دوره

توسعه و طراحی بازی های امروزی طراحی شده است تا مهارت های برنامه نویسی کامپیوتری دانش آموزان را برای فراهم آوردن دانش و مهارت برای توسعه بازی های ویدئویی معاصر، با استفاده از انواع ابزار و سیستم عامل های پیشرفته، مانند واقعیت مجازی، طراحی کند.

زمینه صنعت، جنبه مهمی از این برنامه است، و دانشجویان همچنین موضوعات مربوط به طراحی بازی را بررسی می کنند که برای کارهای صنعتی و ایجاد بازی مستقل و همچنین تکنیک های تحقیقاتی مناسب برای تحصیلات تکمیلی بیشتر است. این حمایت توسط تجربه صنعت از کارکنان ما، که بسیاری از آنها یا در صنعت بازی ها مشغول به کار هستند، و یا ارتباطات فعلی فعال با صنعت است.

این دوره توسط کارکنانی که در بازی ها تخصص دارند یا با تجربه صنعت یا از زمینه های تحقیقاتی خود در زمینه های مربوطه مطلع می شوند. این بیشتر توسط شبکه تحقیقاتی بازی لینکلن پشتیبانی می شود که کارکنان را با علاقه به بازی در سراسر دانشگاه و فراتر از آن متصل می کند، که منبع غنی ورودی و دیدگاه ها را فراهم می کند.

سخنرانان مهمان از صنعت، هر دو از بازی های شرکت ها و دیگر زمینه های مرتبط، به ماژول تحقیق مرزهای بازی کمک خواهد کرد. این طراحی شده است تا به دانش آموزان کمک کند تا چشم اندازهای صنعت را توسعه دهند و بهتر آنها را برای اشتغال یا تحصیل بیشتر آماده سازند.

چگونه مطالعه میکنید

دانش آموزان در این دوره فرصتی برای مطالعه طیفی از ماژول های اصلی را پوشش می دهند که شامل برنامه های پیشرفته، واقعیت مجازی و افزوده برای بازی، مرزهای تحقیق بازی، نمونه سازی و ارزیابی برای بازی ها، گرافیک پیشرفته و روش های بازی و روش های بازی است. همچنین امکان انتخاب تعدادی از ماژول های اختیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد تا در یک منطقه خاص تخصص داشته باشید.

دانش آموزان همچنین یک روش تحقیق روش های تحقیقاتی را برای پوشش مهارت های اساسی و دانش پس زمینه ای که دانش آموزان نیاز به تحقیق در این زمینه دارند، انجام می دهند. سپس دانش آموزان فرصت دارند پروژه تحقیقاتی قابل توجهی را با تمرکز بر یک منطقه از علاقه شخصی و حرفه ای خاص، از طریق توسعه پایان نامه و اجرای نرم افزار اساسی انجام دهند.

ساعت تماس و مطالعه مستقل

مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل سهم قابل توجهی از تحصیلات مستقل است، مطالعه مواد مندرج در سخنرانی ها و سمینارها. به عنوان یک راهنمای کلی، برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که دانش آموزان حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با رهبر برنامه تماس بگیرید.

چگونه ارزیابی می شود

این برنامه ممکن است از طریق ابزارهای مختلف، از جمله آزمایشات در کلاس، دوره های کار، پروژه ها و امتحانات ارزیابی شود.

پروژه تحقیق نهایی این فرصت را برای تخصص و تکمیل یک قطعه کار پیچیدگی قابل توجهی فراهم می کند.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

درجه اول یا دوم درجه را در یک رشته شامل یک عنصر مهم از برنامه نویسی کامپیوتر، مانند کامپیوتر علم، مهندسی، و یا دیگر موضوعات علم و فن آوری است.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 52 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی می 1, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
تمام وقت
Price
16,000 GBP
دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 7،400 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2020