استاد در بیوشیمی

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بیوشیمی ، کارشناسی ارشد علوم (2 سال)

آموزش عمیق در درک روابط ساختار-عملکرد پروتئین ها و خصوصیات آنها

تمرکز جدی روی مهارت های عملی و استفاده از تجهیزات مدرن در بیان پروتئین و تجزیه و تحلیل پروتئین ها

مدرک بسیار انعطاف پذیر با هدف دانش آموزان با علاقه به یک حرفه تحقیقاتی ، توسط کارمندان بین المللی تدریس می شود

تحصیلات منتهی به کارشناسی ارشد در علوم پروتئین و بیوتکنولوژی یا پزشکی مولکولی این امکان را برای دانش آموز فراهم می کند که:

  • استفاده از دانش و روشهای علمی برای کارهای موضعی و انجام تحقیقات علمی تحت نظارت.
  • تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده ها؛ تنظیمات آنها را در یک شبکه نظری همراه با تأمل و ارزیابی انتقادی قرار دهید.
  • ادغام حوزه موضوع به عنوان یک کل منسجم.
  • ارتباط با مهارت های خوب زبان برای کارهای ملی و بین المللی.
  • مهارت های قابل انتقال و شناختی را نشان می دهد ، از جمله توانایی برقراری ارتباط مؤثر و انتقادی در مورد علم با استفاده از رویکردهای گوناگون.
  • استفاده از دانش بیشتر ، از جمله توانایی های طرح ، طراحی و اجرای تحقیقات مستقل و
  • توانایی کار برای کارشناسی ارشد علمی را نشان دهد.

دوره کارشناسی ارشد شامل 4 - 9 ماه کار اجباری آزمایشگاه است که در دوره های مختلف گسترش یافته است. مهارت های آزمایشگاهی و روش های نوین توسط معلمان که همه در کارهای تحقیقاتی فعال هستند به دانش آموزان منتقل می شود. به طور کلی ، ارزیابی مداوم به طور کلی در دوره ها استفاده می شود ، به این معنی که امتحان نهایی یک دوره فقط تعیین کننده نمره نهایی نیست. علاوه بر ، یا به عنوان بخشی از سخنرانی ها ، روش های فعال سازی کار ، مانند حل مسئله ، کارگاه ها و سمینارها استفاده می شود.

تعداد قابل توجهی از دانشجویان جهت گذراندن دوره های کار تحقیقاتی در خارج از دانشکده بیوشیمی و پزشکی مولکولی می گذرانند یا کارهای تحقیقاتی خود را برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود در خارج از کشور انجام می دهند.

دانشکده بیوشیمی و پزشکی مولکولی یک محیط کاملاً بین المللی از تحقیقات مهم در زمینه تجزیه و تحلیل ساختار پروتئین ، آنزیم شناسی ، پروتئین ، زیست سنجی ، زیست شناسی توسعه ، زیست شناسی ماتریکس و تحقیقات متابولیسم ارائه می دهد. حدود پنجاه درصد از کارمندان ما نسبت به فنلاند بومی هستند و گروههای تحقیقاتی در سطح جهانی با سایر متخصصان و گروههای تحقیقاتی در زمینه های تحصیلی خود به خوبی ارتباط دارند. بسیاری از دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده ما به دکتری رفته اند برنامه های سایر موسسات معتبر در سراسر جهان ، و بسیاری از آنها در FBMM Oulu مانده اند تا در دکتری ما ادامه دهند. برنامه

مهارتهای به دست آمده در این برنامه ، آموزش و مهارت علمی لازم برای موفقیت در یک محیط تحقیق را به شما ارائه می دهد ، اما فرصت هایی را نیز در صنایع پزشکی و مرتبط با آن باز خواهد کرد.

متقاضیان موفق باید لیسانس خود را برگزار کنند. یا مدرک بالاتر در بیوشیمی ، شیمی یا یک رشته مرتبط در علوم طبیعی یا زندگی را داشته و از زبان انگلیسی فنی فنی در بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی تسلط خوبی داشته باشید.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... اطلاعات بیشتر

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. اطلاعات محدود