استاد در بازاریابی مد - از استراتژی به نام تجاری

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

کارشناسی ارشد بازاریابی مد - از استراتژی به نام تجاری آموزش حرفه ای را قادر به مواجهه با چالش های جدید جهان در تکامل سریع و ثابت است. به طور خاص، این دوره شامل مطالعه مهم ترین جنبه های مدیریت بازاریابی مد، تکنیک های ارتباطی است - تمرکز بر جنبه های استراتژی های موقعیت یابی و مدیریت برند - هویت و نیازهای مصرف کننده بدون توجه به تحلیل رسانه های دیجیتالی.

این دوره بر اساس یک رویکرد خلاقانه برای توسعه تفکر نوآورانه و آزمایش استراتژی های جدید در منطقه است.

فرصت های شغلی - دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند به بخش های مختلف مد دست یابند: مدیریت برند، بازاریابی شرکت، توسعه کسب و کار، توزیع و خرده فروشی، و همچنین آژانس های مشاوره و ارتباطات.

هدف - این دوره برای فارغ التحصیلان ایتالیایی و بین المللی در مد، ارتباطات و بازاریابی، و همچنین حرفه ای جوان با حداقل دو سال تجربه در زمینه طراحی شده است.

روش کار و ساختار - دوره استاد در واحدهای تکمیلی که با مدیریت برنامه ریزی و بازاریابی برخورد می کنند، ساختار یافته است. تمرکز مطالعه فرآیندها و روش ها برای تست موثر استراتژی های بازاریابی و علامت گذاری در صنعت مد.

Pathway مطالعه دانش آموزان را با سخنرانی های کلاس درس سنتی و بحث های موضوعی برای به دست آوردن نظریه ها و روش های تاسیس شده است. علاوه بر این، این شامل فعالیت های طراحی آزمایشگاهی و تجربی است که دانش آموزان را از طریق پروژه های تجاری، کارگاه ها، آموزش ها، مطالعات موردی، استفاده از تکنیک ها، نقش ها و مشاوره معکوس درگیر می کند.

صنعت مد به عنوان یک پدیده تاریخی و فرهنگی، از توسعه کدهای سبک از اواخر قرن بیستم تا ظهور سبک آوانگارد قرن بیستم مورد بررسی قرار گرفته است. دانش آموزان استعدادهای در حال ظهور، هفته های مد، ارتباط از طریق مقاله نوشتاری یا وب را تحلیل می کنند.

دانش آموزان به کسب و کار مد، به ویژه از ویژگی های تولیدی و فرهنگی روبرو می شوند، و تعاملات در صنعت مد را بررسی می کنند. آنها یاد می گیرند یک طرح بازاریابی آماده کنند، موقعیت، تبلیغ و تقویت نام تجاری را با ایجاد یک هویت با نقش مشخص در بازار مد.

در طول ماژول اختصاص داده شده به ارتباط، دانش آموزان مهارت های تحلیلی و انتقادی خود را برای توسعه یک استراتژی ارتباطات تقویت می کنند، در حالی که در ماژول مدیریت طراحی آنها روشی را می سازند که طراحی را با مدیریت ترکیب می کند و نحوه استفاده از آن را به یک استراتژی بازاریابی می آموزد.

دوره کارشناسی ارشد با ارائه یک پروژه نهایی خلاصه ای از مهارت هایی که دانش آموزان در طول دوره بدست آوردند به پایان می رسد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر