استاد در بیوشیمی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بیوشیمی ، کارشناسی ارشد علوم (2 سال)

آموزش عمیق در درک روابط ساختار-عملکرد پروتئین ها و خصوصیات آنها.

تمرکز جدی روی مهارت های عملی و استفاده از تجهیزات مدرن در بیان پروتئین و تجزیه و تحلیل پروتئین ها.

مدرک بسیار انعطاف پذیر با هدف دانش آموزان با علاقه به یک حرفه تحقیقاتی ، توسط کارمندان بین المللی تدریس می شود.

تحصیلات منتهی به کارشناسی ارشد در علوم پروتئین و بیوتکنولوژی یا پزشکی مولکولی این امکان را برای دانش آموز فراهم می کند که:

  • دانش و روشهای علمی را برای کارهای موضوعی اعمال کنید و تحقیقات علمی را تحت نظارت انجام دهید.
  • تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده ها تنظیمات خود را در یک شبکه نظری همراه با تأمل و ارزیابی انتقادی قرار دهید.
  • ادغام حوزه موضوع به عنوان یک کل منسجم.
  • برای انجام وظایف ملی و بین المللی با مهارت های زبانی خوب ارتباط برقرار کنید.
  • مهارت های قابل انتقال و شناختی را نشان دهید ، از جمله توانایی برقراری ارتباط موثر و انتقادی درباره علم با استفاده از روش های مختلف.
  • دانش بیشتر را اعمال کنید ، از جمله توانایی های ایده پردازی ، طراحی و اجرای تحقیقات مستقل.
  • توانایی کار برای کارهای علمی تحصیلات تکمیلی را نشان دهید.

مدرک کارشناسی ارشد شامل 4 تا 9 ماه کار اجباری آزمایشگاهی در دوره های مختلف است. مهارت های آزمایشگاهی و روش های مدرن توسط معلمانی که همه در کار تحقیقاتی فعال هستند به دانش آموزان منتقل می شود. به طور کلی ، ارزیابی مداوم به طور کلی دروس استفاده می شود ، به این معنی که امتحان نهایی یک دوره فقط تعیین نمره نهایی نیست. علاوه بر این ، یا به عنوان بخشی از آن ، سخنرانی هایی که روش کار فعال می کنند مانند حل مسئله ، کارگاه ها و سمینارها استفاده می شود.

تعداد قابل توجهی از دانشجویان جهت گذراندن دوره های کار تحقیقاتی در خارج از دانشکده بیوشیمی و پزشکی مولکولی می گذرانند یا کارهای تحقیقاتی را برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود در خارج از کشور انجام می دهند.

دانشکده بیوشیمی و پزشکی مولکولی یک محیط کاملاً بین المللی از تحقیقات مهم در زمینه تجزیه و تحلیل ساختار پروتئین ، آنزیمولوژی ، پروتئین ، بیویمیشن ، زیست شناسی توسعه ، زیست شناسی ماتریکس و تحقیقات متابولیسم ارائه می دهد. حدود پنجاه درصد از کارمندان ما به غیر از فنلاند بومی هستند و گروههای تحقیقاتی در سطح جهانی با سایر متخصصان و گروههای تحقیقاتی در زمینه های تحصیلی خود به خوبی ارتباط دارند. بسیاری از دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده ما به دکتری رفته اند برنامه های سایر موسسات معتبر در سراسر جهان ، و بسیاری در FBMM Oulu مانده اند تا در دکتری ما ادامه دهند. برنامه

مهارت های به دست آمده در این برنامه ، آموزش و مهارت علمی لازم را برای موفقیت در یک محیط تحقیقاتی به شما ارائه می دهد ، اما فرصت هایی را نیز در صنایع پزشکی و مرتبط با آن باز خواهد کرد.

متقاضیان موفق باید مدرک کارشناسی داشته باشند. یا مدرک بالاتر در بیوشیمی ، شیمی ، یا یک رشته مرتبط در علوم طبیعی یا زندگی و تسلط کافی به زبان انگلیسی فنی در بیوشیمی و زیست مولکولی دارند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... اطلاعات بیشتر

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید