استاد در استراتژی ارتباطات دیجیتال

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

ابزارهای ارتباطی دیجیتال بیشتر و بیشتر درگیر استراتژیهای بازاریابی و ارتباطی می شوند ، در واقع آنها مهارتهای خاصی را فرا می خوانند. به همین دلیل است که متخصصانی که قادر به مقابله با چنین زمینه گسترده و در حال تغییر هستند ، بیشتر و بیشتر مورد نیاز است.

پس از یک مسیر شدید 7 ماهه در کلاس - به علاوه 3 دوره کارآموزی - شرکت کنندگان در بازار کار ارتباطات دیجیتالی، در شرکت ها یا سازمان ها وارد می شوند. آنها با موضوعات مختلف مرتبط با مدیریت رابطه بین برند و مصرف کنندگان مواجه هستند، با تمام کانال های مارکدار و ارتباطی برخورد می کنند. به طور خاص، این دوره دانش فنی بسیار واجد شرایط را فراهم می کند: مدیر رسانه های اجتماعی، متخصص رسانه های اجتماعی، مدیر انجمن، مدیر دیجیتال PR، مشاور دیجیتال، استراتژیست محتوا دیجیتال.

این دوره با همکاری آژانس دیجیتال DOING ارائه می شود.

هدف - فارغ التحصیلان در رشته های هنری یا انسانی، یا فنی و اقتصادی؛ حرفه ای با حداقل 2 سال تجربه در بخش.

روش شناسی و ساختار - دوره کارشناسی ارشد، سخنرانی ها، بازدید و کارگاه های آموزشی را ارائه می دهد و در زمینه های انضباطی و تعلیمات چند انضباطی تشکیل شده است. این کلاس ها دانش آموزان را به درستی و به روز ترین تکنیک های مهارت های خاص در ارتباطات دیجیتال ارائه می دهد.

در طی کارگاه های آموزشی دانشجویان پروژه های واقعی را به شرح زیر برگزار می کنند. هر کارگاه در نظر دارد غنی سازی اوراق بهادار دانش آموزان را به منظور ارائه آن به شرکت ها و سازمان ها و فعال کردن کارآموزی و همکاری های حرفه ای.

مشارکت فعال در حوادث صنعتی، مدیریت هماهنگ و مداوم از صفحات رسمی رسانه های رسمی دوره کارشناسی ارشد - فیس بوک: IED Master Digital، توییتر: IEDMasterDMM - و مشارکت در کارگاه های دیگر مورد نیاز است.

البته برای فرکانس نیمه وقت بخواهید، اما یک تعهد سازگار به فعالیت های سازمان یافته، به روز رسانی شخصی در مورد روند بازار و توسعه کارهای فردی و تیمی، اساسی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر