپسول: جمع کردن آن همه

تمام دانشآموزان در طول ترم آخر این برنامه یک پروژه Capstone را اجرا می کنند. پروژه Capstone به شما این امکان را می دهد که تئوری و کارهای خود را با تجارب و تجربیات خود در پروژه حرفه ای ترکیب کنید.

109689_LEP08935.jpg

تجارب دانشجویی

دنیای کلاس درس ما است و تجارب زمینه جهانی، پایه ای از برنامه IPCR است، دانش آموزان را با فرصت های عملی بی نظیر، مهارت های حرفه ای و مهارت یادگیری تجربی، و ایجاد یک شبکه و جامعه از همکاران فراهم می کند. فارغ التحصیلان، دانش آموزان IPCR نه تنها به خوبی آموزش دیده و تحصیل کرده اند، بلکه در حال حاضر در جهان به طور فعال صلح را به عنوان مدافعان، فعالان، کارآفرینان اجتماعی و مدیران سازمان های غیر دولتی ایجاد می کنند.

تجارب میدانی و کارآموزی

شما از طریق دوره های کارآموزی، یادگیری مبتنی بر پروژه و انجام کارهای میدانی جهانی از طریق دوره های مطالعات میدانی جهانی، یک تجربه واقعی "دنیای واقعی" را تجربه خواهید کرد. در IPCR، ما معتقدیم ضروری است که شهروندان جهانی زندگی و مشارکت در مبادلات بین فرهنگی معنی دار را برای صلحجویان موثر داشته باشند.

یادگیری مبتنی بر پروژه

دانشمندان ما نیز پزشکان هستند که تحقیقات خود را با برنامه های دنیای واقعی متصل می کنند. دوره های ما نشان می دهد که از طریق ترکیب یادگیری مبتنی بر پروژه. در بسیاری از دوره ها ، شما به طور مستقل و در گروه های کوچک برای تهیه راه حل های عملی برای مشکلات در دنیای واقعی کار خواهید کرد.

آوردن همه اینها با هم

تمام دانشآموزان در طول ترم آخر این برنامه یک پروژه پایان نامه و پروژه Capstone را اجرا می کنند. پروژه Capstone به شما این امکان را می دهد که تئوری و کارهای خود را با تجارب و تجربیات خود در پروژه حرفه ای ترکیب کنید. این پروژه معمولا به صورت تجزیه و تحلیل سیاست، ارزیابی سهامداران و یا یک برنامه برنامه صورت می گیرد، گرچه پروژه ای که به طور جداگانه طراحی شده است که نشان دهنده اهداف حرفه ای خاص شما می باشد. دانش آموزان Capstone در یک کلاس سمینار هفتگی ملاقات می کنند که در آن اعضای هیات علمی بازخورد و پشتیبانی می کنند.

نمونه پروژه Capstone

 • سوال کردی در ترکیه: ارزیابی مناقشات
 • تروریسم در آفریقا: تجزیه و تحلیل مشارکتکنندگان در شورشیان بوکوحرام در نیجریه
 • رهبری سیاست پناهندگان آلمان در اتحادیه اروپا
 • ترویج قطعنامه صلح آمیز برای جنگ یمن
 • آموزش سرآشپز آموزش مدرسان: پیشنهاد برنامه
 • بازنگری آژانس: کمک های اولیه روانشناسی داخلی و بین المللی
 • خصوصی به عموم: یک کارگاه آموزشی برای درک شکاف های جنسیتی در جامعه ما

شغل

شغل حل اختلافات

مدرک کارشناسی ارشد صلح بین المللی در حل اختلافات شما را برای مشاغل در بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی رقابت می کند. با توجه به وزارت کار ایالات متحده، اشتغال مربوط به حل و فصل صلح و حل و فصل در حال رشد است، و کسانی که با درجه IPCR نیز مناسب برای حرفه های در آموزش و پرورش، کسب و کار، دولت، توسعه، و یا بهداشت و درمان است.

کارفرمایان فارغ التحصیل

بیش از نیمی از فارغ التحصیلان ما در سازمان های غیردولتی مشغول به کار هستند، در حالی که دیگران در زمینه امور دولتی، امور مرتبط با تحصیل و یا بخش خصوصی فعالیت می کنند. هیات علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان IPCR با هم کار می کنند تا به شما در موفقیت حرفه ای و حرفه ای کمک کنند.

شرایط پذیرش

این یک برنامه سه جانبه تمام وقت یا شش دوره نیمه وقت است.

