استاد در جامعه شناسی - میانجیگری میان فرهنگی

عمومی

شرح برنامه

برنامهی میانجیگری بین فرهنگی جامعهشناسی، فرصتی منحصر به فرد برای پاسخگویی به سوالات بزرگ در مورد تغییرات اجتماعی که هر روز در اطراف شما اتفاق میافتد (به مهاجرت، جنبشهای اجتماعی، تحولات فرهنگی و بسیاری دیگر) فکر کنید. دلایل این تغییرات چیست؟ پیامدهای آنها برای فرد و برای کل جامعه چیست؟

ما تاکید زیادی بر موضوع میانجیگری میان فرهنگی داریم که به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه فرهنگ (در انواع مختلف آن) تغییر اجتماعی را آشکار می کند و چگونه می توان آن را با استفاده از دانش در مورد نحوه ایجاد گروه های اجتماعی، نحوه ارتباط آنها، چه نوع عوامل داخلی و خارجی بر نحوه عملکرد جامعه تأثیر می گذارند. MA در جامعه شناسی برنامه میانجیگری میانجیگری فرصتی است برای مطالعه در یک محیط فرهنگی باز و فکری و تحریک پذیر با هدایت دانشمندان و متخصصان در طیف وسیعی از زمینه های تحقیق و عمل اجتماعی ارتباطات بین فرهنگی. برنامه کارشناسی در جامعه شناسی، تخصص "میانجیگری میان فرهنگی" توسط موسسه جامعه شناسی در University of Wroclaw . موسسه جامعه شناسی در سال 1988 تاسیس شد. این مرکز قدیمی ترین مرکز تحقیقاتی و آموزشی در وروشوف است که برنامه های BA و MA را در جامعه شناسی مبتنی بر پرسنل مجرب ارائه می دهد. موسسه جامعه شناسی 52 معلم دانشگاهی را شامل می شود، از جمله 40 استادیار و 12 استاد و اساتید دانشکده. این موسسه با تعدادی از شرکای علمی ملی و بین المللی همکاری می کند.

این برنامه شامل 905 ساعت آموزش (121 ECTS) می باشد. تمرکز ویژه برنامه "میانجیگری میانجیگری" در سطح محلی، منطقه ای (اروپای مرکزی و شرقی) و ابعاد جهانی فرهنگ و چند فرهنگی است.

فارغ التحصیلان برنامه میانجیگری میان فرهنگی، دانش، مهارت ها و شایستگی هایی را که می توانند در کار حرفه ای خود در زمینه ارتباطات بین فرهنگی (در سطح محلی و شرکتی)، قطعنامه های درگیری و اقدامات با هدف ادغام اجتماعی و عملی ( کمی و کیفی) تحقیق اجتماعی بر روی مشکلات چند فرهنگی، مهاجرت و تغییرات اجتماعی در سطح جهانی و در اروپای مرکزی و شرقی رخ می دهد. این برنامه آنها را برای کار به عنوان کارشناسان دولت و ادارات محلی، سازمان های غیردولتی و شرکت های بخش خصوصی آماده می کند تا مهارت های قابل انتقال خود را در زمینه های چند فرهنگی، مدیریت تنوع و حل اختلافات فرهنگی ارائه دهند.


شرایط پذیرش

  • نسخه های تاییدیه دیپلم لیسانس شما،
  • نسخه های تایید شده از سوابق تحصیلی شما،
  • نسخه های گواهی شده از مهارت زبان انگلیسی (سطح B2)،
  • یک عکس گذرنامه دیجیتال
  • یک کپی پاسپورت
  • یک گواهی پزشکی
  • تأیید هزینه ثبت نام پرداخت در حساب دانشگاه

آخرین به روز رسانی ژانویه 2019

درباره این دانشگاه

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... اطلاعات بیشتر

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. اطلاعات محدود