استاد در امور مالی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

آموزش اجرایی برای متخصصان امور مالی

 • رتبه بندی کارشناسی ارشد تجارت QS: امور مالی 2021
 • شماره 1 در مکزیک و LATAM برای 4 سال متوالی
 • # 43 در سراسر جهان از 166 برنامه واجد شرایط
 • شماره 16 در زمینه اشتغال در سطح جهانی
 • شماره 48 ارزش پول در سطح جهان

هدف اصلی کارشناسی ارشد ما در امور مالی ، ارائه اطلاعات صحیح به رهبران مشاغل در بازارهای مالی و رویکرد آوانگارد به مشاغل جهانی است. این برنامه با دو پروفایل اصلی در ذهن شما طراحی شده است:

 1. متخصصانی که دارای پیشینه مالی و اقتصادی هستند و می خواهند تخصص خود را اصلاح کنند و مهارت و دانش خود را در زمینه صنعت مالی تخصص دهند
 2. متخصصان در موقعیت رهبری ذیربط که برای ارتقاء یک تجارت سودآور باید به مهارت های مدیریتی خود بیفزایند.
  قالب پاره وقت و قفل بند
  مدت زمان 2 سال
  محل مکزیکو سیتی و مونتری
  برنامه دریافت آوریل و سپتامبر
  زبان انگلیسی و اسپانیایی

برنامه ای برای کارشناسان خوب دور

کارشناسی ارشد در امور مالی به منظور کمک به شما در استفاده از جدیدترین ابزارهای فناوری برای تجزیه و تحلیل مالی ، به شما در تصفیه تخصص خود در زمینه های بانکی ، مالی شرکت ها و بورس کمک می کند. در کنار راهنمایی متخصصان سطح بالا ، فرصت های زیادی برای امتحان کردن مهارت جدید خود خواهید داشت ، مانند برنامه های Burkenroad و BBVA که در سناریوهای زندگی واقعی با آن روبرو خواهید بود.

ما می خواهیم فارغ التحصیلان ما ضمن حفظ یک پایه جهانی ، پایدار و اخلاقی ، اعتماد به نفس خود را هنگام کار با مؤسسات مالی و مؤسسات مالی انجام دهند.

شانس شما برای گرفتن گواهینامه

با استفاده از MAF ، به دلیل برنامه درسی این کشور ، فرصت های معتبر مهمی برای شما فراهم می کند. برای دستیابی به گواهینامه تحلیلگر مالی منشور خود به نمایندگی از موسسه CFA تلاش کنید یا عنوان آکادمی مدیریت مالی آمریکا را به دست بیاورید.

کسب تجربه جهانی در حالی که تخصص در امور مالی

EGADE Business School به دلیل داشتن بیش از 50 همکاری دانشگاهی به دلیل برنامه های دوگانه و مشترک با دانشگاه های برتر و مدارس تجاری در سراسر جهان و همچنین فرصت هایی برای اخذ گواهینامه های بین المللی و اقامتگاه های دانشگاهی در قاره های مختلف مشهور است.

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد امور مالی ، شما دسترسی انحصاری به شبکه جهانی رهبران تجارت از صنایع و بخش های متنوعی خواهید داشت که به شما در ایجاد روابط سودمند متقابل کمک می کند که ، حرفه شما را به سطح بعدی سوق می دهد.

اهداف خود را تسریع کنید

کارشناسی ارشد در امور مالی یک برنامه 2 ساله در قالب پاره وقت با دو دوره جذب دانشجو در سال: آوریل و سپتامبر است. این برنامه یک الگوی آموزشی جامع را ارائه می دهد که ترکیبی از تعالی علمی و مهارت های عملی برای دستیابی به سطح قابل توجهی از مهارت در حوزه های مالی و همچنین مهارت های مدیریتی و رهبری مورد نیاز برای موفقیت در یک زمینه جهانی با چشم انداز بینایی در صنعت است.

در مورد شرایط پذیرش بیشتر بدانید

پذیرش در این برنامه بسیار رقابتی است. کمیته پذیرش هر برنامه را با دقت بررسی می کند و به جنبه های کمی و کیفی سوابق حرفه ای و دانشگاهی متقاضی می پردازد و پتانسیل موفقیت تحصیلی و رشد حرفه ای را ارزیابی می کند. ما به دنبال نامزدهاي موفقي هستيم كه بتوانند مهارتها و طرز فكر را براي مديريت مشاغل با درگير نوآوري در استراتژي مالي خود داشته باشند.

شرایط پذیرش

تجربه حرفه ای مورد نیاز نیست (به طور متوسط 6 سال)
رده سنی 24 - 53
تحصیلات فارغ التحصیلان دانشگاه
حداقل / میانگین نمرات آزمون 550/600 PAEP (یا معادل ارزیابی GMAT / GRE / اجرایی)
زبان آزمون مهارت انگلیسی (TOEFL ، IBT یا معادل آن)
الزامات اضافی
 • فرم درخواست
 • نمره آزمون پذیرش (PAEP یا معادل آن)
 • دو نامه توصیه نامه حرفه ای
 • CV به روز شد
 • اسناد رسمی
 • گواهی زبان انگلیسی (TOEFL یا معادل آن)
 • بیانیه ای از هدف
 • مصاحبه با مدیر برنامه یا عضو هیئت علمی
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... اطلاعات بیشتر

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. اطلاعات محدود
مکزیکوسیتی , مونتری , گوادالاجارا , سانتیاگو دو کوئراتارو , لیما + 4 بیشتر کمتر