دانشگاه آرکادیا برنامه های کاربردی این برنامه را از فارغ التحصیلان کالج تمام رشته های اصلی، به ویژه کسانی که برتری تحصیلی و تعهد صلح بین المللی و حل و فصل اختلاف و توسعه را نشان می دهد، در نظر می گیرد. تجارب و دستاوردهای مربوطه، داخلی یا بین المللی نیز مطلوب است. این برنامه از متقاضیان زیر درخواست می کند:

 1. یک برنامه فارغ التحصیل، از جمله اظهارات شخصی، که به صورت آنلاین در www.arcadia.edu/gradapp تکمیل می شود.
 2. مدرک لیسانس از موسسه معتبر با GPA توصیه شده از 3.0 یا بهتر و ترجیحا یکی از بزرگ در مطالعات صلح، علوم سیاسی، تاریخ، اقتصاد، مردم شناسی، جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه، مذهب و یا دیگر رشته های هنر لیبرال.
 3. یک رونوشت رسمی از هر دانشکده، دانشگاه و یا مدرسه حرفه ای حضور داشت. اعتبارات انتقال شامل در رونوشت باید شامل نمرات بدست آمده باشد؛ اگر نه، باید یک رسمی از مدرسه اصلی ارسال شود. رونوشت ها باید از مدارس صادر شده در یک پاکت مهر و موم شده ارسال شوند و امضا و مهر و موم مناسب را به عنوان رسمی در نظر بگیرند.
 4. سه نامه از افرادی که می توانند شرایط تحصیلی متقاضی را برای تحصیل در رشته تحصیلی قضاوت کنند. حداقل دو نامه توصیه باید از دانشگاهیان باشد
 5. مصاحبه با برنامه IPCR فقط با دعوت نامه.
 6. متقاضیان بین المللی باید از اطلاعات www.arcadia.edu/international برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شرایط پذیرش و رویه های درخواست بازدید کنند. نتایج رسمی TOEFL یا IELTS برای همه دانش آموزانی که زبان انگلیسی آنها زبان دوم است، به جز برای زبان مادری زبان انگلیسی که دارای مدرک یا دیپلم از موسسات پس از دوره متوسطه در کشورهای انگلیسی زبان (مانند ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند). ارزیابی دوره ای از تمام رونوشت های توسط یک سرویس ارزیابی مستقل در ایالات متحده نیز مورد نیاز است.
 7. کاندیداهای دو درجه ای باید در هر یک از برنامه ها پذیرفته شوند تا درجه دو را دنبال کنند.

GRE برای پذیرش لازم نیست. در موارد استثنایی، پس از بررسی سوابق تحصیلی متقاضی و تجربه غیرآموزشی، مدیر ممکن است یک یا چند پیش شرط را رد کند.

مهلت درخواست

در حال حاضر برنامه های کاربردی را به صورت غیرمستقیم پذیرش می کند.

مهلت سپرده

اگر پیشنهاد پذیرش پذیرفته شود، یک سپرده 500 دلاری باید با پاسخ پذیرش همراه باشد. این سپرده برای اولین دوره تحصیل تدریس اعمال می شود و غیر قابل جبران است. تاریخ مهلت مشخص سپرده خواهد شد در نامه پذیرش ذکر شده است.

پذیرش معوق

یک دانشجو که به برنامه رسیده است که می خواهد مجوز را برای یک سال به تعویق بیاندازد، باید درخواست خود را برای نوشتن به مدیر برنامه IPCR ارسال کند. بازپرداخت ها به وسیله این برنامه به صورت فردی اعطا می شود. پس از تأخیر، دانش آموز باید سپرده لازم را برای رزرو صندلی خود در کلاس ارائه دهد. این سپرده خواهد شد به نسبت آموزش و پرورش اعتبار. یک دانش آموز که به تعویق افتاده است، باید درک کند که او در زمان تحصیل در رشته برنامه تحصیلی، در معرض آن قرار می گیرد.

