استاد در جامعه شناسی - میانجیگری میان فرهنگی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامهی میانجیگری بین فرهنگی جامعهشناسی، فرصتی منحصر به فرد برای پاسخگویی به سوالات بزرگ در مورد تغییرات اجتماعی که هر روز در اطراف شما اتفاق میافتد (به مهاجرت، جنبشهای اجتماعی، تحولات فرهنگی و بسیاری دیگر) فکر کنید. دلایل این تغییرات چیست؟ پیامدهای آنها برای فرد و برای کل جامعه چیست؟

ما تاکید زیادی بر موضوع میانجیگری میان فرهنگی داریم که به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه فرهنگ (در انواع مختلف آن) تغییر اجتماعی را آشکار می کند و چگونه می توان آن را با استفاده از دانش در مورد نحوه ایجاد گروه های اجتماعی، نحوه ارتباط آنها، چه نوع عوامل داخلی و خارجی بر نحوه عملکرد جامعه تأثیر می گذارند. MA در جامعه شناسی برنامه میانجیگری میانجیگری فرصتی است برای مطالعه در یک محیط فرهنگی باز و فکری و تحریک پذیر با هدایت دانشمندان و متخصصان در طیف وسیعی از زمینه های تحقیق و عمل اجتماعی ارتباطات بین فرهنگی. برنامه کارشناسی در جامعه شناسی، تخصص "میانجیگری میان فرهنگی" توسط موسسه جامعه شناسی در University of Wroclaw . موسسه جامعه شناسی در سال 1988 تاسیس شد. این مرکز قدیمی ترین مرکز تحقیقاتی و آموزشی در وروشوف است که برنامه های BA و MA را در جامعه شناسی مبتنی بر پرسنل مجرب ارائه می دهد. موسسه جامعه شناسی 52 معلم دانشگاهی را شامل می شود، از جمله 40 استادیار و 12 استاد و اساتید دانشکده. این موسسه با تعدادی از شرکای علمی ملی و بین المللی همکاری می کند.

این برنامه شامل 905 ساعت آموزش (121 ECTS) می باشد. تمرکز ویژه برنامه "میانجیگری میانجیگری" در سطح محلی، منطقه ای (اروپای مرکزی و شرقی) و ابعاد جهانی فرهنگ و چند فرهنگی است.

دانش آموختگان برنامه میانجیگری بین فرهنگی ، دانش ، مهارت و مهارتهایی را که می توانند در کار حرفه ای خود در زمینه های ارتباطات بین فرهنگی (در سطح محلی و شرکتها) ، حل و فصل تعارض و اقدامات با هدف ادغام اجتماعی و همچنین عملی به دست آورند. (کمی و کیفی) تحقیقات اجتماعی در مورد مشکلات چند فرهنگی ، مهاجرت و تحولات اجتماعی که در سطح جهان و در اروپای مرکزی و شرقی رخ می دهد. این برنامه آنها را آماده می کند تا به عنوان متخصص در امور دولتی و محلی ، سازمان های غیردولتی و شرکت های بخش خصوصی به آنها مهارت های قابل انتقال در زمینه های چند فرهنگی ، مدیریت تنوع و حل اختلافات فرهنگی را ارائه دهند.

شرایط پذیرش

  • نسخه های معتبر دیپلم کارشناسی خود را
  • کپی های معتبر از سوابق دانشگاهی خود را
  • نسخه های معتبر از مهارت انگلیسی شما (سطح B2)
  • عکس گذرنامه دیجیتال
  • کپی گذرنامه
  • یک گواهی پزشکی
  • تأیید هزینه ثبت نام پرداخت در حساب دانشگاه

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... اطلاعات بیشتر

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. اطلاعات محدود