وزارت انیمیشن در آکادمی استونیایی هنر در سال 2006 تاسیس شد و از سال 2007 آن را به یک MA دو ساله در انیمیشن (تدریس به زبان انگلیسی) ارائه شده است. این برنامه انیمیشن MA توسط پروفسور Priit از Parn و دانشیار اولگا از Parn تدریس می شود. هدف اصلی این برنامه است که به موفقیت آموزش سازندگان فیلم های انیمیشن، ارائه آنها را با دانش نظری و مهارت های عملی. هدف بیشتر است برای کمک به توسعه جهانی از انیمیشن به عنوان یک هنر است.

انیمیشن یک رسانه پر رونق و توسعه در سرعت بیشتر از همیشه قبل از. این بخشی از فرهنگ توده، و همچنین به عنوان یکی از اشکال اصلی آن تبدیل شده است. انیمیشن را می توان در گرافیک دیجیتال صفحه نمایش، بازی های کامپیوتری، فیلم موسیقی، فیلم، و غیره دیده می شود پایه ای برای هر فیلم - از جمله فیلم انیمیشن - داستان است. بزرگترین مشکل در دنیای فیلم عدم داستان خوب است. در بسیاری از آموزشگاه های انیمیشن در جهان، دانش آموزان هنر نوشتن داستان خوب تدریس نمی شود. این چیزی است که برنامه های ما مجموعه جدا است. ما جای تاکید بر داستان و آموزش روش منحصر به فرد استاد از Parn برای ایجاد اسکریپت فیلم است.

پس از اتمام کارشناسی ارشد برنامه انیمیشن، دانش آموزان در عمق نظری و مهارت های انیمیشن عملی به دست آورد. دانش آموزان می توانند در تکنیک های انیمیشن خاص تخصص و ایجاد پروژه های فردی در روش مناسب است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان واجد شرایط خود را به عنوان سازندگان فیلم انیمیشن، حرفه ای در صنایع خلاق یا معلمان در این زمینه خود را درک می کنند. دانش آموزانی که برنامه مستر را تکمیل کرده اند نیز واجد شرایط برای ادامه مطالعات خود و یک مدرک دکترا هستند.

"کلاس شگفت انگیز بود. یاد گرفتم چگونه داستان برای گفتن، چگونه به تجزیه و تحلیل فیلم (نه تنها انیمیشن)، نوشتن اسکریپت. من از معلمان مجذوب شد. آنها حرفه ای، نه pedagogues بود. این برنامه به من یک کارگردان انیمیشن ساخته شده است. زندگی من شده است به انیمیشن گره خورده است از زمان. من هم یک دایره بزرگ از اطلاعات تماس، افراد فوق العاده من در طول دوره و بعد از ملاقات به دست آورد. من همیشه به مردم بگویید که آنها باید انیمیشن در برنامه مستر در EAA مطالعه اگر آنها می خواهند به کارگردان انیمیشن "- Urte اوتینگر، انیمیشن MA '10، از بنیانگذاران WIRED FLY

فیلم های دانشجویی بیش از 50 جایزه در جشنواره های بین المللی به دست آورد. دانش آموزان سابق برنامه MA ما عبارتند از فیلمسازان شناخته شده بین المللی کریستیان هولم، مارتینوس Daane Klemet، آنو لورا Tuttelberg (استونی)، ادموندز JANSONS، زین Oborenko (لتونی)، مایکل فری (سوئیس)، لوسیجا Mrzljak (کرواسی)، این Teemu Hotti و Heta Jäälinoja (فنلاند). بخش انیمیشن گلدان ذوب مناسب برای دانش آموزان از کشورهای مختلف است. دانشجویان فعلی ما از 15 کشور می باشد.

ساختار برنامه درسی

این یک برنامه بین المللی است و آموزش به زبان انگلیسی انجام شده است. مطالعات به عنوان سخنرانی ها، سمینارها و کلاس های کارشناسی ارشد، و همچنین کلاس های فردی و آموزش انجام شده است. به طور کلی، کلاس های آموزش 60 درصد را تا 70٪ از برنامه درسی. کلاس های دیگر بین کار عملی و مستقل تقسیم شده است. مطالعات در همکاری با تقریبا تمام مدارس آموزش عالی در تالین، استونی انجام شده است. دانش آموزان به طور فعال در سخنرانی در فیلم و رسانه مدرسه بالتیک (BFM) و دانشگاه تالین شرکت کنند. همکاری نیز می گیرد با اتحادیه انیمیشن استونیایی و استودیوهای بزرگتر استونی است. مدرسان و استادان این برنامه هنرمندان و متخصصان که کار به طور منظم در رویدادهای بین المللی ارائه شده فعال هستند.

تدریس

 • فلسفه
 • اخلاق و زیبایی شناسی
 • نظریه فیلم
 • تاریخ سینما
 • تاریخچه انیمیشن
 • تکنیک انیمیشن
 • خلاقیت
 • تولید فیلم
 • صنعت فیلم
 • پروژه های انیمیشن 1 و 2
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Estonian Academy of Arts »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,300 EUR
Deadline
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
End Date

Animation at the Estonian Academy of Arts