این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

ویرایش چهارم - ابزار ارتباطی دیجیتال بیشتر درگیر استراتژی های بازاریابی و ارتباطی است، در حقیقت آنها نیاز به مهارت های خاص دارند. به همین دلیل است که متخصصان قادر به مقابله با این چارچوب گسترده و همیشه در حال تغییر هستند و خواستار آن هستند.

پس از یک مسیر شدید 7 ماهه در کلاس - به علاوه 3 دوره کارآموزی - شرکت کنندگان در بازار کار ارتباطات دیجیتالی، در شرکت ها یا سازمان ها وارد می شوند. آنها با موضوعات مختلف مرتبط با مدیریت رابطه بین برند و مصرف کنندگان مواجه هستند، با تمام کانال های مارکدار و ارتباطی برخورد می کنند. به طور خاص، این دوره دانش فنی بسیار واجد شرایط را فراهم می کند: مدیر رسانه های اجتماعی، متخصص رسانه های اجتماعی، مدیر انجمن، مدیر دیجیتال PR، مشاور دیجیتال، استراتژیست محتوا دیجیتال.

این دوره با همکاری آژانس دیجیتال DOING ارائه می شود.

هدف - فارغ التحصیلان در رشته های هنری یا انسانی، یا فنی و اقتصادی؛ حرفه ای با حداقل 2 سال تجربه در بخش.

روش شناسی و ساختار - دوره کارشناسی ارشد، سخنرانی ها، بازدید و کارگاه های آموزشی را ارائه می دهد و در زمینه های انضباطی و تعلیمات چند انضباطی تشکیل شده است. این کلاس ها دانش آموزان را به درستی و به روز ترین تکنیک های مهارت های خاص در ارتباطات دیجیتال ارائه می دهد.

در طی کارگاه های آموزشی دانشجویان پروژه های واقعی را به شرح زیر برگزار می کنند. هر کارگاه در نظر دارد غنی سازی اوراق بهادار دانش آموزان را به منظور ارائه آن به شرکت ها و سازمان ها و فعال کردن کارآموزی و همکاری های حرفه ای.

مشارکت فعال در حوادث صنعتی، مدیریت هماهنگ و مداوم از صفحات رسمی رسانه های رسمی دوره کارشناسی ارشد - فیس بوک: IED Master Digital، توییتر: IEDMasterDMM - و مشارکت در کارگاه های دیگر مورد نیاز است.

البته برای فرکانس نیمه وقت بخواهید، اما یک تعهد سازگار به فعالیت های سازمان یافته، به روز رسانی شخصی در مورد روند بازار و توسعه کارهای فردی و تیمی، اساسی است.

برنامه آموزش در:
  • ایتالیایی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Milan »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
10 
تمام وقت
Price
11,900
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

نوامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date