استاد در آموزش زبان خارجی و دوم

عمومی

شرح برنامه

در باره

برنامه آموزش زبان خارجی و دوم (FSLE) دانشجویان را برای تدریس حرفه ای در تدریس زبان های خارجی و دوم، از جمله آموزش انگلیسی به سخنرانان زبان های دیگر (TESOL، ESOL)، در زمینه های آموزشی مختلف در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور، تهیه می کند. ما هر دو رشته تحصیلی و حرفه ای را در رشته های کارشناسی ارشد، متخصص و دکترا ارائه می دهیم.

در برنامه کارشناسی ارشد، شما می توانید یک تحصیل یا یک مسیر تحقیق را دنبال کنید. مسیر آموزش و پرورش آموزش جامع نظری و عملی را برای آماده سازی شما برای تدریس زبان های دوم در ایالات متحده و یا خارج از کشور ارائه می دهد. علاوه بر ارائه آموزش های مشابه، مسیر تحقیق شما را فرصتی برای شرکت در تحقیقات فردی و / یا گروهی در مورد آموزش و یادگیری زبان دوم فراهم می کند که به پایان نامه پایان می دهد. این مسیر همچنین شما را برای تحصیلات FSLE شما در سطح دکترا آماده می کند. برنامه کارشناسی ارشد ما به صورت آنلاین و در پردیس ارائه می شود.

متخصص آموزش و پرورش (Ed.S.) یک مدرک کارشناسی ارشد پیشرفته است. متقاضیان Ed.S. برنامه در حال حاضر باید مدرک کارشناسی ارشد در زمینه آموزش زبان خارجی و دوم یا زمینه مرتبط با آن را داشته باشد. هدف از این برنامه گسترش مهارت ها و دانش های شما در زمینه فعلی شما از آمادگی و یا گسترش مهارت ها و دانش خود را به منطقه دیگری از آموزش زبان خارجی و دوم است. شما فرصت نوشتن پایان نامه یا تحقیق تحت نظارت را دارید، امتحانات جامع را امتحان کنید، یا از نمونه کارها یا پروژه نهایی دفاع کنید.

در برنامه دکترا، شما دوره های آموزش زبان خارجی و زبان دوم، زبان دوم، روش های تحقیق، ارزشیابی زبان، روانشناسی یادگیری زبان، و همچنین روانشناسی و سیاست های آموزشی را خواهید آموخت. شما فرصت انجام تحقیقات فردی و گروهی در مورد مسائل فعلی در آموزش و یادگیری زبان دوم و ارائه یافته های پژوهشی در محل های مهم علمی خواهید داشت.

شرایط پذیرش

برای رعایت حداقل شرایط پذیرش دانشگاه، متقاضیان باید داشته باشند:

 • مدرک کارشناسی با حداقل GPA 3.0 - مدرک کارشناسی شده از موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا درجه قابل مقایسه از موسسه بین المللی با حداقل 3.0 (در مقیاس 4.0) متوسط نمره درجه (GPA) در تمام کارهای تمرین در حالی که به عنوان یک دانشجوی کارشناسی فوق لیسانس به عنوان مدرک کارشناسی ثبت نام کرده است.
 • نمرات آزمون GRE. نتایج آزمون های رسمی از آزمون عمومی امتحان ریاضی (GRE) مورد نیاز است. این نمرات فقط وقتی رسم می شوند که مستقیما به اداره پذیرش آژانس تست ارسال می شوند. نسخه های آزمایشی رسمی نیستند. معاینه فارغ التحصیل (GRE): http://www.ets.org/ - FSU کد موسسه: 5219.

