استاد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

یک ذهنیت داده محور ایجاد کنید

آینده تجارت را تغییر شکل دهید و در تسلط بر با ارزش ترین منبع عصر دیجیتال: داده ها ، به یک متخصص تبدیل شوید. استاد در تجزیه و تحلیل کسب و کار بستر مناسبی است که به شما کمک می کند سازمان خود را از طریق مهارت های تجزیه و تحلیل داده تبدیل کنید که به شما یک مزیت رقابتی در فضای جدید کسب و کار می دهد.

قالب بندی نیمه وقت
مدت زمان 2 سال
محل مونتری
مصرف برنامه آوریل و سپتامبر
زبان اسپانیایی

برنامه ای برای اندیشمندان بزرگنما

عملکرد سازمان خود را متحول کنید ، الگوها را بیابید و پروژه های تجزیه و تحلیل داده ها را از طریق تعادل مطلوب بین مهارت های فنی و زیرکی کسب و کار مستقر کنید. کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت برای افزایش رشد ذهن ذهن جستجوگری که تلاش می کنند از یک دیدگاه جامع و یک ذهنیت مخل ، زمینه را برای انقلاب تحلیلی ایجاد کنند ، تقویت می شود.

آینده خود را با متخصصان برجسته دوباره تعریف کنید

به لطف اتحاد قدرتمند با دانشکده مهندسی در Tecnológico de Monterrey ، یکی از مشهورترین دانشکده های مهندسی در مکزیک ، مهارت های جدید و دانش فنی خود را تیز کنید ، ضمن تقویت شایستگی های تجاری که با تسلط فنی شما با راهنمایی های EGADE Business School دانشکده.

دانش درجه یک کسب کنید

از یک برنامه درسی تخصصی پیروی کنید که علاوه بر تسلط بر SQL ، Python و R ، شما را در بالای بازی در زمینه تجزیه و تحلیل داده های اعمال شده در کسب و کار با صلاحیت های کلیدی مانند داده کاوی ، تجسم ، پیش بینی و تشخیص قرار دهد.

دوره ها و پروژه ها را با دانشجویان EGADE MBA ، کارشناسی ارشد امور مالی و فارغ التحصیل استراتژی دیجیتال با دانشجویان به اشتراک بگذارید ، که به شما کمک می کند تنوع بیشتری در شبکه خود ایجاد کنید.

تخصص خود را در دنیای دیجیتال اصلاح کنید

با استفاده از سیستم عامل های مختلف و ابزارهای دیجیتالی که به شما یک م actionلفه عملی برای دانش جدید خود می دهد ، تجربه یادگیری خود را فراتر از دوره های سنتی در محل قرار دهید.

این برنامه به این منظور طراحی شده است که شما می توانید به طور مداوم آنچه را از طریق جلساتی مانند آزمایشگاه های Big Data ، تجزیه و تحلیل تجارت ، یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا و رایانش ابری و همچنین فرصتی برای استقرار یک پروژه جامع در برنامه خود ، فرا گرفته اید ، استفاده کنید. شرکت.

با گرفتن گواهینامه های صادره از موسسات برجسته در بخش دیجیتال ، تخصص خود را بالا ببرید و مهارت های جدید خود را به عنوان یک متخصص تجارت در علم داده تقویت کنید.

در مورد شرایط پذیرش بیشتر بدانید

پذیرش در این برنامه بسیار رقابتی است. کمیته پذیرش هر برنامه را با دقت بررسی می کند ، هر جنبه کمی و کیفی از سابقه حرفه ای و دانشگاهی متقاضی را بررسی می کند و پتانسیل موفقیت علمی و رشد شغلی را ارزیابی می کند. ما به دنبال نامزدهای برجسته ای هستیم که توانایی ایجاد مهارت و ذهنیت برای هدایت مشاغل را با در نظر گرفتن نوآوری در استراتژی خود دارند.

شرایط پذیرش

تجربه حرفه ای لازم نیست (به طور متوسط 6 سال)
رده سنی 22 - 53
تحصیلات فارغ التحصیلان دانشگاه
حداقل / میانگین نمرات آزمون 550/600 PAEP (یا معادل ارزیابی GMAT / GRE / ارزیابی اجرایی)
زبان آزمون مهارت انگلیسی (TOEFL ، IBT یا معادل آن)
الزامات اضافی
  • فرم درخواست
  • نمره آزمون پذیرش (PAEP یا معادل آن)
  • دو نامه توصیه نامه حرفه ای
  • CV به روز شد
  • اسناد رسمی
  • گواهی زبان انگلیسی (TOEFL یا معادل آن)
  • بیانیه ای از هدف
  • مصاحبه با مدیر برنامه یا عضو هیئت علمی
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... اطلاعات بیشتر

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. اطلاعات محدود
مکزیکوسیتی , مونتری , گوادالاجارا , سانتیاگو دو کوئراتارو , لیما + 4 بیشتر کمتر