استاد در بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

هدف نخست از کارشناسی ارشد در بازاریابی است، از یک سو، به ارائه آموزش است که هر دو پیشرفته و به روز در زمینه های علمی بازاریابی و، از سوی دیگر، به ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای انجام تحقیقات.

در اصلی در بازاریابی تدریس خواهد شد و آموزش دانش آموزان برای قرار دادن به استفاده از دانش خاص از نظم و انضباط، با استفاده از مفاهیم، ​​مدل ها و نظریه های سنتی بازاریابی. علاوه بر این، آگاهی از تحولات جدید در مناطق خاص به روابط از شرکت ها با مشتریان خود و مردم ایجاد و تشویق استفاده از فن آوری جدید اطلاعات و ارتباطات به سمت عملکرد شرکت افزایش یافته کمک در زمینه بین المللی، از طریق یک یکپارچه نقش در حوزه های مختلف مدیریت.

اهداف

کارشناسی ارشد، در نتیجه، تضمین می کند جهت گیری و ادغام تئوری و عمل به: تشویق همه کسانی که کار می کنند و در این زمینه برای همیشه از طریق یک نگرش از پرس و جو و تجربه عملی کار؛ به منظور توسعه ظرفیت به گرفتن ابتکار عمل و همچنین یک بازیکن تیم.

دوره پیک می زند تمرکز شایستگی ها و دانشجویان را در مناطق خاصی از بازاریابی به آنها را قادر به انجام فعالیت های حرفه ای خود را با موفقیت و همچنین دانش آموزان را تشویق به دنبال سفر تحصیلی خود را از طریق به چرخه 3.

دسترسی

فارغ التحصیل، در مدیریت، بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی و دیگر مناطق که می خواهم برای به دست آوردن مهارت های در بازاریابی است.

متخصصان با تجربه که می خواهید برای بهبود دانش خود را در بازاریابی خدمات، بازاریابی صنعتی، بازاریابی بین المللی و کالاهای مصرفی بازاریابی.

شناخت و ساختار برنامه درسی

ساختار برنامه و طرح مطالعات (برنامه درسی) از کارشناسی ارشد در بازاریابی تحت شماره اطلاع رسانی به رسمیت شناخته شد 11040/2011، در Diário دا جمهوری، روزنامه رسمی، 2 سری، شماره منتشر شده 96، مورخ 18، 2011

آخرین به روز رسانی ژانویه 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

ISG | Business & Economics School imposes itself since 1978 as a school of reference in the context of teaching management in Portugal. Among business schools, the project ISG | Business & Eco ... اطلاعات بیشتر

ISG | Business & Economics School imposes itself since 1978 as a school of reference in the context of teaching management in Portugal. Among business schools, the project ISG | Business & Economics School, stands out for its innovative multidisciplinary training, tailored to the real needs of the labour market... اطلاعات محدود