110140_IPCR1.jpeg

هزینه ها

قطعنامه بین المللی صلح و درگیری (IPCR): همگروه آهنگ تمام وقت-پاییز 2018 سال 2018-19 30،170 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
قطعنامه بین المللی صلح و درگیری (IPCR): همگروه آهنگ تمام وقت-پاییز 2017 سال 2018-19 29،580 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
قطعنامه بین المللی صلح و درگیری (IPCR): همگروه آهنگ تمام وقت-پاییز 2016 پاییز 2017 14،500 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 55 دلار هزینه پارکینگ ترم.
IPCR: آهنگ نیمه وقت به ازای هر اعتبار 1260 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
ورود به گروه کوهنوردی IPCR / MPH Dual Degree-Fall 2018 در هر ترم 10،322 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
وارد شدن به گروه IPCR / MPH Dual Degree-Fall 2017 در هر ترم 10،120 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
IPCR / MPH Dual Degree-Fall 2016 ورود به گروه در هر ترم 9،917 دلار 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.
مدرک دوگانه IPCR / MAC به ازای هر اعتبار 1260 دلار / اعتبار برای دوره های IPCR گرفته شده و 750 دلار / اعتبار برای دوره های مشاوره در نظر گرفته شده 50 دلار / هزینه ثبت نام ترم + 50 دلار / هزینه فناوری ترم + 100 دلار هزینه پارکینگ سالانه.

هزینه های اضافی

 • کتاب و لوازم (برآورد شده): 1000 دلار
 • اتاق و تخته: خارج از محوطه دانشگاه

پس از ثبت نام در برنامه های خود، تمام دانش آموزان باید مدارک پزشکی را ارائه دهند و همچنین اطلاعات مربوط به سلامت و تاریخ پزشکی خود را ارائه دهند. در صورت لزوم، بیمه درمانی را می توان از طریق دانشگاه خریداری کرد. اطلاعات و برنامه های کاربردی در دفتر خدمات بهداشتی دانشجویی موجود است.

کمک مالی و بورس تحصیلی

بورس تحصیلی: پس از بررسی برای پذیرش، دانش آموزان به طور خودکار توسط بخش آکادمیک برای تعداد محدودی از بورس تحصیلی شایسته بخشی بررسی خواهند شد. تعداد محدود تحصیلات تکمیلی نیز بر اساس شایستگی تا 10 ساعت در هفته اختصاص می یابد.

کیف پول سفر: کیف پول سفر 2500 دلار برای هر دانش آموز تمام وقت دانشجویان IPCR برای استفاده از تجربیات خاص بین المللی یا کارآموزی جهانی که توسط مدیر IPCR تایید شده است، کنار گذاشته می شود.

کمک های مالی برای کمک به دانش آموزان واجد شرایط در پوشش هزینه های تحصیل و هزینه های مربوطه و نیز هزینه های زندگی در دسترس است. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند تقاضای دریافت 20500 دلار در سال را از طریق وام فدرال مستقیم استافورد بابت بهره ثابت دریافت کنند. علاوه بر وام Stafford، دانش آموزان می توانند وام گرفته و یا یک فارغ التحصیلی فدرال PLUS وام یا یک وام خصوصی جایگزین برای پوشش هزینه های باقیمانده. کمک های تحصیلی فارغ التحصیل نیز ممکن است در دسترس کسانی باشد که واجد شرایط هستند. اطلاعات بیشتر.

سیاست ها و رویه های علمی

انتظار می رود که دانشجوی پذیرفته شده در برنامه حل مسالمت آمیز صلح بین المللی بر اساس مقرراتی که توسط دانشگاه آرکادیا مطرح شده است، تکیه کند.

دانشگاه حق دارد هر زمانی را برای تحصیلات نامطلوب تحصیلی یا برای رفتارهای مضر به دانشگاه و یا رفاه دیگر دانشجویان در اختیار دانش آموز قرار دهد.

برای اینکه دانش آموزان در وضعیت تحصیلی خوب باقی بمانند، باید در طول سال اول برنامه متوسط حداقل امتیاز تجمعی را در سطح 3.0 حفظ کنند. میانگین امتياز تجمعی درجه 3.0 برای واجد شرایط بودن برای شرکت در سال دوم برنامه لازم است. درجه زیر "C" ممکن است به درجه ای اعمال نشود. اگر یک نمره زیر "C" دریافت می شود، دانش آموز باید تقاضا کند تا این دوره را دوباره برگرداند.

109691_LEP01144.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our academic programs feature dynamic, hands-on courses of study. In pursuing their chosen areas of expertise students build wide and deep bases of knowledge, explore the globe, make interdisciplinary ... اطلاعات بیشتر

Our academic programs feature dynamic, hands-on courses of study. In pursuing their chosen areas of expertise students build wide and deep bases of knowledge, explore the globe, make interdisciplinary connections, and develop advanced critical thinking, research, and writing skills. اطلاعات محدود