استاد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

درجه کارشناسی ارشد علوم ویک جنگل در تجارت آنالیز (MSBA) توسط دانشکده ما با ورودی شرکای شرکت ما طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که ما متخصصان آماده عملکرد را ارائه می دهیم که بازار خواستار آن است. ما حل کننده های مشکلی را توسعه می دهیم که می توانند داده ها را از بینش تا تأثیر بگیرند ، و می توانند از روز اول ارزش هر سازمان را اضافه کنند.

کارشناسی ارشد در برنامه های تجزیه و تحلیل کسب و کار دانش آموزان ما را با:

 • قابلیت - برای تعریف مشکلات تجاری که با استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برطرف می شود
 • دانش - برای تعیین روش های مناسب مورد نیاز برای رفع چالش های فعلی کسب و کار
 • اعتماد به نفس - برای استفاده مؤثر از نتیجه گیری های تحلیل های آنها برای شکل گیری تصمیمات مهم تجاری
تمرکز خود را بر روی پروژه های یادگیری تجربی با شرکای شرکت های ما و استفاده از داده های خرده فروشی واقعی از مرکز بی نظیر مشارکتهای شرکتی نوآوری ما بگذرانید.
جفری کم ، معاون دانشیار تجزیه و تحلیل تجارت و صندلی ریاست جمهوری اینار از تجزیه و تحلیل تجارت
وی گفت: "برنامه MSBA Wake Forest به بازار متصل شده است ، جایی که فرصت هایی در زمینه تجزیه و تحلیل تجارت منفجر شده است. از طریق برنامه های دانشگاهی و آنلاین ما ، مهارت های فنی لازم ، مهارت های شغلی و یادگیری تجربی را برای تجهیز دانش آموزان به مهارت های لازم برای سوء استفاده از تجزیه و تحلیل ها به عمل فراهم می کنیم. "

برنامه در پردیس

 • مکان: Winston-Salem، NC
 • مدت زمان: 10 ماه
 • واجد شرایط بودن: فارغ التحصیلان دانشگاهی اخیر با تجربه کار محدود یا بدون کار تمام وقت ، بعد از تحصیلات تکمیلی
 • مزیت: کار خود را در نقش محور تحلیلی شروع کنید

برنامه آنلاین

 • محل سکونت: کلاس درس آنلاین
 • مدت زمان: 2 سال
 • صلاحیت: متخصصان شاغل با بیش از دو سال سابقه کار تمام وقت و کارشناسی ارشد
 • مزیت: مجموعه مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشیده و در حالی که هنوز تمام وقت کار می کنید ، در رهبری حرکت کنید

نکات مهم برنامه

دانشکده تجارت ویک جنگل برنامه MSBA را با ورود شرکای شرکتهای ما برای پاسخگویی به نیازهای صنعت آنها طراحی کرده است. بازخورد آنها واضح است - ما به تحلیلگران آماده عملکرد نیاز داریم که دانش تجاری و مهارت های ارتباطی استثنایی را نشان می دهند.

فارغ التحصیلان برنامه Wake Forest MSBA به مهارتهای قابل فروش با ارزش توسط کارفرمایان برتر مجهز خواهند شد:

 • امکان شناسایی و تعریف مشکلات تجاری که با استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برطرف می شود
 • دانش برای تعیین روش تحلیلی مناسب برای رفع چالش های فعلی کسب و کار
 • تخصص برای انجام درست تحلیل های ارزشمند با درک کاملی از روش و فرضیات
 • اعتماد به نفس و توانایی در برقراری ارتباط موثر نتایج آنالیزها به کلیه ذینفعان

شایستگی

برای واجد شرایط بودن در برنامه MSBA ، شما باید مدرک لیسانس را از یک موسسه معتبر بگیرید. موفقیت آمیز دروس دروس حساب و آمار ضروری است. برنامه ما برای فارغ التحصیلان دانشکده اخیر با تجربه کار محدود یا بدون کار تمام وقت ، پس از فارغ التحصیلی طراحی شده است.

STEM / OPT مجوز

برنامه Wake Forest MSBA دارای مجوزهای STEM و OPT است که فرصت های شغلی پیشرفته ای را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. گواهینامه های STEM و OPT به دانشجویان امکان می دهد تا در مدت کار با شرکت ها برای گرفتن ویزای کار به مدت سه سال در ایالات متحده کار کنند. آموزش عملی اختیاری (OPT) دوره ای است که طی آن ، دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای ویزای F-1 که بیش از نه ماه دوره قبولی خود را گذرانده و یا دوره های خود را دنبال کرده اند ، مجاز به کار برای یک سال در آمریکا در ویزای دانشجویی با هدف از دستیابی به آموزش عملی برای تکمیل آموزش آنها. مجوز STEM اجازه می دهد تا 24 ماه تمدید OPT پس از اتمام ، و در دسترس فارغ التحصیلان برنامه Wake Forest MSBA است.

دانشجویان بین المللی همیشه این گزینه را دارند که از آموزش های خود برای دنبال کردن فرصت های شغلی در کشورهای خود استفاده کنند ، یا شرکت های آمریکایی را پیدا کنند که به دنبال پر کردن پست های خارج از کشور با فارغ التحصیلان MSBA هستند. آمادگی بازار Wake Forest

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1834, Wake Forest is a private, coeducational collegiate university based in Winston-Salem, North Carolina. One of the leading institutions of its kind, Wake Forest blends the intimacy of a ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1834, Wake Forest is a private, coeducational collegiate university based in Winston-Salem, North Carolina. One of the leading institutions of its kind, Wake Forest blends the intimacy of a liberal arts college with the academic vitality of a research university. At the heart of Wake Forest is the teacher-scholar ideal. Professors are committed to personalized teaching and to their students’ individual development. Guided by our motto Pro Humanitate (For Humanity), Wake Forest is dedicated to an ethically informed education in a climate that values personal growth, community interaction and individual honor. اطلاعات محدود
وینستون سالم , شارلوت + 1 بیشتر کمتر