MS و Ed.S. اهداف درخواست کننده:
کلامی - 146
کمی - 140

Ph.D. اهداف درخواست کننده:
کلامی - 151
کمی - 145
نوشتن - 3

خدمات آزمایشی آموزشی (ETS) نمرات را بیش از پنج سال حفظ نمیکند. اگر نمرات آزمون شما بالاتر از پنج سال باشد، ممکن است مجددا تست را مجددا انجام دهید تا امتیازات رسمی از سازمان آزمایشی به FSU ارسال شود. اگر گزارش ای که به آدرس خانه شما برای نمرات مسابقه ارسال شد، FSU این گزارش را قبول خواهد کرد.

 • آزمون زبان (فقط دانشجویان خارجی) - FSU نمرات TOEFL (حداقل 80)، IELTS (حداقل 6.5) و MELAB (حداقل 77) را می پذیرد.
 • رونوشت - متقاضیان باید یک رونوشت رسمی (در یک پاکت مهر و موم شده) از هر کالج و / یا دانشگاهی که به دفتر پذیرش مراجعه کرده اند، ارسال کنند. آدرس برای ارسال رونوشت ها:

Florida State University
دفتر پذیرش
282 قهرمان راه
PO Box 3062400
تالاهاسی، FL 32306-2400

متقاضیان می بایست اسناد مورد نیاز را به پورتال درخواست پذیرش ارسال کنند:

 • بیانیه هدف - باید هدف خود را برای پیگیری مدرک، مدارک و اهداف شغلی طولانی مدت توصیف کنید.
  • سند یک صفحه ای برای MS و Ed.S. متقاضیان
  • سند دو صفحه ای برای Ph.D. متقاضیان
 • توصیهنامهها
 • دو (2) برای MS و Ed.S. متقاضیان
 • سه (3) برای Ph.D. متقاضیان
 • یک رزومه / رزومه برنامه درسی
 • نوشتن نمونه - قابل قبول است که مقاله ای را که در کلاس دیگری استفاده می شود یا مقاله ای که منتشر شد ارائه دهد.

مهلت درخواست

برنامه های کارشناسی ارشد و متخصص:

 • پاییز: 1 ژوئیه
 • بهار: نوامبر 1
 • تابستان: 1 مارس

فرصت های شغلی

انتخاب برنامه های درسی در برنامه های کارشناسی ارشد و متخصص ما برای ایجاد دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران معلمان، مربیان کالج، و همچنین متخصصان برنامه درسی، متخصصان تست دولتی و نمایندگان شرکت های کتابداری طراحی شده اند. فارغ التحصیلان دکتری در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به استادان دانشگاه، محققان و رهبران این رشته هستند.

براساس آمار دفتر آمار ایالات متحده، انتظار می رود که انتظارات شغلی معلمان از طریق 2020 افزایش یابد. انتظار می رود که انتظارات کارکنان رهبران / هماهنگکنان آموزشی تا سال 2020 تا 20 درصد افزایش یابد. این به بیش از 200،000 شغل جدید در سراسر کشور تبدیل می شود. متوسط حقوق سالانه ملی برای این طبقه بندی شغلی 53،230 دلار تا 58،830 دلار در سال است. در ایالت فلوریدا، مناطق خارجی و زبان دوم به عنوان مناطق بحرانی بحرانی شناخته شده است. برای استادان دانشگاه و کالج، اداره پیش بینی می کند که تا سال 2020، افزایش شغل های 17٪ افزایش یابد؛ مجموعا 305،700 شغل در دوره زمانی 2010-2020. متوسط حقوق و دستمزد سالانه 6250 دلار است.

حرفه ای در آموزش و پرورش می تواند بسیار با ارزش باشد و یک مسیر معمول فرصت های فراوانی را برای رشد حرفه ای فراهم می کند. تعلیم دهندگان در تجربه یادگیری مادام العمر دانش آموزان خود، و نیز کیفیت و استانداردهای برنامه هایی که آموزش می دهند، تفاوت دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing ... اطلاعات بیشتر

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing a philosophy of learning strongly rooted in the traditions of the liberal arts and critical thinking. اطلاعات محدود