استاد در امور مالی

عمومی

شرح برنامه

امور مالی یک برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت است که به زبان انگلیسی تحویل داده می شود. برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی مطابق با استانداردهای جهانی مالی اجرا می شود و برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند دنیای امور مالی را کشف کنند. این برنامه علاوه بر موضوعات اساسی مانند مدیریت استراتژیک ، تجزیه و تحلیل ابزارهای مالی ، مالی پیشرفته شرکتها ، مدیریت نمونه کارها و مدیریت ریسک شامل دوره هایی در زمینه گزارشگری پیشرفته مالی ، مالیات ، تجزیه و تحلیل سری های زمانی مالی ، تنظیم بازار مالی ، و استخراج بانکهای اطلاعاتی مالی.

در طول دوره تحصیل ، دانش آموزان نه تنها دانش تئوری کسب می کنند ، بلکه مدارک لازم را کسب می کنند که باعث می شود حرفه ای در شرکت و بازار مالی باشد. این برنامه پیشرفته است ، بنابراین دانش آموزان به راحتی می توانند در طول تحصیل و اشتغال پس از فارغ التحصیلی ، کارآموزی پیدا کنند. این برنامه توسط دانشجویان بین المللی انتخاب می شود. این دوره ها توسط اساتید و مدرسان لهستانی و بین المللی برگزار می شود.

137499_137470_WUEB-14.jpg دانشگاه اقتصادی و تجاری Wroclaw "}" />

پروفایل دانشجویی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در امور مالی دارای دانش حرفه ای بسیار پیشرفته در زمینه مالی (از جمله حسابداری و گزارشگری مالی) ، مدیریت ریسک مالی و تصمیم گیری مالی است. او می داند چگونه موسسات مالی (از جمله بانک ها ، شرکت های بیمه ، صندوق های سرمایه گذاری و صندوق های بازنشستگی) ، شرکت ها و موسسات عمومی تصمیمات مالی پیشرفته می گیرند.

وی قادر است فرآیندها و اشخاص اقتصادی پیچیده و اقتصادی را در سطح کلان اقتصادی و خرد تجزیه و تحلیل کند. او می تواند وضعیت مالی شرکت و خانواده را به طور عمیق تجزیه و تحلیل کند. او دلایل ، اثرات و روابط فرآیندهای اقتصادی و مالی در اقتصاد بازار را می فهمد. وی / دانش پیشرفته ای در مورد فرآیندهای موجود در بازارهای مالی جهانی. او می تواند ریسکها را در مؤسسه مالی ، شرکت ، مؤسسه عمومی و خانوار شناسایی و اندازه گیری و مدیریت کند. او قادر است داده ها را با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی و روشهای کمی تجزیه و تحلیل کند.

وی از زبان انگلیسی در سطح پیشرفته ای برخوردار است و قادر به برقراری ارتباط در یک سطح تخصصی حرفه ای در امور مالی است. پس از اتمام برنامه ، وی می تواند امتحان CFA ، امتحانات CIMA و امتحانات ACCA را بگذارد. وی آماده است تا در مؤسسات مالی ، ادارات مالی شرکتها و همچنین در شرکتهای چند ملیتی از جمله کار در خارج از کشور در مناصب برتر فعالیت کند. وی قادر است فعالیتهای مشاوره ای را انجام دهد. وی نیاز به ادامه تحصیل را درک می کند. وی برای تحصیل در مقطع دکتری و برنامه های کارشناسی ارشد آماده است.

چشم انداز شغلی

 • مشاور مالی.
 • مدیر مالی.
 • مدیر ارشد مالی.
 • مدیر ارشد ریسک.
 • متخصص بانک
 • ارزیاب املاک و مستغلات.
 • تحلیلگر مالی

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

برنامه

ثبت نام از اول ژوئن سال 2020 تا شانزدهم اوت 2020 است.

در این تاریخ نامزدها موظفند:

 1. ثبت نام در سیستم ثبت نام.
 2. هزینه ثبت نام 85 PLN را به حساب بانکی انفرادی که در سیستم ثبت نام (IRK) ذکر شده است ، پرداخت کنید.
 3. فرم را با داده ها پر کنید ، عکس ها را بارگیری کنید ، یک برنامه مطالعه را انتخاب کنید ، اسناد لازم را محصور کنید.
 4. پس از دریافت اطلاعات در مورد نتیجه مثبت تأیید سند - هزینه شهریه ترم اول تحصیلات را به حساب ویژه ای که توسط کمیته استخدامی مشخص شده است ، پرداخت کنید.
 5. تحویل کلیه اسناد با فتوکپی و ترجمه های قسم خورده به لهستانی به کمیته استخدام. آخرین مهلت 28 سپتامبر 2020 است ، ساعت 3 بعدازظهر تاریخ تحویل اسناد مهم است ، نه تاریخ حمل و نقل.

لطفاً توجه داشته باشید: اسناد باید از طریق پست یا خدمات پیک تحویل داده شوند.

قبل از تصمیم کمیته جذب در مورد پذیرش خود برای تحصیل ، اسناد ارسال نکنید.

رهبر دوره

استاد كاتارینا كوزیاك

ایمیل: katarzyna.kuziak@ue.wroc.pl

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2020

درباره این دانشگاه

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... اطلاعات بیشتر

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. اطلاعات محدود