استاد در تجارت و رهبری بین المللی

عمومی

شرح برنامه

تقویت توانایی شما برای وظایف مدیریت آینده

راه خود را به سطوح بالای مدیریت بازار بین المللی.

برنامه کارشناسی ارشد در دانشکده مدیریت درسدن اگر می خواهید انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد ...

  • می خواهم مهارت های رهبری خود را پس از مدرک لیسانس خود گسترش دهم
  • می خواهم به سمت مدیریت بین المللی پیش بروم
  • در حال جستجو برای یک برنامه کارشناسی ارشد با مطالب ابتکاری در مدیریت و مدیریت پرسنل

محتوا، هدف و ساختار دوره

موفقیت از طریق توانایی های کلیدی - با برنامه استاد

برنامه کارشناسی ارشد "تجارت و رهبری بین المللی" در SRH درسدن برای شخصیت های بلند پروازانه ای است که می خواهند در آینده موقعیت پیشرو را در شرکت های بین المللی به دست آورند. مفهوم برنامه کارشناسی ارشد ما برای توسعه شایستگی های کلیدی مربوطه و انتقال زمینه های اساسی پرسنل نوآور و مدیریت شرکت است.

هر ترم شامل موضوعات زیر است:

مهارت های رهبری (ترم اول)

در ترم اول، با توجه به مفهوم آموزش و یادگیری نوآورانه CORE ("تحقیق و آموزش محور در زمینه صلاحیت)" با توجه به نیازهای بازار، با توجه به ارزیابی چالش های اقتصادی شرکت ها در زمینه روند جهانی، مهارت های مدیریتی بوجود می آیند. شناسایی بازارهای آینده و فرصت های آنها و ایجاد مدل های تجاری از جمله تامین مالی. علاوه بر این، ترم اول تمرکز بر درک اهمیت فعالیت های رهبری در راستای فرهنگ سازمانی، توسعه و استفاده از صلاحیت های مربوطه است.

کاربرد وظایف رهبری (ترم دوم)

در ترم دوم ، این شایستگی های رهبری برای وظایف خاص رهبری اعمال می شود. مباحثی که به ویژه برای مدیران چالش برانگیز است ، جستجو ، رشد و نگهداری استعدادها در مدیریت استراتژیک منابع انسانی است. برای طراحی مدل های جدید کاری ، توسعه تیم ها و عملکرد آنها و همچنین در نظر گرفتن جنبه های فرهنگی و اخلاقی هنگام هدایت کارکنان. محتویات ماژول ها در توسعه مفاهیم استفاده می شود. توسعه صلاحیت های کنش شخصی و اجتماعی در ماژول پیمانکاری و مذاکره ، که بخصوص زمینه بین فرهنگی را منعکس می کند ، ارتقا می یابد. طراحی و نوشتن مقاله علمی ، توانایی ها را در روش های علمی و در نتیجه تفکر آکادمیک توسعه می دهد.

رفتن به اینترنت (ترم سوم)

در ترم سوم، تمرکز بر روی بین المللی است. در طول یک کارآموزی در خارج از کشور و یا یک دوره ترم در خارج از کشور، می توانید مهارت های به دست آمده خود را در یک محیط بین فرهنگی اثبات کنید.

در عمق تجربه (ترم 4)

ترم آخر با یک مؤسسه تحقیقاتی آنلاین «تحلیل مدیریت بین المللی» آغاز می شود، و سپس پایاننامه کارشناسی ارشد، که به طور ایده آل با یک سوال از کار تجاری مرتبط است.

دیدگاههای شغلی

از طریق تقویت شایستگی به حرفه ی بین المللی

با مدرک کارشناسی ارشد، تمام مسیرهای شغلی برای شما باز است. استراتژی های مدیریت نوآورانه و مفاهیم رهبری شما را برای چالش های آینده در موقعیت مدیریت بهینه می سازد.

فارغ التحصیلان استاد می توانند در زمینه های بسیار جالب فعالیت، به ویژه در مدیریت ارشد، حساب کنند. در چنین موقعیت هایی در بالای شرکت، توانایی رهبری و توانایی های کلیدی ضروری است. بنابراین، در زمینه بین المللی، مدیران واجد شرایط بهترین آینده و شغلی را دارند.

علاوه بر این، با درجه "استاد هنر (MA)" شما ایجاد بهترین شرایط برای حرفه ای دانشگاهی در آموزش و پژوهش است.

کاربرد

آنچه شما باید با شما - الزامات پذیرش برای برنامه کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی ارشد نیاز به انگیزه و شایستگی اجتماعی از دانش آموزان ما دارد. با اصل CORE منحصربفرد ("تحقیقات و آموزش صحیح و محرمانه") ما شما را به طور کامل برای وظایف مدیریت آینده خود آماده می کنیم.

نیازمندی ها:

  • مدرک لیسانس 3 ساله از یک دانشگاه معتبر
  • درک پایه ای از اقتصاد ثابت شده توسط ماژول در مطالعات قبلی
  • دانش خوب انگلیسی (ما Duolingo ، TOEFL ، IELTS ؛ TOEIC ، CAE ، CPE یا موارد دیگر را قبول می کنیم)
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... اطلاعات بیشتر

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. اطلاعات محدود