استاد در بین المللی

عمومی

شرح برنامه

در باره

برنامه فارغ التحصیلی بین المللی و چند فرهنگی شهرت ملی را برای برتری به دست آورده است. در اواسط دهه 1970 تاسیس شده است، آن را به طور مداوم در میان ارائه مقدماتی و بین المللی توسعه آموزش عالی در ایالات متحده رتبه بندی شده است.

این برنامه به شما این اجازه را می دهد که مهارت های حرفه ای خود را ارتقاء دهید، درک خود را از سیاست و ارزیابی، و تجزیه و تحلیل مسائل مهم مرتبط با تمرین را تقویت کنید. پس از اتمام برنامه، شما قادر خواهید بود

 • طراحی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های تغییر آموزش در تنظیمات متنوع
 • برنامه های آموزش بین المللی و چند فرهنگی انواع مختلف را مدیریت کنید
 • تحقیق و ارزیابی موضوع یا سیاستگذاری را انجام دهید
 • موضوعات مربوط به آموزش در کالج ها، دانشگاه ها و برنامه های آموزش بزرگسالان را آموزش دهید
 • ارائه خدمات مشاوره ای به آژانس ها، بنیادها و دولت ها جهت کمک به آنها در بهبود تصمیم گیری و انتخاب سیاست های مربوط به آموزش بین المللی و چند فرهنگی

شرایط پذیرش

به منظور رعایت حداقل شرایط پذیرش دانشگاه، متقاضی باید داشته باشد:

 • مدرک کارشناسی با حداقل GPA 3.0 - مدرک کارشناسی شده از موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا درجه قابل مقایسه از موسسه بین المللی با حداقل 3.0 (در مقیاس 4.0) متوسط نمره درجه (GPA) در تمام کارهای تمرین در حالی که به عنوان یک دانشجوی کارشناسی فوق لیسانس به عنوان مدرک کارشناسی ثبت نام کرده است
 • مقطع تحصیلات تکمیلی با حداقل GPA 3.5 - متقاضیان برای برنامه های دکترا باید یک مدرک کارشناسی ارشد از موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا درجه قابل مقایسه از موسسه بین المللی با حداقل 3.5 (در مقیاس 4.0) متوسط امتیاز ( GPA)
 • نمرات آزمون GRE - نتایج آزمون های رسمی از آزمون عمومی آزمون امتحان ریاضی (GRE) مورد نیاز است. خدمات آزمایشی آموزشی (ETS) نمرات را بیش از پنج سال حفظ نمیکند. اگر نمرات آزمون شما بالاتر از پنج سال باشد، ممکن است مجددا تست را مجددا انجام دهید تا امتیازات رسمی از سازمان آزمایشی به FSU ارسال شود. اگر شما گزارش رسمی را که به آدرس خانه خود ارسال کرده اید برای امتیازات قدیمی تر، FSU این گزارش را قبول خواهد کرد. FSU کد موسسه: 5219.

نمرات هدف:
کلامی - 149
کمی - 147
تحلیلی نوشتن - 3.5

 • نمره آزمون مهارتهای زبان - متقاضیان بین المللی که زبان اول انگلیسی نیستند و حداقل در یک سال تحصیلی در یک کشور انگلیسی زبان مورد مطالعه قرار نگرفته اند باید نمرات آزمون مهارت زبان را ارائه دهند.

نمرات هدف:
تافل (مبتنی بر کاغذ) - 550
TOEFL (مبتنی بر اینترنت) - 80
آیلتس 6.5
ملاب - 77

 • رونوشت - متقاضیان باید یک رونوشت رسمی (در یک پاکت مهر و موم شده) از هر کالج و / یا دانشگاهی که به دفتر پذیرش مراجعه کرده اند، ارسال کنند. انتقال اعتبار ارسال شده در سوابق موسسات دیگر به جای رونوشت از موسسات اصلی پذیرفته نمی شود. رونوشت رسمی برای این اعتبارات نیز باید ارائه شود. رونوشت های رسمی زمانی که آنها مهر و امضای رسمی را می گذرانند و از دانشگاه کالج یا دانشگاه به طور مستقیم به ایالت فلوریدا فرستاده می شوند. رونوشت های FSU یا رونوشت های رسمی در حال حاضر در فایل توسط اداره پذیرش دریافت می شود. اسناد اصلی و یا اسناد رسمی تایید شده از مدارک اصلی ممکن است توسط دانش آموز ارائه شود فقط زمانی که موسسات خارج از ایالات متحده مدارک تحصیلی را به سایر موسسات ارسال نکنند. امضای تایید باید یک افسر موسسه حضور داشته باشد. تمام پرونده های تحصیلی که در زبان انگلیسی نیستند باید توسط گواهی ترجمه انگلیسی همراه شوند. اسناد تایید شده باید نسخه های حقوقی باشند که توسط یک رسمی آموزشی که با پرونده های تحصیلی آشنا هستند امضا کرده و به آنها داده شده است. اسناد امضا شده توسط دفتر اسناد رسمی یا دیگر مقامات دولتی بدون وابستگی تحصیلی پذیرفته نخواهد شد. آدرس برای ارسال رونویسی:

Florida State University
دفتر پذیرش
282 قهرمان راه
PO Box 3062400
تالاهاسی، FL 32306-2400
ایالات متحده آمریکا

برای این برنامه، اسناد حمایتی باید به پورتال درخواست پذیرش ارسال شوند:

 • بیانیه هدف (1 مورد نیاز) - بیانیه هدف باید هدف شما را برای پیگیری مدرک، مدارک و اهداف شغلی طولانی مدت توصیف کند.
 • نامه های توصیه شده (3 مورد نیاز) - نامه ها باید توسط افرادی که می توانند در مورد احتمال موفقیت شما در بخش، به ویژه اعضای هیات علمی یا سرپرستان، اظهار نظر کنند، نوشته شده است. حداقل یک حرف باید از اعضای هیات علمی باشد. نامه های همکاران یا دوستانمان را نمی پذیریم.
 • Resume / Curriculum Vitae (1 مورد نیاز)
 • رونوشت های غیر رسمی - شامل رونویسی از همه کالج هایی که حضور دارند. آپلود یک کپی فرآیند بازبینی را تسریع خواهد کرد، اما هنوز هم باید نسخه های رسمی را به اداره پذیرش ارسال کنید.

مهلت درخواست

مهلت اعمال می شود به شرح زیر است:

 • پذیرش پاییز: 1 ژوئیه
 • پذیرش بهار: اکتبر 1
 • پذیرش تابستان: 1 فوریه

فرصت های شغلی

فرصت های بی حد و حصر برای آموزش، انجام تحقيقات با نفوذ، توسعه سياست پيشگيرانه و تحليل سياست های موجود يا آينده در مؤسسات آموزشی محلی، دولتی و ملي، انتظار فارغ التحصيلان برنامه آموزش بين المللی و چند فرهنگی ما را دارند.

از سال 2010، میانگین پولی برای تحلیلگران سیاست 51.380 دلار در سال است. برای استادان دانشگاه و کالج، اداره پیش بینی می کند که تا سال 2020، افزایش شغل های 17٪ افزایش یابد؛ مجموعا 305،700 شغل در دوره زمانی 2010-2020. میانگین درآمد 6250 دلار در سال است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing ... اطلاعات بیشتر

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing a philosophy of learning strongly rooted in the traditions of the liberal arts and critical thinking. اطلاعات محدود